Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Harry856

Command&Conquer: Zero Hour - Problem z misją.

Polecane posty

Ave wam niewierni.

Proszę was o pomoc w misjach na "WYZWANIE GENERAŁÓW".

W piątym rozdziale gdy spotykam na przeciw Generała U.S.A 4 Gwiazdkowego, który specjalizuje się w broni masowej destrukcji (jeśli nie kojarzycie to ta Pani blondynka z Berret'tą 93 w dłoni) nie mogę jej podołać.

Gram z nią na mapie z której każdy zaczyna z wyspy, jej siły są rozlokowane na całej mapie i z początku gry gdy skonstrułuje pierwsze budynki (lub nawet nic nie będę robił) wysyła na przeciw mnie zmodernizowne bombowce Aurora, atak specjalny A-10 na 3 poziomie oraz 3 śmigłowce Comanche, które roznoszą moją bazę w pył (ewentualnie jeśli za bardzo wysunę choć jedną jednostkę na sąsiednia wyspę, ponieważ nie które są połączone ze sobą wąskimi przesmykami które oczywiście są zajęte przez wroga śle na mnie Chinook'a z 5 wojami z 6 bazooka'mi do dokończenia dzieła zniszczenia), a gra nawet nie zajeła 2 minut.

Budynki które posiadam to oczywiście Sztab, Centrum Zaopatrzenia, Baraki zwykle trzy Elektrownie Zimnej Fuzji oraz 3 do 2 zmodernizowanych wieżyczek Patriot prowadzące ogień ciągły laserem (gram Generałem 4* armii U.S.A specjalizującym się w Broni Laserowej), z jednostkami około 11 żołnierzy z bronią p. lotniczą i 2 Ranger'sów do zajęcia 2x szybu naftowego który szybko znika po zaatakowaniu wspomnianych Comanche oraz 2 Chinook'i do zbierania surowców.

Pierwsze ataki jak A-10 kierują się na elektrownie niszcząc jedną (w tej misji wszystko muszę w pewnej odległości budować aby przetrwać trochę dłużej) samoloty Aurora zrzucają bomby na Sztab któremu jeden bombowiec nie da rady, a... później to katastrofa.

Przeciwstawić się siłom nie mogę bo żołnierze... nie mogą zestrzelić wroga, prócz Comanche (jednak na 3 helikoptery przypada 9-10 żołnierzy z rakietami którzy giną po potyczce) wieżyczki są niszczone w pierwszej kolejności przez bombowce, i jeżeli trochę dłużej wytrwam to dostaje z Miotacza Cząsteczek w Koszary i tak o to kończy się moja gra.

P.S. Gram na najwyższym poziomie trudności

I PAMIĘTAJCIE CAŁA ROZGRYWKA NIE ZAJMUJE WIĘCEJ NIŻ 3 MINUTY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...