Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Czołem żołnierze 8)

Nie chcę Was smucić i pogarszać humoru, ale do końca wakacji zostało coś koło dwóch niepełnych tygodni...tedy może reflektujecie na jakiś meczyk? Kiedy wam pasuje ludu? Oczekuje na konkrety, zwłaszcza że ostatnie kilka gierek mnie ominęło :/

myślcie, liczę na Was :D

over & out

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce! Ja tez!

No to tylko zostala do omowinie taka mala blachostka ... TERMIN

Pigus cos tam mowil o:

jutro [czyli dzis :D] do poludnia [za szybko imo]

und

w srode wieczorem [tez szybko imo, ale juz lepiej ;P bylbym raczej za tym]

No wiec czekamy na odzew tych milinow forumowiczow napalonych na granie w SoFa :!: [i tak sie skonczy ze bede gral sam z Pigusem ;p]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim młodym wieku już pracować :P I to z włączonym gg - lol :P A środa może być. Przypomniało mi się tylko że sobota u mnie odpada - wiecie Biesiada Kasztelańska w Gostyku :twisted: A zreszta co ja mówie - ja terminu przecież tym razem nie będę ustalał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim młodym wieku już pracować :P I to z włączonym gg - lol :P A środa może być. Przypomniało mi się tylko że sobota u mnie odpada - wiecie Biesiada Kasztelańska w Gostyku :twisted: A zreszta co ja mówie - ja terminu przecież tym razem nie będę ustalał :)

No praca, mówię że zaczynam od czwartku. :P Muszę jakoś zarobić na wyjazd, prawda? Bo rodzice już mi więcej kasy nie dadzą. :( Ale ok, EOT, na mnie mozecie liczyć ok.17 w środę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pasuje w całą sobotę, (w środe raczej też będe) mogę nawet całą noc siedzieć 8). Rodzice jadą na ślub (ja nie jade, siedze w domu) :twisted: :twisted: :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa Mejste ... zacznij od siebie :D

No i oczywiscie skonczylo sie tak jak myslalem, tj. graly az dwie osoby [: [Mobius and me]

Gralo sie milo, ale duzo czasu tracilismy szukaja sie nawzajem :] No nic ..... mam nadzieje, ze kiedys zagramy w wiekszym gronie ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa Mejste ... zacznij od siebie :D

Ech od wczoraj siedze na wózku inwalidzkim :P

Pozwólcie że teraz ja zaproponuje termin :twisted: , sobota :twisted: o 21 lub 22, tylko niech będzie to sobota [-o<

Cóż w sobotę mnie niestety nie będzie :(

A co do Mejste, to on mi mówił, że go nie będzie, ale jakoś nie pytaliście, to nie wiedzieliście. :P

Mówiłem Szadołci, że wyjeżdżam na działke i na 20 nie zdąże wrócić, ale wy się jej o nic nie pytaliście to i nic nie wiedzieliście :wink:

A wczoraj tak koło 21.30 wbiłem się na Platinum, ale już nikogo z forumowiczów nie było :( Za to poznałem Polaka, który grał na Platinum i jak dobrze pójdzie to go zwerbuje na nasze forum :) Niestety grałem zaledwie przez 10 minut i zdobyłem z jakieś 7 albo 8 fragów (z czego połowe z rakietnicy :twisted: )

Ja jako termin proponuję jutro o 11 (piątek 20 sierpnia 2004) na Platinum. Po południu znowu wyjezdzam i wroce dopiero w niedzsiele wieczorem. Ewentualnie możemy zagrać dziś o 20 na Platinum. Tak czy siak będę czekał na chętnych :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako termin proponuję jutro o 11 (piątek 20 sierpnia 2004) na Platinum. Po południu znowu wyjezdzam i wroce dopiero w niedzsiele wieczorem. Ewentualnie możemy zagrać dziś o 20 na Platinum. Tak czy siak będę czekał na chętnych Wink

Jutro o 11 brzmi ciekawie :P , napewno będe, a co do dzisiejszego terminu to jeszcze zobacze, ale raczej nie :( .

A wczoraj tak koło 21.30 wbiłem się na Platinum, ale już nikogo z forumowiczów nie było

O 21 skończyliśmy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana planów. Jeśli ktoś chce dzisiaj zagrać to niech stawi się o 20 na serwerze ~WET's~ Hell Jutro natomiast gramy o 11 również na serwerze ~WET's~ Hell. A czemu? A bo jest tam biurowiec, team deatchmatch, i lagów praktycznie nie ma :wink: Poza tym dziś grałem tam cztery razy i dwa razy byłem pierwszy, raz drugi i raz czwarty :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i grać skończyłem. Pograłem sobie jedynie z DaeTHem, bo nikogo innego z forum nie widziałem. Graliśmy na 4 mapkach. 2 razy w biurowcu Raven i 2 razy w japońskich wieżowcach. Najpierw skakaliśmy po wieżowcu (co kilka razy skończyło się dla mnie tragicznie :P) i zająłem 6 miejsce. To była rozgrzewka przed biurowcem :) Tam niestety zająłem dopiero 3 miejsce :( Potem znowu gralismy na tych lipnych wiezowcach i o dziwo zajalem 2 miejsce :D A na koncu pokazalem klase na biurowcu zajmujac 1 miejsce :twisted: Nie ma co stara forma wraca :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na wiejskiego głupka przystało (K-ow) gram od 4dni i nie wiem czy dobrze bo o to to musicie pytać Mejste'go. Dzisioj gahaniałem na serwku dużo a i fragów nie brakowało i 2 rundki byłem lepsiejszy od Mejste'go chyba :twisted: PANOWIE GRAJCIE W TĄ WSPANIAŁĄ GRĘ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i grać skończyłem. Pograłem sobie jedynie z DaeTHem, bo nikogo innego z forum nie widziałem.

Nie było, na pewno :?: . Najpierw czekałem 15 minut na Platinum, nikt nie przychodził, dobra zobaczyłem na forum "zmiana planów", wchodzę na ten serw, co podałeś ping powyżej 200 czasami 400 :evil: , z 10 minut pograłem tam, 5 fragów zdobyłem i poszedłem, z dwóch powodów: lagi i musiałem kończyć.

Przed chwilą grałem w SoFa, istna porażka, same lamy i n00by tam były, z początku było 4 graczy ze mną, po jakimś czasie wynik był 40 fragów dla mnie, a po mnie było ktoś z 15, później się odłączyli i znowu kilku pszyszło, i to samo :evil: . Skończyło się na 97 fragach dla mnie i moja drużyna wygrała (limit 102 fragi). 2 miejsce miał koleś z 50 fragami. Kilku non stop kampowało i wogóle nie grało się przyjemnie :evil: , z forum nikogo nie było :evil:

Później jeszcze raz weszedłem i było już lepiej, na początku nie zrobiłem screena, ale tu są z następnych rund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było, na pewno :?: . Najpierw czekałem 15 minut na Platinum, nikt nie przychodził, dobra zobaczyłem na forum "zmiana planów", wchodzę na ten serw, co podałeś ping powyżej 200 czasami 400 :evil: , z 10 minut pograłem tam, 5 fragów zdobyłem i poszedłem, z dwóch powodów: lagi i musiałem kończyć.

Cóż ja patrzyłem tylko na liste graczy przy końcowych wynikach więc mogłem sie mylić. Co do lagów to ja jakoś ich za dużych nie miałem :?

(...)i 2 rundki byłem lepsiejszy od Mejste'go chyba :twisted:

No właśnie chyba :P Z tego co sobie przypominam to tylko na pierwszym wiezowcu byles chyba 2 :wink:

PANOWIE GRAJCIE W TĄ WSPANIAŁĄ GRĘ!

Nie zapominaj o paniach, które tutaj równiez są z nami :wink:

A z dzisiejszego grania nic nie wyszło, dzięki mojemu kochanemu dostawcy internetu, który postanowił włączyć dziś net od godz. 12.15 :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tera gram pod takim nickiem jak coś [pS]DaeTH PL ponieważ postanowiłem że będę miał klan nowicjuszy to tak się też stało i dzięki temu będziemy ćwiczyć ku chwale ojczyzny! :D A nasze ''www'' to http://clanpsychos.blogspot.com napisałem ''www'' ponieważ jest to tylko i wyłącznie blog bo na robieniu strone znam się mało mam tylko jedną. Nawet jeśli nie jesteś nowicjuszem, ani nie chcesz być w naszym klanie to możesz chociaż się dogadać to zagramy wspólnie a ja jestem za tym oczywiście :) Serdecznie zapraszam all chętnych :P i do klanu też :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...