Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2 - straszne lagi-multi


Rozmiotek

Polecane posty

Witam

Jeśli jest taki temat, przepraszam ( ale osobiście nie znalazłem, bądź źle szukałem)

Problem w tym że rozdzielczość i szczegóły mam ustawione na najmniejsze ( bo innych opcji graficznych niestety nie ma, chyba że są to mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie ?)

A gra się strasznie tnie na multi.

Mój komp:

4Giga Ram DDR3

Radeon HD 6670

Amd x2 - 2x po 2,8Ghz

Dysk 1Tera

Za pomoc będę wdzięczny. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

A więc odkopuję wątek, by nie tworzyć takiego samego. Mam problem tej samej natury.

Bad Company 2 jeszcze jakiś czas temu ganiało ładnie, wszystko okej, na multi spędziłem koło 500 godzin, wszystko było cacy. Potem odszedłem od gry na jakiś czas i teraz wróciłem.

Nie zmieniałem komputera, więc to raczej nie jego wina, ale przy internecie 14mb, speedtesty i tym podobne wykazują, że ping powinienem mieć niski, a wręcz bardzo niski, jednak do BC2 to nie dociera. Podobny problem mam z Medal of Honor, jednak już inne gry multiplayer działają ładnie. Ja się pytam- co jest?

Patche do gry pobierają się automatycznie, więc o najnowszą wersję nie pytać, sterowniki karty graficznej update'owałem wczoraj, więc to też odpada- nie wina w komputerze, a raczej w systemie/grze, co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...