Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Żybyście mi nie podpierniczyli :P zawodników , od razu mówię kto u mnie gra:

- Beier

- Rets

- Volt (cienias, na rezerwie będzie grał :D )

- Paweł007

- Simo

- Rabbits

- Pigus

Reszty nie pamiętam, ale jeśli ktoś jest w SOD a nie ma go na liście to proszę się dopisać :wink:

Duuzo graczy.. A co trzeba zrobic, aby zdobyc miejsce w twoim klanie? Czy moje wyniki z walk z pawlem i reszta nie wystarcza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A co trzeba zrobic, aby zdobyc miejsce w twoim klanie? Czy moje wyniki z walk z pawlem i reszta nie wystarcza?

No wyniki to masz imponujące, ale nie grałem za dużo z tobą tak więc kiedyś się umówimy na jakiś sparing - 1v1... Oczywiście nie musisz ze mną wygrać, wystarczy niezła ilość fragów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyniki to masz imponujące, ale nie grałem za dużo z tobą tak więc kiedyś się umówimy na jakiś sparing - 1v1... Oczywiście nie musisz ze mną wygrać, wystarczy niezła ilość fragów...

Dobra, ale ja stawiam serwer i ja wybieram plansze :D .. Moge zagrac o jakiejs przyzwoitej poze....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oznacza skrot SoD??
Soldier of Darkness. Odnośnie partyjki, widzę że wywiad działa doskonale bo graliśmy na mapce której nie znosze, oraz nie było bazooki tam gdzie być powinna :P . Natomiast nie ulega żadnej wątpliwości,że Weos jest bardzo dobrym zawodnikiem i będzie silnym wzmocnieniem teamu...

Lordzie Wojtex, czekam na godzinę i datę spotkania :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oznacza skrot SoD??
Soldier of Darkness. Odnośnie partyjki, widzę że wywiad działa doskonale bo graliśmy na mapce której nie znosze, oraz nie było bazooki tam gdzie być powinna :P . Natomiast nie ulega żadnej wątpliwości,że Weos jest bardzo dobrym zawodnikiem i będzie silnym wzmocnieniem teamu...

Lordzie Wojtex, czekam na godzinę i datę spotkania :wink:

Z gory dziekuje za te ostanie slowa skierowane do mnie.. bede musial sobie zmienic xywe na :SoD: Weos :D a czy wiesz, dlaczego nie bylo bazooki? bo to byloby do kitu.. zwlaszcza, kiedy jest nieskonczonosci ammo... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Przed chwilą się skończyły dwa mecze w SoF-a.

Graliśmy na mapce: Biurowiec Raven

Czas gry 12.29-12.54

Oprócz mnie grali: Weos i Mejste

Hmmm, graliśmy na mojej ulubionej mapce, ale niestety bez broni specjalnych... Mecze były do 30 fragów. Ogólnie poziom był wyrównany, nawet Mejste bardzo dobrze grał, może nie widać tego po wynikach , ale on podłączył się później niż my. Najcęściej latałem z karabinem maszynowym z jednej strony korytarza na drugi... no ale inna rzecz że to przynosiło efekty :wink: . Do tej pory Weos ba rdzo często ze mną wygrywał, no ale teraz dwa razy z nim wygrałem. Kiedy rewanż? :lol:

Wyniki:

1 mecz - Biurowiec Raven

1. Paweł007 - 30

2. Weos - 22

3. Mejste - 2

2 mecz - Biurowiec Raven

1. Paweł007 - 30

2. Weos - 23

3. Mejste - 9

PS: Widzisz Mejste, dobrze napisałem twoją ksywkę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt chcałbym stobą zagrać partyjkę 1 Vs 1,bo chce należeć do twojego klanu.Jeśli się zgodzisz godzina 18.00 pasuje?
Dobra zrobimy tak - Weos zagra dzisiaj z tobą (jeśli będzie miał oczywiście czas i się dogadacie), potem napiszecie tutaj jaki był wynik oraz chciałbym zobaczyć opinie samego Weosa... Tak więc wszystko się może wyjaśnić już dzisiaj...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt chcałbym stobą zagrać partyjkę 1 Vs 1,bo chce należeć do twojego klanu.Jeśli się zgodzisz godzina 18.00 pasuje?
Dobra zrobimy tak - Weos zagra dzisiaj z tobą (jeśli będzie miał oczywiście czas i się dogadacie), potem napiszecie tutaj jaki był wynik oraz chciałbym zobaczyć opinie samego Weosa... Tak więc wszystko się może wyjaśnić już dzisiaj...

Co to, to nie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to, to nie!!
Nie chcesz z nim grać, czy ci się pomysł nie podoba?
"]Jak tak to daj znać na gg lub na forum,albo na tym i na tym.
Oki, no nie wiem czemu Weos nie chce grać, ale o 18 zrobie serwa i sobie pogramy 1v1...

UPDATE:

Zmiany w klanie [sOD]

Lordzie, może nie grałeś tak dobrze jak Weos, ale ponieważ widziałem pare razy jak grasz przyjmuje cie... Niedługo będzie pierwszy ważny mecz klanowy, przedtem sobie zrobimy mały sparing klanowy i wyłonimy reprezentacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Volt, ja mam pytanko. Na liście tych którzy są w klanie umieściłeś też mnie... Wtedy pisałem że nie mogę grać, bo starzy chcą mi odłączyć Neta.... Ale wszystko się zmieniło i będę go ciągle miał.

Więc mam pytanie czy mógłbym dołączyć do SoD? Jak coś to będziemy grali sparing, albo cuś, czy nie bo ty przecież wiesz jak gram...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to, to nie!!
Nie chcesz z nim grać, czy ci się pomysł nie podoba?
"]Jak tak to daj znać na gg lub na forum,albo na tym i na tym.
Oki, no nie wiem czemu Weos nie chce grać, ale o 18 zrobie serwa i sobie pogramy 1v1...

jakos po meczu z pawlem odechcialo mi sie grac...

UPDATE:

Zmiany w klanie [sOD]

Lordzie, może nie grałeś tak dobrze jak Weos, ale ponieważ widziałem pare razy jak grasz przyjmuje cie... Niedługo będzie pierwszy ważny mecz klanowy, przedtem sobie zrobimy mały sparing klanowy i wyłonimy reprezentacje...

Kiedy sparing?? to bedzie TDM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.CZy mam jakoś zmienić ksywę???????

Wystarczy, że dodasz :SOD: przed ksywke...

Kiedy sparing?? to bedzie TDM?

Najpierw muszę się dogadać z reprezentantem tamtego klanu, a będzie to klasyczny DM który stworzy ranking klanowiczów pod względem formy (osobiście liczę na miejsce 1-2, chociaż może się zdarzyć niespodzianka...). W planach są już kolejne mecze...

Volt, ja mam pytanko. Na liście tych którzy są w klanie umieściłeś też mnie... Wtedy pisałem że nie mogę grać, bo starzy chcą mi odłączyć Neta.... Ale wszystko się zmieniło i będę go ciągle miał.
Wiesz - tak naprawde to nie byłeś nigdy usunięty z klanu...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Volt, ja mam pytanko. Na liście tych którzy są w klanie umieściłeś też mnie... Wtedy pisałem że nie mogę grać, bo starzy chcą mi odłączyć Neta.... Ale wszystko się zmieniło i będę go ciągle miał.
Wiesz - tak naprawde to nie byłeś nigdy usunięty z klanu...

Wielkie dzięki Volt za przyjęcie (a właściwie nie odłączenie :D ) od klanu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informator Klanowy [sOD]

1.Jutro o godzinie 15:50, zagramy sobie sparing klanowy, niech przyjdą ci co chcą grać na meczach z innymi klanami... Informacje o serwerze dostaniecie 5 minut przed rozpoczęciem...

2. Po tym meczu będzie gotowa lista pierwszego składu teamu...

3. W klanie są następujące osoby:

- Rets

- Volt

- Beier

- Rabbits

- Paweł007

- Pigus

- Weos

- Killus

- Lord Wojtex

- Simo

4. Na mecz (prawdopodobnie) będzie wystawionych 5 klanowiczów (CTF), każdy musi walczyć o miejsce w pierwszym składzie...

5.Dalsze informacje będą się oczywiście pojawiać na tym forum.

6.Jeśli macie jakieś pytania/sugestie/prośby proszę o nie tutaj, albo na moje GG lub email...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Przed chwilą graliśmy mały sparing z Lordem Wojtexem.

Graliśmy na dwóch serwerach w godz. 16.10 - 16.45

Najpierw graliśmy na mojej ulubionej mapce - Biurowiec Raven. Graliśmy tylko w dwójkę, tylko co jakiś czas się podłączali nowi... Poziom był dobry, Lord też grał bardzo dobrze, ale niestety później złapały go lagi... Miał ping 1120, a ja 125. Hmmm....

Wyniki na samym dole

Później graliśmy na mapce - Mgła

Tutaj Lord Wojtex pokazał swoją klasę... kosił wszystkich równo, grał wspaniale, dopóki... nie pojawiły się lagi.........

Wyniki:

1 mapka - Biurowiec Raven

1. Paweł007 - 37

2. Lod Wojtex - 13

2 mapka - Mgła

1. Lord Wojtex - 15

2. Paweł007 - 14

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 mapka - Biurowiec Raven

1. Paweł007 - 37

2. Lod Wojtex - 13

2 mapka - Mgła

1. Lord Wojtex - 15

2. Paweł007 - 14

Hm... Oj widze, że będzie wyrównana walka o miejsce w 1 składzie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...