Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Ja was tyranizuje? Skądże znowu :wink: Imprezka przełożyła się na jutro, więc piatek będzie wolny :) Zresztą w piątek będę trenował swojego sąsiada z dołu tylko jeszcze nie wiem o której, więc jeśli bedziecie chciaeli to się dołączycie. ale i tak w sobote o 20 gramy! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość +Trigger+

No to jak w piątek to trzeba sobie SOF'a zainstalować wcześniej i rąbnąc rundke na necie aby sie przygotować :D . Tylko pamiętajcie przed akcją w piątek abyście na forum żucili wszelki dane nawet adres serwera, który wielokrotnie jest tu powtarzany (może ktoś nowy sie znajdzie?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie przed akcją w piątek abyście na forum żucili wszelki dane nawet adres serwera, który wielokrotnie jest tu powtarzany (może ktoś nowy sie znajdzie?).

Jutro z sąsiadem prawdopodobnie będę grał o 16.30 na Platinum (195.149.21.46:28960), choć oczywiście zarówno pora jak i serwer może sie zmienić w zalezności od czynników wyższych, ale jakby co tak z 5 minut przed graniem was powiadomie :) Zresztą nazwę serwa będę miał w opisie na gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt nie mógł dzisiaj zagrać...

Mejste - nie wydaje Ci się, że ta ankieta jest trochę przedawniona :?: No wiem, że jeszce może być w CDA SoF II, ale to chyba miała być ankieta traktująca o 100 nr, przynajmnniej tak mi się wydaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Tylko pamiętajcie przed akcją w piątek abyście na forum żucili wszelki dane nawet adres serwera, który wielokrotnie jest tu powtarzany (może ktoś nowy sie znajdzie?).

Jutro z sąsiadem prawdopodobnie będę grał o 16.30 na Platinum (195.149.21.46:28960), choć oczywiście zarówno pora jak i serwer może sie zmienić w zalezności od czynników wyższych, ale jakby co tak z 5 minut przed graniem was powiadomie :) Zresztą nazwę serwa będę miał w opisie na gg.

Kurde , ja wracam o 18 . Czy bedziecie jeszcze grać o tej godzinie???? A co do gry na forum to kiedy zagramy z wszystkimi.???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

Imo - Sobota, 20, Platinum ;D posciagac te pliki jak ktos jeszcze nie zdazyl :D

bede oczywiscie jesli mi nie odlacza neta ;'(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyliście mnie dziś... :) Nie spodziewałem się, że przyjdzie aż tyle osób! Oby tak dalej :wink:

Na początku o 20.30 właczyłem Sofa i szukałem was po serwach. Szukam, szukam i nic :( Myślę sobie - pewnie znowu olali grę i nie przyjdą. Ale zobaczyłem Pigusa dostępnego na gg i zaproponowałem mu grę i oczywiście się zgodził :) Poszliśmy na serwer Quash Al-Quaeda Scum (tylko biurowiec i Team DM) i przypomnieliśmy sobie stare dobre czasy SoDa :) Oczywiście zdarzały się nam wpadki, że niechcący ja pigusa sfragowałem, albo on mnie, ale to tylko sporadycznie :P Oczywiście jako starzy kumple z klanu dzielnie walczyliśmy we dwójke :) Mejste i Pigus vs reszta świata :twisted: Przez cały czas a to ja byłem pierwszy, a to Pigus. I pewnie zostałoby tak do końca gdyby nie to, że musiałem się koniecznie wypróżnić i miałem 4 minuty w plecy i dlatego zająłem tylko 3 miejsce :/ Ale jako team zwyciężyliśmy spośród 5 teamów. A najśmieszniejsze było to, że gdyby nasz wynik łaczny czyli 75 fragów porównano z sumą fragów pozostałych 4 teamów to był remis :) Ale gdyby nie ten mój WC na pewno byśmi wygrali ^^ Na końcu mapy pojawił się jeszcze BROWAR, ale grał bardzo krótko. Oto wyniki poszczególnych graczy:

1. eric - 44

2. Pigus - 43

3. Mejste - 32

(...)

8. Browar - 2

A oto klasyfikacja teamowa:

1. Mejste & Pigus 75

2. 44

3. 20

4. 9

5. 2

Potem skończeniu pewnie byśmy dalej grali na tym serwie gdyby nie fakt, że po ok. minucie grania serwer został wyłaczony :( Trochę nam zeszło szukanie innego serwa, ale w końcu poszliśmy na chaos testing. Na pierwszą mapkę jak szybko weszliśmy tak szybko wyszliśmy gdyż się po kilku minutach skończyła :( Pojawił się wtedy Storm. A wyniki były takie:

1. Storm - 11

2. ? - 11

3. Mejste - 2

4. Pigus - 1

Ale następna mapka była najpiękniejsza :) Grałem na niej ja, Pigus (który niestety pod koniec został rozłaczony i stad na końcu miał 0 fragów, choc wcześniej sobie dobrze radził), Storm, Browar i ktoś o nicku Shadow (wydawało mi się że może to Shadowcat, ale to chyba nie ona :( ). Cały czas toczyłem ze Stormem zażarta walkę o pierwsze miejsce. Dawno nie grałem tak zaciętego meczu! A to ja prowadziłem 2 fragami, gdy za chwile już Storm prowadził 2 fragami :) Browar także nieźle sobie radził, a Pigusa też dopóki go nie rozłaczyło :( A wynik był następujący

1. Storm - 39

Mejste - 39

3. X-Man - 23

4. ? - 21

5. Browar - 13

6. killer kenny - 12

7. Shadow - 10

8. Kuba ]PL[ - 1

9. Pigus - 0

Dziś naprawdę pięknie się grało. Praktycznie zero lagów i tak dużo osób z forum :) mam nadzieję, ze na przyszłym meczu pojawi się jeszcze więcej osób. A więc - do zobaczenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć :)

Mecz teamowy faktycznie wyszedł świetnie, siekaliśmy wszystkich na tym biurowcu równo pomimo drobnego laga momentami 8) Więcej takich meczów please :)

Pozostałe też były niczego sobie zresztą. ;) Taka gra jak dzisiaj to mi się podoba i apeluję do ludu o podobną (albo lepszą :) ) za tydzień!

ps. Na trzeciej mapie, tuż przed rozłączeniem miałem coś w granicach 16-18 fragów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejste>> nie, to nie ja. Pisałam wcześniej Retsowi, że nie mogę. Myślałam, że Wam przekazał.

Cóż, chyba będę grała pod nickiem 'Shadowcat', a nie 'Shadow', bo się jakieś pomyłki zdarzają... Wogóle na początku myślałam, że o 18 gramy, więc takto mogłam. Ale co tam, następnym razem się uda :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Storm_One

Rzeczywiście grało się świetnie. Mam nadzieję że za tydzień będzie co najmniej tak samo dużo osób jeśli nie więcej. To o której gramy w sobotę :?:

PS. Liczę na zaciekłą dogrywkę :twisted: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie po raz pierwszy (wiem ze wczesnie:P) zagralem w SoFa przez neta i byla niezla rzeznia :twisted: , mam pytanko kiedy jest nastepna forumowa rozgrywka w SoFa? :roll: Jakby cos sie szykowalo to dajcie mi znac na gg numer tam gdzies na dole ekranu ;). Piszcie nawet jak jestem niedostepny(przynajmniej teoretycznie :P)

PS. Shadowcat czy gralas dzisiaj ok 13 w SoFa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę faktycznie grało się nieźle, szkoda, że tak późno wróciłem do domu i mogłem rozpocząć grę z wami. Za tydzień mnie niestety nie ma, w środę wieczorem wyjeżdżam do Żakopca i planowo :) wracam dopiero we wtorek rano. Gdybyście mieli grać od dzisiaj do środy włącznie, to proszę o jakiś sygnał na GG, bo tam zaglądam częściej niż na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Shadow to nie była Shadowcat tylko Shadow Lord :P Kurde coś za dużo tych shadowów na tym forum jest :P Ale dobrze, że się ujawniłeś Shadow Lord - niezły kamper z Ciebie :)

Storm dogrywke musimy zrobic koniecznie :!: :D

Niestety za tydzień nie bedę mógł grać bo wyjeżdżam gdziestam w Beskidy i wracam dopiero w sobote koło 22, a potem to jeszcze do niedzieli mam Dni Gostynina tak więc będzie się sporo działo :twisted: Ale za dwa tygodnie... powtórka z soboty tylko ma być dwa razy więcej ludu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee Mejste wyparaszam sobie w SoFa to mam nick Shadow Lord :P, a nie Shadow.

Btw dzisiaj gral ktos z nickiem Shadow_cat wiec wyslalem, ze to Ty... :roll: .

To co nastepna forumowa rozgrywaka dopiero za 2 tygodnie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

UUUUUUUUU jak widzę najlepsze mnie ominęło. Kurczę a bym sobie pograł w SOF-a . Nawet z taką iloścą osób :D. Ale i tak w sobotę nie miałem czasu. Miejmy nadzieję , że w następną już zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem tę ankietę, ponieważ była ona już bardzo długo i straciła swą ważność. Póki co nie mam pomysłu na nową, ale z wielką chęcią wysłucham waszych propozycji do ankiety. Swoje pomysły ślijcie mi na maila mejste@o2.pl a za tydzień wybiore najciekawszy pomysł i zamieszcze nową ankietę. Tak więc czekam na wasze propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że trza się tego pozbyć :?: Po co Ci tutaj na gwałt potrzebna ankieta :?: Proponuję zamieścić coś, jeżeli wydarzy się coś ciekawego lub będzie miało się wydarzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda , że Mejste wyjechał w Beskidy i kto teraz załatwi serwer :twisted: i datę gry. A już o moderowaniu " Grmay w sieci" nie wspomnąc. Wiem , że Volt rzadko tutaj zaglądda, ale do soboty może sie wiele stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...