Skocz do zawartości

Steam - problem


Skerwool

Polecane posty

Straciłem dostęp do mojego e-mail na konto steam. Chciałbym napisać do pomocy żeby mi zmienili. Nie mogę się zalogować na konto bo mam zmienne IP i to chyba dlatego za każdym razem jak chce na stronę steam'a się zalogować to mi piszę że muszę wpisać kod aktywacyjny. I jak mam napisać do pomocy, jak nie mogę się zalogować? I przy tym muszę podać CD-Key z gry na której konto było rejestrowane, czy może zdjęcie gry z widocznym CD-Keyem, czy jak? Proszę o pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skorzystania z pomocy Steama nie potrzebujesz dostępu do swojego konta - konto na http://support.steampowered.com to zupełnie osobne konto. Więc je załóż, napisz do supportu - kliknij Steam -> Contact support, uzupełnij formularz (opisz problem po angielsku, ewentualnie w którymś z innych dostępnych języków widocznych na liście Language - polskiego tam nie szukaj :)) i czekaj na reakcję pomocy. Prawdopodobnie każą Ci udowodnić że konto, z którym jest problem, naprawdę należy do Ciebie np. poprzez wysłanie zdjęcia/skanu CD-Keya którejś z gier przypisanych do tego konta z dopisaną odręcznie czymś niezmywalnym nazwą konta (ale nic nie wysyłaj zanim Cię o to nie poproszą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...