Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
chciałbym być w klanie |SL|

chcieć znaczy móc tylko trzeba dobrze grać :P

jestem kuzynem Jezusa

a ja siostrzeńcem Saddama Husajna :P

i jestem prawie tak samo dobry jak on.

Jezus czynił cuda, a Ty umiesz to robić :?: :P

A tak serio to musisz pokazać że umiesz grać i pomyslimy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mogę z kimś z waszego klanu zagrać ale dopiero w piątek.

Wasz klan jest jednym z najlepszych a właściwie najlepszym i musze jeszcze troche poćwiczyć. :P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mogę z kimś z waszego klanu zagrać ale dopiero w piątek.

Wasz klan jest jednym z najlepszych a właściwie najlepszym i musze jeszcze troche poćwiczyć. :P:D

Prawde mówiac mój kuzynek wcale nie gra najgorzej, gralismy wiele razy 1vs1 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie !! !! !! Piciu podsunoł dobry pomysł na forum klanu {DON}

Chodzi oto że Szatan ,może stawiać server na cały świat !! !! !! Możecie w najbiższym czasie zagrać sobie klanówke :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie !! !! !! Piciu podsunoł dobry pomysł na forum klanu {DON}

Chodzi oto że Szatan ,może stawiać server na cały świat !! !! !! Możecie w najbiższym czasie zagrać sobie klanówke :twisted:

Możecie??? ...... acha..... chociaż z tobą mieliśmy by 100% wygrane?? eee przepraszam do kogo ja pisze??? :P i nareście "niby" stoisz po mojej stronie???

Na forum {Don} ?? nie na forum SL vs Don

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie !! !! !! Piciu podsunoł dobry pomysł na forum klanu {DON}

Chodzi oto że Szatan ,może stawiać server na cały świat !! !! !! Możecie w najbiższym czasie zagrać sobie klanówke :twisted:

Możecie??? ......

Mówiłem o klanówce a nie o gościach którzy są wolni jak ptaszek

acha..... chociaż z tobą mieliśmy by 100% wygrane??

Nie nabijaj sie, przesadzasz!

eee przepraszam do kogo ja pisze??? :P i nareście "niby" stoisz po mojej stronie???

Piszesz do największego programisty w przyszłości :wink:

Nie stoje po twojej stronie tylko nie ma co ukrywać że podsunołeś dobry pomysł dla Klanowiczów =|SL|=

Na forum {Don} ?? nie na forum SL vs Don

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klanowicze!!!!!Może ja założe server w piątek, ponieważ nie mam niektórych planszi musiałbym je ściągać.To by wtedy trochę trwało!!!!! :D

To my będziemy ściągać plansze jak będziemy sie podłanczać do twojego servera.....

Jeśli chodzi o trening piątkowy 18:00 to będzie stał server pod nazwą Klan =|SL|= Króluje :)

Można tam zagrać.

:mrgreen: Jeśli chodzi o ten server... hmmm.. SZTAN ma go postawić?? Jeśli tak to sorki ale sam stwierdziłeś że przy 3, 4 osobaczh server sie sype.... (ale to już niemoja sprawa bo niebęde na treningu w piątek :( :( :( :( :( )

A co do 100% wygrany to z (niewiem jaką ksywe tu wpisać :wink: )mielibyśmy, chodź by wziąć przykład z treningu: graliśmy po 20 (ja byłem drugi po 20 minutach - 37 fragów) a Gościu spóźnił sie 7 minut (co daje że grał 13 minut i narobił 50 fragów) to jest dowód że Gościu wymiata, drauga plansza z treningu ty po 20 minutach grania masz 74 fragi, a na drugim miejscu Qubuś po 20 minutach gry ma 50 (niezła rużnica :D:wink: fragów :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klanowicze!!!!!Może ja założe server w piątek, ponieważ nie mam niektórych planszi musiałbym je ściągać.To by wtedy trochę trwało!!!!! :D

To my będziemy ściągać plansze jak będziemy sie podłanczać do twojego servera.....

NIe było by co do ściągania, nie wchodził w zadne servery, tylko jak był dostępny pykał zemną :P

Jeśli chodzi o trening piątkowy 18:00 to będzie stał server pod nazwą Klan =|SL|= Króluje :)

Można tam zagrać.

:mrgreen: Jeśli chodzi o ten server... hmmm.. SZTAN ma go postawić?? Jeśli tak to sorki ale sam stwierdziłeś że przy 3, 4 osobaczh server sie sype.... (ale to już niemoja sprawa bo niebęde na treningu w piątek :( :( :( :( :( )

A co do 100% wygrany to z (niewiem jaką ksywe tu wpisać :wink: )mielibyśmy, chodź by wziąć przykład z treningu: graliśmy po 20 (ja byłem drugi po 20 minutach - 37 fragów) a Gościu spóźnił sie 7 minut (co daje że grał 13 minut i narobił 50 fragów) to jest dowód że Gościu wymiata, drauga plansza z treningu ty po 20 minutach grania masz 74 fragi, a na drugim miejscu Qubuś po 20 minutach gry ma 50 (niezła rużnica :D:wink: fragów :twisted:

Jeśli chodzi o server to zapomiałem że przy 4 osobach ping wskakuje do 600, ale jakby grało wiecej osób to ping miejwięcej 2000 :cry:

Szczerze mówiąc nie ma co kombinować z serverem postawionym przez Szatana. :( Szkoda wtedy by była plansza PAWN SHOP :!: :twisted:

Jesteście w szkole??

Ja mam WOLNE dzisiaj :P IDE PYKAĆ :!: :twisted:

Nie ma co wracać do tamtych wyników :P Nie grało mi się najlepiej, nie miałęm dnia :wink::wink::wink::wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagra ktoś ze mną 1vs1 dzisiaj???

Jeżeli ktoś z was będzie chciał ze mną zagrać to prosze o kontakt

na GG.Numer 2420533.chcących się ze mną zmierzyć zapraszam

od 19.00 do 20.00 piszcie coś nawet wtedy gdy będę niedostepny :):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...