Skocz do zawartości

Resident Evil 5 - zagubiony majini w trybie bez litości


Polecane posty

Witam

Ostatnio powróciłem do RE 5 i grałem m.in. w tryb bez litości. Problem polega na tym, że grając w tym trybie nie mogę znaleźć ostatniego przeciwnika na mapce. W pewnym momencie, kiedy zabijam wszystkich majini w zasięgu wzroku gra się nie kończy, więc szukam tego ostatniego. W ciągu tych paru minut pozostałych do końca odliczania biegam po okolicy, ale nie udało mi się go znaleźć do tej pory. Gra kończy się i pokazuje 399 zabitych przeciwników. W trybach solo i duet tego problemu nie mam. Raz ten problem się nie pojawił i nawet nie musiałem szukać tego ostatniego, ale to było dosłownie raz. Pozostałe próby kończą się właśnie na 399 zabitych. Czy są jakieś miejsca, gdzie mogą się zablokować i warto tam sprawdzić? Albo jakiś inny sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy wiesz, że ostatnim przeciwnikiem jest zazwyczaj kura?

//W paru mapach są nawet 2, w więzieniu bez litości znalazłem 10 :).

Poza tym, na każdej mapie są zazwyczaj 2 lub 3 tzw. spawnpointy (miejsca gdzie wrogowie się pojawiają). Trzeba być w pobliżu tych miejsc, by wrogowie się spawnowali.

Co do blokowania się - najczęściej majini blokują się na mapie obiekt rakietowy, na innych mapach nie zauważyłem tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...