Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Hehe, ankieta ta ma różne cele, na zakończeniu wam powiem:P

Ekhem, ale na zakończeniu CZEGO?

:arrow: rozwiązania klanu

:arrow: usunięcia Forum

:arrow: na końcu TEJ ankiety

:arrow: w ogóle :wink:

dlaczego klan Thug SoF miał by sie niby rozpaść??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ekhem, ale na zakończeniu CZEGO?

:arrow: na końcu TEJ ankiety

To chyba oczywiste? :P

No to dobrze.... Ciekawe o co w tym wszysrkim chodzi... Apó?niej będ? jeszcze ankiety, czy to już ich koniec w tym topicu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apó?niej będ? jeszcze ankiety, czy to już ich koniec w tym topicu?

Jeśli macie jakieś pomysły to czemu nie:P

No jakieś pomysły zawsze się znajdą... Ale jak coś to chyba związane z :SoD:-em, nie? Ja wpadnę na coś interesującego to napisze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł nowy gracz!!!! Norbi Lista klanowiczów :

-Gościu

-Majk

-Izik

-Konrad

-ja (Piciu)

-Norbi

_________________________________

doszedł nowy gracz do Thug SoF :Psieszek demolka

-Gościu

-Majk

-Izik

-Konrad

-ja (Piciu)

-Norbi

-sieszek demolka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ankieta - zagłosowałem, ale Piciu ma rację, jest niepotrzebna. Z {DON}ami więcej się kontaktujemy, gramy itp. Ja na ten przykład nigdy nie grałem z żadnym THUGiem :) Ich gry nie znam wogóle, a ich samych jedynie ze strony zachowania. I nie wypada to (u Gościa) najlepiej. Koleś najpierw nawrzuca, potem przeprasza i znowu wrzuca i znowu przeprasza :evil: Bez jaj. Ja osobiście jestem za pokojem międzyklanowym, ale na coś się zdecydujmy.

2.Sieszek demolka - zaje... fajna ksywa :lol: poważnie! :lol:

3. Mecz [THUG] - :SoD: - jak najbardziej :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Volt a ta czarna lista :SoD: nadal istnieje??????

>>>Z tymi klanowiczami gra ten kto chce, ale nadal nie zachęcam...

"ale Sieszek może postawiać!! "

>>>Przetestujcie go zatem, powiedzcie w ilu się da grać, jak tam z pingami itd..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serverem to umnie będzie problem ze stawianiem (mam firellwala na serverze) ale Sieszek może postawiać!! :)

Raczej jak się samemu stawia to ciężko żeby nie było lagów... A jak na taki serwer wpakuje się 8 czy tam 6 osób to raczej nie będzie się dało grać... No ale wypróbujcie na ilu się będzie dało jeszcze NORMALNIE (czyt. bez lagów) grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki, tylko jestem ciekaw za jakie zasługi :P Volt możesz mi wyjaśnić... :D

- liga

- umiejętności

- niezgorsza gra

- szerzenie dobrego imienia klanu i jego popularyzacja

itd:P

liga zgadza się

umiejętności jeszcze nie odkryte ale mam :P

niezgorsza gra a jak :P:P:P:P:P

szerzenie dobrego imienia klanu itp jak najbardziej :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozegraliśmy mini mecz klanowy :SoD: vs. {DON} :P Graliśmy w trybie DM. Od nas grałem ja i Beier, a z DONu grał Dachol i ich nowy nabytek - Satan (nieźle gra!). Przez większość czasu graliśmy na jednej mapce którą znam, ale jej nazwy nie pamiętam :P Potem jeszcze graliśmy z przerywkami na Raven, ale podam tylko wyniki z tej pierwszej mapy:

1. {DON}Dachol - 64

2. {DON}Satan - 40

3. :SoD:Mejste - 24

4. :SoD:Beier - 20

Satan pewnie by miał mniej fragów gdyby nie stawiał serwa i nie miał takiego fajnego pingu, ale i tak uważam że bardzo dobrze gra. Zapomniałbym dodać, że na ostatnim ravenie przed trybem Assasin (w którym nie mogłem już wziąć udziału :( ) na którym graliśmy 5 minut byłem pierwszy z 9 fragami :twisted: Napisałbym wyniki pozostałych graczy, ale nie zdążyłem zrobić screena z wynikami bo Satan całego serwa wywalił.

Serdeczne podziękowania dla Volta który usunął mi tego posta i musiałem pisać od nowa :P

Więcej razy tego nie rób :D

Mam nadzieję że jeszcze kiedy uda nam się zrobić więcej takich mini meczy klanowych bo gra się w nich naprawdę miło i ciekawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, czego sie można na obcym forum dowiedziec.....

..ale nie, powaznie to wiedzialem o tym spotkaniu :-) Dachol mi coś mowił zebym dołączył ale wiedziałem ze sobie chopaki poradzą :lol:

Ogólnie to wynik mi sie podoba i oby tak dalej :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania dla Volta który usunął mi tego posta i musiałem pisać od nowa :P

Więcej razy tego nie rób :D

Hehe, a wiesz że ten post nie różni się prawie niczym od poprzedniego? Niezła pamięć...:P

A powodem problemu był: debug mode i te klony...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gralem na serwerze costam Al-quaida (na tym co ligowego gral Pigus i Rabbit). Gralismy na lubianej przez nasz klan mapie Raven :twisted: Gralismy do 75 fragow. Gralem przeciwko jakims obcokrajowcom. Niejaki Gor lublil sobie czasem przykampic :evil: Ale i tak go wyprzedzilem :twisted: Pozniej do gry wszedl <Astro>, ktory calkiem niezle gral i wyprzedzil niektorych ktorzy byli w grze od samego poczatku :) Tyle relacji czas na konkrety :P

|SoD|Beier -75

Gor -65

<Astro> -52

nazzzzz -49

Serial Killah! -39

j.j -14

abdu -13

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...