Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sparta18

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona

Polecane posty

Witam. Chciałbym zapytać, czy jest możliwość zapisania stanu pobrania w Downloaderze. Czemu o to pytam? Bo bym musiał pobierać 15 godzin ( albo i więcej ), ponieważ mam słabe łącze ( a niezbyt mi się uśmiecha takie czekanie ). A chyba nie da się pobierać w launcherze ( W którym z kolei zapisywał się nam stan pobierania ) :((((((((((

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako takiego zatrzymania nie ma, ale downloader wznowi pobieranie od pliku, na którym się ono zakończyło ;)

A to ciekawe, bo mi nie wznowił. ( Jak zacząłem ściągać o 14:30, wyłączyłem komputer o 15:30, i wróciłem gdzieś około 17:30 i włączyłem Downloader to d*pa, musiałem od początku ściągać -.- )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że część 1 starczy. Sparty18 downloader ściąga dalej tylko jeżeli ściągnie cały plik a jak nie ściągnie i przerwiesz to rozpoczyna od nowa ten na którym skończył.

Aaaa... to thx i sorry za niewiedzę. :smile:

Myślałem że część 1 starczy. Sparty18 downloader ściąga dalej tylko jeżeli ściągnie cały plik a jak nie ściągnie i przerwiesz to rozpoczyna od nowa ten na którym skończył.

Aaaa... to thx i sorry za niewiedzę. :smile:

Poprawka. U mnie to nie działa. Ma ktoś jeszcze jakieś ,,prześwietne" pomysły? :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...