Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

uuuuuu ostro się wziałeś za chłopków. No i bardzo dobrze, trzeba troche porządku wprowadząc do drużyny :D

Pewne zmiany mogą co prawda jeszcze zajść, ale póki co jest jak jest. Hih, a jak komuś sie nie podoba to może założyć własny klan:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No przyznam że zmiany są bardzo duże. Mam jeszcze pytanie 8). Gdzie bedą sie odbywać wasze treningi ?? Może kiedyś wpadne :wink: . Musze Eniakowi powiedziec żeby poszedł za twoim przykładem i też ustalił terminy stałych treningów. No teraz mi sie bardziej wasz klan podoba. Może chcecie nowego zawodnika :wink: (mowa tu o mnie - joke). Życzę powodzenia w karierze klanowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klan thug sof się rozpada....??

1.Niema treningów

2. niezorganizowany klan

3. niema obrad klanu...

4.chamstwo- nikt niechce z nami grać...

KONIEC:( sorry i dzięki z współprace możesz się przyłączyć do innego klanu jeśli chcesz

Trudno było mi podjąć tą decyzje ale no cóż, nikt oprócz mnie niechciał się zająć sprawami klanowymi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piciu z tego co wiem |SOD| nadal istnieje, zawsze możesz dołączyć do nich... Atmosfera gry i organizacja ( ;) ) jest bardzo dobra. Zgłoś się tedy do Roxa, który resztę Ci objaśni. Nie wiem tylko ile tam teraz osób jest po utworzeniu =|SL|= w SoFa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie mamy nową stronke :D

>>>Yupiiii!;P

Szkoda że troche mało o naszej dywizji :(

>>>Będzie tyle ile przyślemy materiałów, a że czasu nie mam wiele tak więc jest to co jest. Liczę na waszą pomoc i ciekawe pomysły:P

A po co są tam hiperłącza przy naszych ksywkach :?:

>>>Będzie tam info o graczach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz info z naszego pierwszego po reformie klanu oficjalnego treningu :twisted:

1. Weszliśmy na serwer Platinum i tam graliśmy na 3 mapkach. Pierwsza mapka to Pawn Shop czyli Sklep. Była tam totalna rzeź ale udało mi sie wybrnąć obronną a właściwie obronnym shotgunem :P Na tej mapce z =lSLl= grali Mejste, Czub, Beier, Volt, Jezus no i jeszcze był Piciu z byłego klanu Thug. Czuba chyba z dwa razy wywaliło, Beiera też i później juz nie przyszedł, Volta tak samo i potem wszedł jako spectator, a jezus grał chyba z 2 minuty. Czyli wychodzi że najlepsze pole do popisu miałem ja i Piciu. i tak też się stało :twisted: Podam wyniki tylko ludzi z forum których wyżej wymieniłem

1. Piciu - 49

2. Mejste - 48

3. Czub - 12

4. Jezus - 7

5. Volt - spectator

2. Na drugiej mapce graliśmy w takim małym magazynie gdzie były tylko dwa granaty, a shotgun leżeł na skrzyni do której mozna było dojść zchodząc z płaskich schodów :P No z górki zbiegając :D I tu mi wcięło screena niestety więc podam wyniki z pamieci. jeśli podam czyjs źle to poprawic prosze. Na tej mapce grali Mejste, Volt, Czub i Piciu, a wyniki przedstawiały się tak (kolejność dobra tylko w ilości fragów mogą być pomyłki)

1. Volt - 113

2. Mejste - 64

3. Piciu - 50

4. Czub - 5

Jak widać ja z voltem królowałem na tej mapce :P i tu czuba też chyba wywaliło stą taki wynik

3. Trzecia mapka to tez magazyn tyle że taki większy od poprzedniego. Na tej mapce shotgana juz było trudniej znaleźć bo się chował w ciemnym zaułku między skrzyniami :P na tej mapce nawet nie pamietam już kto grał bo wyszło na to, że po 12 minutach zostałem tylko ja i czub, więc postanowiliśmy juz zakończyć trening, a nasze wyniki przedstawiały sie tak:

1. Czub - 54

2. Mejste - 20

To tyle relacji z dzisiejszego treningu. Mam nadzieje że jutro też będziemy trenować i będzie nas troche więcej niż dzisiaj :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie mamy nową stronke :D

>>>Yupiiii!;P

Szkoda że troche mało o naszej dywizji :(

>>>Będzie tyle ile przyślemy materiałów, a że czasu nie mam wiele tak więc jest to co jest. Liczę na waszą pomoc i ciekawe pomysły:P

A po co są tam hiperłącza przy naszych ksywkach :?:

>>>Będzie tam info o graczach...

Jestem ciekaw kiedy to info sie pojawi... Poza tym można by napisać terminarz tabele graczy ligi na stronce nie :?: Zawsze moge podrzucić materiały webmasterowi stronki tylko nie wiem kto nim jest :P

No właśnie. Mnie nic nie było wiadomo że Piciu jest razem z nami w SL. Ale cieszę sie z tego powodu :D Pozatym do nas chce się przyłączyć także Izik, z którym rozmawiałem, były klanowicz Thugu, który odszedł stamtąd bo go ten klan nic nie obchodził i mu sie tam nie podobała atmosfera i teraz chce sie przyłączyć do nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Mnie nic nie było wiadomo że Piciu jest razem z nami w SL. Ale cieszę sie z tego powodu :DPozatym do nas chce się przyłączyć także Izik, z którym rozmawiałem, były klanowicz Thugu, który odszedł stamtąd bo go ten klan nic nie obchodził i mu sie tam nie podobała atmosfera i teraz chce sie przyłączyć do nas.

A mi mówił co innego.

Klan Thug rozpadł się dla tgo że: (mogą sie troche różnić od tych co podałem przedtem)

:arrow: 1. Niezorganizowanie, już niebęde mówił przez ktorych graczy...

:arrow: 2. Chamstwo - to już chyba każdy otym wie

:arrow: 3. 0 totalnie 0 chętnych do współpracy przy stronce

:arrow: 4. Niebyło treningów

:arrow: 5. Niebyło obrad klanów tzn. jeśli ktoś chcial pogadać na pokoju gg to inni niechcieli...

A już myślałem że niebęde musiał pisać szczegułów

I pozatym inni klanowicze pytali się dlaczego (i tu znowu było wielkie tłumaczenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz info z naszego pierwszego po reformie klanu oficjalnego treningu :twisted:

1. Weszliśmy na serwer Platinum i tam graliśmy na 3 mapkach. Pierwsza mapka to Pawn Shop czyli Sklep. Była tam totalna rzeź ale udało mi sie wybrnąć obronną a właściwie obronnym shotgunem :P Na tej mapce z =lSLl= grali Mejste, Czub, Beier, Volt, Jezus no i jeszcze był Piciu z byłego klanu Thug. Czuba chyba z dwa razy wywaliło, Beiera też i później juz nie przyszedł, Volta tak samo i potem wszedł jako spectator, a jezus grał chyba z 2 minuty. Czyli wychodzi że najlepsze pole do popisu miałem ja i Piciu. i tak też się stało :twisted: Podam wyniki tylko ludzi z forum których wyżej wymieniłem

1. Piciu - 49

2. Mejste - 48

3. Czub - 12

4. Jezus - 7

5. Volt - spectator

2. Na drugiej mapce graliśmy w takim małym magazynie gdzie były tylko dwa granaty, a shotgun leżeł na skrzyni do której mozna było dojść zchodząc z płaskich schodów :P No z górki zbiegając :D I tu mi wcięło screena niestety więc podam wyniki z pamieci. jeśli podam czyjs źle to poprawic prosze. Na tej mapce grali Mejste, Volt, Czub i Piciu, a wyniki przedstawiały się tak (kolejność dobra tylko w ilości fragów mogą być pomyłki)

1. Volt - 113

2. Mejste - 64

3. Piciu - 50

4. Czub - 5

Jak widać ja z voltem królowałem na tej mapce :P i tu czuba też chyba wywaliło stą taki wynik

3. Trzecia mapka to tez magazyn tyle że taki większy od poprzedniego. Na tej mapce shotgana juz było trudniej znaleźć bo się chował w ciemnym zaułku między skrzyniami :P na tej mapce nawet nie pamietam już kto grał bo wyszło na to, że po 12 minutach zostałem tylko ja i czub, więc postanowiliśmy juz zakończyć trening, a nasze wyniki przedstawiały sie tak:

1. Czub - 54

2. Mejste - 20

To tyle relacji z dzisiejszego treningu. Mam nadzieje że jutro też będziemy trenować i będzie nas troche więcej niż dzisiaj :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...