Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość +Trigger+

Ooooo widze jakiegoś ziomka z okolicy :P, a tą osobą jest Ramzes......witam!

A i sorka za nieobecność ale chyba za żadko wchodze na forum :(. Mejste sorka za to i mam nadzieje ze mi sie kiedyś uda :(....kiedyś :(. Wiecie jak sie dorwało takiego Far Cry'a to o Bożym świecie sie zapomina :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sa wakacje [dla uczniow] to moze ktos w koncu zechce sie ze mna zmierzyc w cywilizowanej godzinie [czyt. ok. 13 ] :) ???

jak sa chetni pisac! ewentualny kontakt:

gg- 6586305

komorka 507968637

edit: +Trigger+ ty mnie lepiej nie witaj :) Luboń...ładne miasto... moja matka ostatnio tam zaczela pracowac w kwiaciarni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
edit: +Trigger+ ty mnie lepiej nie witaj :) Luboń...ładne miasto... moja matka ostatnio tam zaczela pracowac w kwiaciarni :)

Hehe no to gratuluje, tylko nie mów że pracuje w kwiaciarni o nazwie "Szafran" :P

A tak na marginesie to ja z tobą moge z checią pograć o tej 13 jak chcesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
no ołkej :) kiedy, kto zaklada serva, jakie zasady...wszystko do uzgonienia na GG, albo tu, jak tam wolisz.

a o nazwe kwiaciarni sie spytam jeszcze :D

Heeh ok :). A co do gry to możemy na platinium serwerze bo on zazwyczaj pusty jest. Możemy również pograć na twoim serwie o ile masz stały ip którego ja niestety nie posiadam (PLATINIUM: 195.149.21.46:28960 - przynajmniej tak Mejste mi podał)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Spoko ja grywam od czasu do czasu ale jakoś tak wyszło ze nigdy z ludzmi z forum....no może prawie. Nie mniej jednak dam tobie znać o godzinie 13 w najblizszym czasie. (tak jak tobie pasuje zresztą bo tak mowiłeś wcześniej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bracie się spisałeś że godzinę mą podałeś. O Shadowcat się raczej boje, bo w głowie jej podboje. O SoFie zapomni, serwer pomyli, a my będziemy grać jak banda deb*** Pigus zapewne się zjawi, jeśli mu żadna 18 w tym czasie nie wypali. Do obecności S@dohiego powinienem być pewien, choć brata ma takiego że już sam nie wiem. A moją obecnością zapewne was zasczyce, o ile będę trzeźwy i nigdzie nie odlyce. (powiało staropolszczyzną, co :P) I tą oto rymowanką, mykam czym prędzej na śniadanko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw pograj Colidorze z botami albo w singla...chociaz z drugiej strony moze byc zabawnie :D

Singla to ja już całego zaliczyłem ;) Ale jak masz się moim kosztem zabawiać, to ja może podziękuję... Wolałbym postawić ze dwa kroki, zanim mi wyprujesz flaki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez zartuje...latwiutka jest :) ...tylko radze sobie zrobic odpowiednie ustawienia klawiszy np.: prawy przycisk myszy-skok itd. :)...zreszta ze mna raczej nie pograsz...:| nie mam neta w domu i do bani jest... ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym chciał dołączyć i spróbować swoich sił w rozgrywce w sieci, testując stałe nowe łacze? Pozwolicie i spojrzycie z wyrozumiałością na Newbie?

Oczywiście, że będziemy traktować Cię wyrozumiale :twisted: Ale tak na serio. Zainstaluj SoFa, GameSpy i dwa programy, które podałem kilka stron wcześniej. Potem ustaw klawisze itd. I odnajdź serwer Jolt.co.uk standart deatchmetch Platinum (06) czy jakoś tak, jest na samym dole. a jak nie chce Ci się szukać to po prostu wpisz wpolu connect to 195.149.21.46:28960 i połącz się. Tylko nie zapomnij ściągnąć i zainstalować tych dwóch programów bo bez nich nie pograsz. Aha i gramy w czwartek o 20.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ostatniej chwili [jeszcze goracy news :P]:

pan [cienias :P] Trigger zostaly rozgromiony przez moja skromna osobe :)

no moze rozgromiony to zle okreslenie bo boj byl zaciety :)

fraglimit wynosil 60, kocowy wynik 60-cos kolo 50

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to możemy grać od 20 do 22 ;] Możemy nawet zrobić SoF-maraton (kto dłużej wysiedzi :D), ale podejrzewam, że przyjdzie jak zwykle mało osób...

I tą oto rymowanką, mykam czym prędzej na śniadanko

Dobrze prawisz ziom, czaisz te klimaty widzę :) Ja tak nie potrafię, z rymami nigdy nie trafię, za to kozak ze mnie cool, grając ze mną w SoFa poczujesz ból, jooooooooooooooł czek dis ałt! (łan mor tajm). :D Keep it real. Booyakasha. :D

Colidor>> Dla przypomnienia (komu się chce przekopywać przez te stronnice ;) ) http://www.clanplay.com/haxorcist/go.php?action=download Ściągasz Haxorcist™ Client v1.02 i Microsoft .NET Framework v1.1. Rzekłem 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to możemy grać od 20 do 22 ;] Możemy nawet zrobić SoF-maraton (kto dłużej wysiedzi :D)

Dobra dobra, Ty juz sobie te maratony daruj! ;)

Ołkej, to ja wpadnę ok.21 i nick Shadow będę mieć.

EDIT>>Mejste, a potem sie dziwisz, dlaczego mój brat mówi o Tobie 'metal z naszywkami na dresie' ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz ziom, czaisz te klimaty widzę :) Ja tak nie potrafię, z rymami nigdy nie trafię, za to kozak ze mnie cool, grając ze mną w SoFa poczujesz ból, jooooooooooooooł czek dis ałt! (łan mor tajm). :D Keep it real. Booyakasha. :D

Wielkie joł Ty mój ziom. Razem tworzym niezły złom. Teksty my ambitne mamy i w SoFa popierdzielamy. Będziem siedzieć od dwudziestej i fragować to trzydziestej. Na Shadow tez zaczekamy bo sfragować chęc ją mamy. Reszte squadu się skołuje i buractwo ból poczuje. Rozwalimy cała wioche i bedziemy miec radoche. Tak wiec czekam do 20 bo tuz za mna siedzi czester. A czester to taki ziom co wynosi za mnie złom. Tak joł madafaka do 20 czekam - Naka 8)

EDIT>>Mejste, a potem sie dziwisz, dlaczego mój brat mówi o Tobie 'metal z naszywkami na dresie' :wink:

Prawdziwy metal musi umieć rymować. A Twój brat jest gibnięty i naszywki pod pachami nosi :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...