Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

No to może jakiś awans dla Beiera? Szerzy dobre imię klanu wygrywając na Biurowcu 8) . Zaraz też sobie zagram i napsizę jak mi szło.

PS: Co do tego serwera na którym grałeś, to właśnie najczęściej na nim gram... No bo jest zawsze jedna i ta sama mapka - Biurowiec... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No ja sobie też teraz zagrałem mały sparing, przed meczem z Kruszonem. Niestety nie było żeadnego serwera z Biurowcem :(:(:( , więc weszłem na jaakiś zupełnie inny. Mapka była jakaś taka co ją pierwszy raz widziałem, ale na szczęście nie była duża więc szybko ją zapamiętałem.

Ogólnie co jakiś czas ktoś przychodził na serwer albo wychodził, ale wyniki były takie

1. :SoD: Paweł007 (yeah! :P ) - 75

2. jakiś tam gościu ( :P ) - 52

3. John Mullins - 21

4. capitan je - -2

PS: Wynik tego ostatniego gościa pozostawiam bez komentarza, tym bardziej że on grał od początku....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tego posta to już Ci wybaczyłem :P A zmoją pamięcią nie jest jeszcze tak źle...

Co do Beiera:

Proponowałbym jako członek rady klanu walnąć walne zebranie w tej sprawi :P Ja osobiście jestem za awansem !

A co do serwera qrush al-queda scum to według mnie jeden z lepszych serwów !!! Nigdy tam nie miałem lagów, a i jak się spotka dobrych gości to nieźle potrenować można!!! Szkoda że tylko biurowiec jest. Ale może to i lepiej... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chciałem jeszcze troszke poczekać, ale widze że nie ma po co. Beier otrzymuje awans i mam nadzieje, że nadal będzie w niezłej formie:P

- Beier, Killer (3) (Prawo zasiadania w Radzie Klanu, moderator forum SOD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, krótko - :SoD:

:arrow: największy i najlepszy klan SOFa w Polsce

:arrow: największa liczba zreszonych graczy oraz składów

:arrow: codzienne treningi

:arrow: wsparcie CDA (w przypadku utworzenia multiklanu :SoD: automatycznie utworzy jedną z dywyzji)

:arrow: najdłuższa historia spośród wszystkich klanów, które obecnie są na polskiej scenie SOF

:arrow: :SoD: to legenda - tu grają najlepsi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, krótko - :SoD:

:arrow: (...) najlepszy klan SOFa w Polsce

:arrow: najdłuższa historia spośród wszystkich klanów, które obecnie są na polskiej scenie SOF

:arrow: (...) tu grają najlepsi:)

W każdym z tych trzech przypadków polemizowałbym :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój kolega z osiedla RzEzNIK. Równiez zastanawiam sie nad klanem. Podoba mi sie SOD ale Thugiem ostatnio grałem z jakimś Gościem, ale wymiatał.Ale wole SOD.Chce poznać graczy :)

Też chętnie bym pograł w klanie!!!!! :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem testować JezuSa :P Na początku mieliśmy małe problemy ze znalezieniem serwa, ale w końcu udało nam się jakiś serwer znaleźć. Nie podobało mi się tam bo:

a) mapka była od CTFa i pierwszy raz na niej grałem

B) niedosyć że jej nie znałem to była spora i ciężko było granaty znaleźć :P

c) ping mi sie większość czasu kręcił koło 400 i za fajnie to się nie grało :(

ale przejdźmy do konkretów:

Na początku graliśmy tylko 1 na 1, tak przez 5 minut, ale zaraz wpakowali się inni goście więc graliśmy z nimi. JezuS pokazał bardzo dobrą grę szczególnie wymiatał shotgunem :] A oto wyniki:

1. JezuS - 30

2. 2SLow - 27

3. NaTrix - 21

4. Mejste - 10 :(

5. BangBang - 4

Tak więc witamy nowego klanowicza na naszym pokładzie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem testować JezuSa :P Na początku mieliśmy małe problemy ze znalezieniem serwa, ale w końcu udało nam się jakiś serwer znaleźć. Nie podobało mi się tam bo:

a) mapka była od CTFa i pierwszy raz na niej grałem

B) niedosyć że jej nie znałem to była spora i ciężko było granaty znaleźć :P

c) ping mi sie większość czasu kręcił koło 400 i za fajnie to się nie grało :(

ale przejdźmy do konkretów:

Na początku graliśmy tylko 1 na 1, tak przez 5 minut, ale zaraz wpakowali się inni goście więc graliśmy z nimi. JezuS pokazał bardzo dobrą grę szczególnie wymiatał shotgunem :] A oto wyniki:

1. JezuS - 30

2. 2SLow - 27

3. NaTrix - 21

4. Mejste - 10 :(

5. BangBang - 4

Tak więc witamy nowego klanowicza na naszym pokładzie :twisted:

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekkmm... {Don}?? hmmmm... aa... to wy żeście mnie tak ładnie powitali na serverze że odrazu do mni RzEzNIK wypier***** ty debi** i spier***** z tąd!! Nie lepiej napisać sory wyjdź z serva to jest liga (odrazum bym wyszedł!!!) Więc stwierdzam że wasz klan to to szyczyt hamstwa, aroganctwa i piractwa!!! ODRADZAM NIE ZGŁASZAJCIE SIE DO {DON} Na podstawie tego powstała

Czarna lista RzEzNIKA:

Unikać klanu {Don} a wam radze niezgłaszać sie doniego (chyba że jesteście tacy jak oni) i niemówię tu otych co dołączyli 2 tygodnie temu do nich!!!

Wy tu piszecie o jakimś Iziku i Gościu kklan {Don} JEST GORSZY OD NICH!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekkmm... {Don}?? hmmmm... aa... to wy żeście mnie tak ładnie powitali na serverze że odrazu do mni RzEzNIK wypier***** ty debi** i spier***** z tąd!!

Nie my tylko MihAck... Chłopaczyna ciągnie na modemie, zakłada server, a tu mu zamiast przeciwnika wchodzi RzEzNIK... Zdenerwował się.. Jednak i tak przepraszam za niego :(

Nie lepiej napisać sory wyjdź z serva to jest liga (odrazum bym wyszedł!!!)

Cytuje fragment z rozmowy z MihAckiem na GG:

{DON} Capitano MihAck (18:01)

hej

{DON} Capitano MihAck (18:01)

przeciez

{DON} Capitano MihAck (18:01)

najpierw

{DON} Capitano MihAck (18:01)

powiedzialem grzecznie

{DON} Capitano MihAck (18:01)

wyjdz to jest liga w sofa

{DON} Capitano MihAck (18:01)

a on nie chcial wyjsc

Jak widać było grzecznie proszone...

Więc stwierdzam że wasz klan to to szyczyt hamstwa!!!!!!!

My = ©hamy?? NO WAY!! :)

aroganctwa i piractwa!!!

Zmiażdzyłeś mnie tutaj, jakiego piractwa? Ciągniemy :!: wszyscy :!: (chyba:)) na CD Action'owskich SoFach

ODRADZAM NIE ZGŁASZAJCIE SIE DO {DON}

RACJA :!: Sami będziemy Wam proponować...

Na podstawie tego powstała

Czarna lista RzEzNIKA:

Unikać klanu {Don} a wam radze niezgłaszać sie doniego (chyba że jesteście tacy jak oni) i niemówię tu otych co dołączyli 2 tygodnie temu do nich!!!

PieTer, który dołączył jako przedostani to mój najlepszy kumpel i wszystkeigo co złe nauczył sie ode mnie, więc jego też policzcie do tych 'hamów'

Wy tu piszecie o jakimś Iziku i Gościu kklan {Don} JEST GORSZY OD NICH!!!!!!!

No ba..

Chciałbym jednek powiedzieć, że mi przykro ze to sie stało, następnym razem bedzie KICK bez ostrzeżenia... Love And Peace, DUDE!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no rzeznik nie najeżdżaj tak na don'a bo ludzie tam są spoko, ale fakt że grali akurat mecz ligowy też by mnie wqrzył

awans beier'a? w sumie może być bo gra całkiem całkiem ale jakoś żadko go widuję na serwerach (nie mówiąc już o reszcie naszej 20 osobowej ekipy) może zrobimy jakiś turniej żeby jakoś więcej ludzi "wróciło" do sof'a?

poza tym może jakąś klanówkę w końcu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no rzeznik nie najeżdżaj tak na don'a bo ludzie tam są spoko, ale fakt że grali akurat mecz ligowy też by mnie wqrzył

awans beier'a? w sumie może być bo gra całkiem całkiem ale jakoś żadko go widuję na serwerach (nie mówiąc już o reszcie naszej 20 osobowej ekipy) może zrobimy jakiś turniej żeby jakoś więcej ludzi "wróciło" do sof'a?

poza tym może jakąś klanówkę w końcu?

1. Ty sie już lepiej niewtrącaj Czub

2. Eniak to ty niewiesz jak było naprawde

3. Odrazy było spier*****!!!!

4. Klanówka?? no extra propnuje z Thug SoF

5. Kto będzie grał??

6. :P

7. Zapomniałem napisać że JezusS nieźle wymiata i to ostro

8. Nadal jestem wrogo nastawiony do {Don}

9. Eniak zrób z tym porządek

10. :twisted:

11. Nadal czarna lista RzEzNIKA jest aktualna

12. Poczekam kilka dni i najwyżej wrócą dawne czasy co do {Don} z mojej strony! :twisted: :twisted: :!: :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ty sie już lepiej niewtrącaj Czub

>>>Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania na dany temat...

4. Klanówka?? no extra propnuje z Thug SoF

>>>Jak znajdziecie dobrego serwa, prosze bardzo...

5. Kto będzie grał??

>>>Pewnie I skład :SoD: chociaż mogą zajść różne zmiany...

7. Zapomniałem napisać że JezusS nieźle wymiata i to ostro

>>>Fakt, świetny zawodnik, niedługo sobie z nim pewnie pogram 1v1... Niedługo czeka go awans

8. Nadal jestem wrogo nastawiony do {Don}

>>>Osobiście wole ludzi z {DON} niż [THUG] a co kto woli...

9. Eniak zrób z tym porządek

>>>Nie zauważyłem żeby w DONie panował jakiś chaos, w przeciwieństwie do innego klanu... Eniak prowadzi rządy "twardej ręki":P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...