Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A tak poza tym to gramy na serwerach publicznych chyba, że masz zewnętrzne IP i założysz nam serwer :wink:

A na... co Ci ip? Pzecież w sofku jest normalna lista serwów, nie trzeba ip wpisywac. Można podac nazwe, a Ty już chyba poścwięcisz te 30 sek. na przejrzenie listy serwów, co nie? No to czekamy na chętnych i pykamy:):):).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na... co Ci ip? Pzecież w sofku jest normalna lista serwów, nie trzeba ip wpisywac. Można podac nazwe, a Ty już chyba poścwięcisz te 30 sek. na przejrzenie listy serwów, co nie? No to czekamy na chętnych i pykamy:):):).

Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że jeżeli Ty masz zewnętrzne IP to oznacza, że to Ty będziesz mógł postawić serwer, na którym będziemy mogli grać. Niestety większość użytkowników posiada wewnętrzne IP i przez to nie mozna zakładać własnych serwerów :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba bedziemy musieli się zwalić na jakiś publiczny. Może "wqets hell"? Tylko bardzo prawdopodobne, że się nie dostaniemy wszyscy. No ale spróbować można. To ustalcie datę i gramy w trójeczkę. Hmmmm... moge jeszcze mojego kolegę ściągnąć. Chociaż i tak wets będize pełen, więc zagramy sobie pożądny dm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Killing Machine

Ja mogę grać prawie każdego wieczora,wiec jest nas już czterech. Może być ten "Wet's Hell", jednak na tym serwerze panuje chaos .Mobiusa poznalem tylko dzieki temu, że wiem jaki model postaci używa. Gorzej jest jak biegaja dwa lub wiecej takich "mobiusow", wtedy nawet nie ma czasu zerknąc czy walczylem z Mobiusem czy z kimś innym. Mapy na których się tam gra są zdecydowanie za male na 17 luda. Wolalbym na "Platinium" o ile jeszcze istnieje.

Tyle mojego marudzenia. Podajcie tylko dzień, godzinę i serwer a ja się zjawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako termin proponuję ten piątek o 20. Co do serwera to w tygodniu postaram się znaleźć coś sensownego i wam podam w piątek po południu. Liczę na to, że tym razem będzie większa frekwencja niż ostatnio :P A więc do piątku!

Taaa, na mnie można liczyć. Gdyby jednak na 5 minut przed meczem nie dawał znaku życia, to walcie do mnei na gg. A jak mnie nie będzie, to prosze kogoś, zeby walił do mojej siostry (Arlacely- 1300074). bo wiecie, pamięć dobra, ale krótka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera , cały dzień prądu nie było na mojej ulicy :evil: , dopiero przed chwilą coś naprawili, więc przepraszam, że mnie nie było ale nie mogłem nic zrobić :? . Może jutro o 20 zagramy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....dobra.... dawno mnei tu nie było i dawno nie grałem w Sof-a. Na jutro o 20 postaram się wywalczyć od brata komputer i z wami zagrać. Muszę tylko wiedzieć na jakim serwerze będziemy grać i czy muszę ściągać te pliki od SoF-a co kiedyś trzeba było mieć by zagrać. To chyba tyle... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro o 20. Co prwawda jutro gram o 15 w diablo, ale jakoś się uwinę:) . To an jakim serwie?

Spox Majste, wybaczone (a spróbowałbym modkowi nie wybaczyć...)

>>> Heh, ale za Majste to Ci nie wybaczę :twisted: - Mejste

Majste nawet lepiej brzmi co nie? Spox to literówka była. To na jakim serwie dzisiaj gramy? Zwykły DM czy TDM??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem wczoraj na ~~Wets Hell~~ od 19:40 do 20:30 i nikogo z forum nie widziałem :P , a i grało się super, rzadko kto kampił (nawet na końcu korytarza nikt długo nie siedział :D ). Mam jeszcze takie małe pytanko :) jak koloruje się nicka? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And then he comes from the darkness... ;)

Tak sobie dzisiaj pomyślałem, że po potwornie długiej przerwie nie odwiedzania, trzeba zajrzeć co się dzieje. I gdzie rzecz jasna skierowałem się najpierw? 8) Nie wiedziałem że coś się jeszcze w tym wątku dzieje. Jeśli chodzi o grę to ja jestem chętny, choć to wola przypadku czy w danym momencie będę miał czas (wiecie matura itp. głupoty ;) ). Ale już się zbliża przerwa świąteczno-noworoczna, a wtedy czemu nie :]

To tyle właściwie chciałem napisać...

gl & hf ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Taaa... przerwa świąteczno-noworoczna się kończy, a meczyku jak nie było, tak nie ma... Może by tak coś na przyszły weekend zorganizować, panowie? ;) Wstępnie o 21 w sobotę, hm? :)

Taaa jak będę trzeźwy/miał czas/znajdę płytkę z SoFem/nie zpomnę/nie wyłączą mi neta/nie zabraknie mi miejsca na dysku/nie wybuchnie 3 wojna światowa to moooooże zagram :wink: W przyszły łikend czyli 8 stycznia? Podajcie tylko gdzie gramy i jeśli żaden z powyższych czynników mi nie wypali to z chęcią zagam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość +Trigger+

Hej w swoim czasie dużo grałem w SoF na multi (to były czasy jak nei maiłem poblokowanych portów w radiowie) i tak wychodziło że nigdy nie mogliśmy sie zgrać Mejste.... a chciałem z tobą i wtedy z chłopakami troche pograć ..... Jak znowu będe miał z portami spokój to sie chyba załapie na gre z tobą...:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie gdzie można stworzyc kolorowego nicka ..Miałem te strone z rok temu , ale zgubiłem

a i co trzeba wpisac w console żeby przyśpieszych gre z botami:>

bo wiem ze trza dac na ikonke ..prawy-> wlasciwości i wpisać.. set+console czy cos takiego. .

Napiszcie co trzeba wpisac we własciwośc ikonki oraz w konsoli :wink:

A tak po zatym są jakieś kody 8):) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorownaie nicka znajdziesz na tej stronce http://sof.fragland.net/?body=colourname Tworzysz tam co chcesz a potem to co Ci wyskoczy (te kwadraciki i ksywka) kopiujesz do configa i wstawiasz je zamiast starego "player name". Potem w skrócie dopisz + set console 1 i uruchom grę. W menu wciśnij ~ i wpisz "exec colourname" i wciśnij enter. Od tej pory Twój nick powinien być kolorowy :wink:

A co do przyspieszania gry z botami to nie mam zielonego pojęcia :P

Acha kodów raczej nie ma, a nawet jakbyś gdzieś znalazł to szybko byś został wyrzucony z serwera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agent47

Ja bardziej polecil bym strone www.elitefx.com/sof Mozna na niej nie tylko zmieniac kolor nicka ale i ksztalty liter. Wszystko jest opisane krok po kroku wiec nikt nie powinien miec problemow ze zrobieniem sobie oryginalnego nicka.

Mam takie pytanie-czasami na czacie wyswietlane sa takie "obrazki" np. LOL, Girlpower etc. Jak mozna cos takiego zrobic ewentualnie sciagnać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych obrazków, które są zlepkiem tekstu, to aby je zrobić wystarczy odrobina fanatzji i umiejętność posługiwania się notatnikiem :wink:

Potem jak już taki obrzaeczek sobie przygotujemy, kopiujemy go i wklejamy do configu pod bindem jakiegoś klawisza, np. bind X "LOL".

Kiedy będziemy grali w SoFa? Ano wtedy jak ktoś poda konkretny termin i serwer i jak się zbierze trochę ludu. ja tam mam teraz jeszcze ferie więc mogę grać każdego dnia, wystarczy że ktoś tylko wykaże inicjatywę :wink:

A serwera CDA w SoFa nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejste, też mam ferie. Tylko jest troszku ludu potrzeba. Ja mogę nawet dziś o 18.00, ewentualnie jutro o 18.00 :) Co ty na to?

Mogę grać dziś o 18, tylko podaj nazwę serwera. Jak mi się uda to zwerbuje do gry mojego kumpla jeszcze to najwyżej byśmy we trzech pograli :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...