Skocz do zawartości

Drakensang - problemy z instalacją


FunnyPunch

Polecane posty

Przejrzałem kilkadziesiąt tematów dotyczących tej gry. Instaluje teraz drugi dodatek i zatrzymałem się ok. 50%. Instalator nie może skopiować pliku axubuquz.dll. Płyta jest czysta - tzn. nachuchałem na nią przetarłem itp. Problem polega na tym, że nie mam teraz innego komputera na którym mógłbym sprawdzić, czy tam płyta działa. Jescze raz przepraszam, ale po kilkudziesięciu tematach, zdesperowany postanowiłem napisać nowy post. Mieliście już kogoś z podobnym problemem?

Aha i spytajcie smugglera, czy nie potrzebuje nowych listów. To przyśle mu taki traktat filozoficzny, że wam cały dział sprzętowy zajmie. wink_prosty.gif

P.S.

Win 7 Proffesional 64-bit SP1

Phenom II 940 (stara wersja, nie obsługuje pamięci DDR3), 4GB DDR2

CD ROM - LG, Płyta główna GA-MA790X-DS4. Gdybym o czymś zapomniał, to proszę o maila.

Życzę wam miłego Weekendu.

P.P.S.

Coś się dzieje z kursorem kiedy piszę ten list. Często znika, ale dalej tam jest, tyle że niewidzialny.

FunnyPunch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję zrobić obraz dysku i w ten sposób zainstalować. Narazie nie mam dostępu do innego kompa, a napewno nie takiego, który spełniałby choćby minimalne wymagania gry.

Zamiast robić obraz dysku, spróbowałem jeszcze otworzyć ręcznie instrukcję do D:PS. Jedyne co udało mi się osiągnąć to, że komputer mielił przez dobrą minutę, po czym pokazał pusty dokument Acrobat Reader'a. Próbowałem więc skopiować, ten plik na dysk. Po jakimś czasie napisałe, że to niemożliwe. Na drugim komputerze, DVD-ROM miele jakby jakby pracował w rzeźni i rzęzi jakby dopiero co uprawiał seks. Ale płyty WOGÓLE nie widzi.

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić w jaki sposób mogę zareklamować płytkę? Czy trzeba wysyłać obie, czy wystarczy ta, która jest moim zdaniem uszkodzona?

Chciałem załączyć plik z System Information (mój system jest po angielsku x64 - LEGALNY), ale na dole jest napisane, że nie mam uprawnień do wysyłania tego typu plików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...