Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wiedzialem :D

No ale godzina jest sprawa zupelnie otwartą .... tak tylko rzucilem .... nie wdzie przeszkod zeby zagrac wczesniej :] ... no wiec wypowiadajcie sie :!: [zawsze bylem naiwny :o ... przeciez i tak nikt nie przyjdzie :P]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Kuuuurde sorka wiara ale moje łacze "is suck's" jak by to powiedzieli anglicy. To jest nie miałem neta przez tydzień.....ale mam pecha do SoF'a :( . Jak by co to uzgodnijcei kolejny termin, a ja z podkulonym ogonem i z M4A1 ide załatwić sprawe mojego transferu z moim adminem od radiówki :] (BTW mało ważne, naprawde miałem okazje strzelać z M4A1 stad moje zainteresowanie nie tylko FPP'kami ale zarówno Americas Army :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie pasuje, bo prawdopodobnie o 19 mam spotkanie w sprawie bierzmowania i muszę na nim być :P

"Muszę być" a "jestem" to dwa zupełnie różne pojęcia ;P

Termin - mi pasuje. Nawet bardzo, jako że w tą sobotę jakoś wyjątkowo nie ma żadnej osiemnastki ani innej popija... ekhm - pogadanki, to sądzę azaliż się pojawię. Pokażcie się ludu walczący - wyzywam Was 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jestem spostrzegawczy ;) blyskotliwie zauwazylem ;) ze: Mejste'mu pasuje po 16 a pani shadowcat przed 19 [oczywiscie jeski chce grac :D] ..... ja tak moze niesmialo zasugieruje zeby zagrac pomiedzy tymi godzinami :D

No i bez zadnych wymowek ;P

wyzywam Was 8)

Przyjmuje wyzwanie :twisted: :twisted: :twisted: [oczywiscie jesli moj provider mi pozwoli na granie jutro :o]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ja tak moze niesmialo zasugieruje zeby zagrac pomiedzy tymi godzinami :D

No to ja się zgadzam :D Teraz czekamy na resztę - jak ci się chce to puść info na gg do Qbusia i innych (a co tam, możesz nawet do Volta, a nuż zagra :D).

Żeby tylko się potem nie okazało że ja przyjdę sam!

Ahoj! (dowcip zrozumiały jedynie dla koszalińskiego światka hip-hopowców :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn :- wiedzialem ... no nic, jakos przezyjemy ;P ... better luck next time ! :P

A wiec gramy o 18 .... w trzech :o [jesli Pigus sie pojawi :D] no moze bede jeszcze jacys 'obcy' ...

hmm 'ja wiedzialem ze tak bedzie' :]

EDIT:

Przez cale zycie myslalem, ze jestem pesymistą, a okazalo sie ze jestem optymistą !! ;) - napisalem ze bedziemy gramy we trzech, a gralem w jednego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Czyli gracie co weakend, to ok. Ja sam niczego narazie nie instalowałem bo mam od paru dni formaty co chwilka (a to zwiazane jest z moim walnietym dyskiem, w którym trzeba zabezpieczyć błędy bo chodzi jak muł -jest wolniejszy niż laptopowe 40 a mam Seagate Baracuda 60gb!!- ). Tak więc na przyszły weakend, o ile nic nie wypadnie jak dotychczas, jestem gotowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
Jeśli już, to weekend A jak zawiodę Was po raz trzeci, to możecie mnie na stosie spalić

He he dla nie których jest Weakend bo koniec tygodnia nie zawsze jest w moim przypadku najlepszy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

hmmm a co powiecie na maly meczyk SoFa w sobote? :] ...... godzina oczywiscie do uzgodnienia, ale czy KOMUKOLWIEK pasuje ten dzien? :] /no bo latanie w pojednyke na serwie jakos mi sie nie widzi ;) /

mam nadzieje ze bede mial juz jakas nowa myszke bo inaczej bedzie ciezko ... ale who cares :]

No wiec do dziela rodacy :!:

lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

No ok :] Tez niby mam teraz nauke, bo jakies testy, czy cos :P Dlatego napisalem :arrow: SOBOTA ;) heh ... niektorzy beda mogli sie odstresowac po testach [shadowcat, Mejste, Piciu, ja ....], chociaz znam na to lepsze sposoby :twisted:

aha... Mam nadzieje, ze sie tym razem zalapiesz cienisty kotku ^^ bo jakos nie widzi mi się spalenie Ciebie na stosie. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok :] Tez niby mam teraz nauke, bo jakies testy, czy cos :P Dlatego napisalem :arrow: SOBOTA ;) heh ... niektorzy beda mogli sie odstresowac po testach [shadowcat, Mejste, Piciu, ja ....]

>>> tak odstresować się... fajnie to nazywasz :P,

chociaz znam na to lepsze sposoby :twisted:

>>>No właśnie ja też znam :P w piatek bede świętował, albo topił żale po tych egzaminach

aha... Mam nadzieje, ze sie tym razem zalapiesz cienisty kotku ^^ bo jakos nie widzi mi się spalenie Ciebie na stosie. :twisted:

A ja mam nadzieję że jeśli już mamy grać w sobotę to w godzinach wieczornych. Po 20 co najmniej. Przecież jakoś będę musiał się wyspać po imprezce, nie :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... Mam nadzieje, ze sie tym razem zalapiesz cienisty kotku ^^ bo jakos nie widzi mi się spalenie Ciebie na stosie. :twisted:

Hehe, też mam taką nadzieję :) Już z góry zaklepię sobie w domku termin siedzenia przy kompie, aby mnie brat nie wyprzedził :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też mam taką nadzieję :) Już z góry zaklepię sobie w domku termin siedzenia przy kompie, aby mnie brat nie wyprzedził :)

Oj widze że z tym Twoim bratem trzeba będzie zrobić porządek :twisted: Zeby siostrze w SoFa nie dał pograć... toż to hańba :!:

Swoją drogą swojej siostrze też nie dałbym pograć w SoFa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też mam taką nadzieję :) Już z góry zaklepię sobie w domku termin siedzenia przy kompie, aby mnie brat nie wyprzedził :)

Oj widze że z tym Twoim bratem trzeba będzie zrobić porządek :twisted: Zeby siostrze w SoFa nie dał pograć... toż to hańba :!:

Swoją drogą swojej siostrze też nie dałbym pograć w SoFa :P

Pewnie dlatego, że to TWOJA siostra :)

Może to głupio zabrzmi (nie bijcie :) ), ale w jakiego SOF - a gracie :?: Bo w temacie nie ma, całości nie czytałem, a w tym co czytałem nie znalazłem. Macie coś przeciwko aby zagrał z wammi świerzak :?: Jedynke wprawdzie przeszedłem, ale to nie to samo co multi. Jeżeli nie to sobota może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

YEAH :!: FRESH MEAT :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

;) gramy w SoFa 1 Platinum z cda ktoregos tam, w ktorys tam roku :)

Jak najbardziej graj ! hehe :P

hmm czyli jak wypali to beda grali:

shadowcat /a niech ci tylko cos wyskoczy ;)/

Mejste /no bo gramy wieczorkiem, czyż nie?/

Pigus /bo musi ;D no chyba ze zapomni :=/ /

BROWAR jesli masz tefgo SoFka to nie masz wyboru ;)

no i ja :D

no niezle nawet :P /ale i tak nie przyjdziecie :0/ hmmm a Qbuś kiedy wraca? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, SoF 1, nie? ;)
Tak, tak, tak gramy w SOFA 1. SoF rządzi nie ma co! SoF, SoF, soF, SoF, aleeeeeeeeeee, aoooooooooooooooooooo przychodźcie wszyscy. Mam tylko nadzieję, że w sobotę nie wypadnie mi wyjazd na działke... Miejmy nadzieję, że będe w domciu :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...