Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Od razu przypomnialo mi sie granie sprzed .... 2.5 roku :o) i jestem ciekawy czy te wszystkie Volty, Pigusy czy jakis inny Mejste jeszcze zyja i czy przypadkiem nie mialy ochoty troche wspolnie pofragowac ^^

He, nie ma to jak refleks :P Na gg takie rzeczy pisz, ja tu na forum raz na pół roku zaglądam... tak sobie poczytałem temat, powspominałem... zagrał bym kurde z raz albo dwa razy w sumie. Tylko musiałby ktoś jeszcze reflektować na to :P

pozdroły dla starej ekipy sprzed lat ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 weeks later...

Kogo jak kogo, ale odpowiedzi Volta to się nie spodziewałem :) Pozdrowienia liderze najlepszego klanu SoF jaki kiedykolwiek powstał i jaki zagrał chyba najmniej sparingów z innymi klanami w historii tej gry (w ogóle jakieś zagrał? :) ) Hepi niu jir od razu dorzuce tak na przyszłość ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No więc ja zapraszam wszystkich chętnych do gry w Soldier of Fortune.Gram tylko na serwerze Sofmerc.CTF1.Wszytkich chętnych,którzy chcą coś o tym poczytać- zapraszam na to forum :

http://www.sofmerc.com/ .Gram pod pseudonimem : BIALAS POLAND.

A może ktoś postawi serwer ? To też na PW ,prosze.

Kontakt do mnie : wyślij mi Prywatną wiadomość ( PW ),odpisze i i wszystko uzgodnimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja należę do międzynarodowego klanu *$A$* w soldier of fortune 2 wersja 1.0(czyli ta starsza).Gram w tym klanie od ponad 2 lat.Kto posiada tą wersję to zapraszam do serwera pod tą samą nazwą,ewentualnie mogę pograć w wersje Gold edition.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...