Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Buon Giorno!

Zapraszam na strone dość młodego klanu - www.donclan.neostrada.pl Stronka jest jeszcze w fazie produkcji ale można juz coś na niej zobaczyć. Dobrze byłoby gdybyście zagrali z nami kiedys (chodzi mi o klan :SOD:) Narazie jednak poszukujemy ludzi chętnych do współpracy i do należenia do naszej rodziny...

{DON} Eniak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dziś miał być dzień przełomowy. Dzień, w którym nasz klan SoD zmierzy się z innym klanem. Tym klanem miał być nowy klan Thug Sof. Miał być lecz... no wlaśnie :lol: Wszystko zaczęło się ok. godziny 18 gdy na gg odezwał się niejaki gościu o ksywie gościu :) Zaproponował abyśmy zagrali klanówkę 4 na 4. Zgodziłem się chociaż nikogo z naszego klanu na gg nie było. Chciałem dać info na tym forum lecz nie działało więc dałem info n naszym klanowym forum i czekałem. Ok. 19 zgłosił się do mnie Rox łebmajster naszej stronki :P Zapytał się mnie czy nie mógłby zagrać klanówki. Miałem mały dylemat gdyż Rox nie jest w naszym klanie, ale zgodziłem się. Potem dołączył jeszcze Lord Wojtex i Killus. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mieliśmy grać na serwerze klanu Thug, ale nie było go w ogóle widać :( Ale my się nie poddajemy i próbowaliśmy się wbić na inne serwy. Na każdym serwie TDM ciągle pojawiało się Missing Map File :evil: W końcu udalo się mnie i Lordowi wbić na serwa ale okazało się tym samym że go zapełniliśmy. Wreszcie maksymalnie wkurwieni (nie cenzurować) daliśmy sobie z tm spokój i mecz klanowy się nie odbył. Mamy nadzieję, że uda się innym razem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz się nie odbył więc co mamy robić :?: Oczywiście poszliśmy z Lordem i Roxem na platinum :twisted: Graliśmy sobie na trzech mapkach. A oto sprawozdanie z poszczególnych map :P

Mapa z której można było z 7 piętra skoczyć na bańkę do wody po spaware :twisted: :twisted: :twisted:

Tutaj przez większość czasu byliśmy tylko we trójkę :) Mapka była spora więc chwilami trudno było nam się odnaleźć :P Ja z Lordem biegaliśmi ze spawarami a Rox z pistoletem :D Przez większość czasu byłem tuż tuż za Lordem i nawet nie wiem kiedy zrobił te dwa razy więcej fragów ode mnie :P

A oto wyniki:

1. Lord Wojtex - 24

2. Mejste - 12

3. Rox - 4

Mapa na której po lepsze bronie trzeba było wchodzić po drabinie, gdzie można było snajperom legalnie granaty na głowe wrzucać i gdzie był taki mały sklepik :P

Na tej mapie przyłączył się do nas Beier i kilku innych zagranicznych ziomów :) Ogólnie była radosna rzeź w której najlepiej radził sobie Lord Wojtex, a ja jak zawsze biegałem ze spawarą i spawałem innych :P

A oto wyniki:

1. Lord Wojtex - 78

2. Mejste - 56

3. Beier - 37

4. Rox - 12

Mapa naktórej grałem dziś 3 raz :P Ok :) Na tej mapie najlepszą bronią był shotgun, który leżał na skrzyni, zresztą jak każda inna broń na tej mapie oprócz uzi które leżało na platformie :) No i zapomnialem dodać o 2 granatach które można było zkosić

Na tej mapie już Lorda Wojtexa nie widziałem za to ujrzałem dawno nie widzianego przeze mnie Pigusa. Ta mapa była jeszcze mniejsza od poprzedniej więc jeszcze było weselej :twisted: Ja ciągle próbowałem się dostać do shotguna z różnym skutkiem :P Pigus latał ciągle koło SMG, Beiera właściwie zkilkia razy żem zobaczył, a Rox ciągle z nożem biegał co mu na dobre wyszło :)

A oto wyniki:

1. Pigus - 65

2. Mejste - 48

3. Beier - 41

4. Rox - 34

To już koniec :P mojej relacji :)

Teraz czas na peesy :twisted:

P.S.1 Chyba w końcu znaleźliśmy 12 klanowicza :twisted: Rox naprawdę bardzo dobrze dziś grał i jestem za tym aby go przyjąć. Jak dla mnie grał dziś na mocne 4+ szczególnie na ostatniej mapce. Proszę to rozważyć

P.S.2 Miałem tego nie pisać, ale że zostałem grzecznie poproszony to napisze że Lord Wojtex dziś wymiatał :P

P.S.3 Bardzo proszę nie modyfikować tego posta :twisted:

P.S.4 Jest to mój najdłuższy post jaki kiedykolwiek napisałem w tym forum i jestem z tego cholernie dumny :twisted:

P.S.5 Jeśli spodobała się wam moja dzisiejsza relacja mogę pisać więcej takich relacji

P.S.6 Jeśli pisze za krótko dajcie znać :twisted:

P.S.7 Chciałbym pozdrowić babcię, dziadka...

Dobra juz kończe bo mnie palce bolą.

DOBRANOC !!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miał być dzień przełomowy. Dzień' date=' w którym nasz klan SoD zmierzy się z innym klanem. Tym klanem miał być nowy klan Thug Sof. Miał być lecz... no wlaśnie :lol: Wszystko zaczęło się ok. godziny 18 gdy na gg odezwał się niejaki gościu o ksywie gościu :) Zaproponował abyśmy zagrali klanówkę 4 na 4. Zgodziłem się chociaż nikogo z naszego klanu na gg nie było. Chciałem dać info na tym forum lecz nie działało więc dałem info n naszym klanowym forum i czekałem. Ok. 19 zgłosił się do mnie Rox łebmajster naszej stronki :P Zapytał się mnie czy nie mógłby zagrać klanówki. Miałem mały dylemat gdyż Rox nie jest w naszym klanie, ale zgodziłem się. Potem dołączył jeszcze Lord Wojtex i Killus. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mieliśmy grać na serwerze klanu Thug, ale nie było go w ogóle widać :( Ale my się nie poddajemy i próbowaliśmy się wbić na inne serwy. Na każdym serwie TDM ciągle pojawiało się Missing Map File :evil: W końcu udalo się mnie i Lordowi wbić na serwa ale okazało się tym samym że go zapełniliśmy. Wreszcie maksymalnie pani (nie cenzurować) daliśmy sobie z tm spokój i mecz klanowy się nie odbył. Mamy nadzieję, że uda się innym razem :wink:[/quote']

Masz racje!! :lol:

Może przyjmiemy Roxa do klanu????co ty na to Volt???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beeep]ista ta wsza stronka klanu, a te relacje sa dośc ciekawe wiec lepiej pisz i z rozgrywek klanowych tez pisz.

Masz to jak w banku :) Będę opisywał wszystkie rozgrywki

To dobrze, przynajmniej bede miał co czytać no i jest to ciekawe.

PS.kto zrobil waszą stronke???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beeep]ista ta wsza stronka klanu, a te relacje sa dośc ciekawe wiec lepiej pisz i z rozgrywek klanowych tez pisz.

Masz to jak w banku :) Będę opisywał wszystkie rozgrywki

To dobrze, przynajmniej bede miał co czytać no i jest to ciekawe.

PS.kto zrobil waszą stronke???

Rox zrobił ją!!!A ty jesteś zarejestrowany na naszym Forum???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przyjmiemy Roxa do klanu????co ty na to Volt???
Ja już się dawno zgodziłem... Odnośnie meczu :SOD: vs {DON} Jeśli będą mogli już grać, wszystko ustalimy, grać będziemy pewnie trybem 4v4, oczywiście SOD będzie reprezentowało 4 najlepszych graczy, a kto nimi będzie zobaczymy po sparingu wewnątrzklanowym...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODNOŚNIE MECZU Z KLANEM DON!

TEN KTO WYGRA W MECZ O ZŁOTE GACIE PO MOIM TACIE Z DIAMENTOWYMI GUZIKAMI KTÓRY ODBĘDZIE SIE O GODZINIE 18.00 TRAWI DO GŁÓWNEGO SKŁADU I TYM SAMYM ZAGRA

JAKO REPREZENTANT KLANU RAZEM Z 3 INNYMI ZAWODNIKAMI KTORY WYŁONIMY PODCZAS SPARINGU KLANOWEGO!i MECZ O GACIE ZAGRAMY NA SERWERZE PLATINUM*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał Lord Wojtex, w istocie - jeśli wygracie jego turniej automatycznie wchodzicie do pierwszej 4 (hehe, ja wygram:P). W planach są mecze z następującymi klanami:

- {DON}

- Thug SoF

- DARTH FORCES to 3

Niedługo jak już wcześniej wspominałem odbędzie się sparing wewnątrz klanowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał Lord Wojtex, w istocie - jeśli wygracie jego turniej automatycznie wchodzicie do pierwszej 4 (hehe, ja wygram:P). W planach są mecze z następującymi klanami:

- {DON}

- Thug SoF

- DARTH FORCES to 3

Niedługo jak już wcześniej wspominałem odbędzie się sparing wewnątrz klanowy...

Ty mi będziesz słórzył jako mięso armatnie! ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.kto zrobil waszą stronke???

Rox zrobił ją!!!A ty jesteś zarejestrowany na naszym Forum???

Jeszcze nie ale mam taki zamiar, a czemu się pytasz???

A co do tej strony to jest super, i brawo do Beira za niezłe logo(pasuje).

ja szukam jak najwięcej forumowiczóczw do nasze forum klanowego(to moja zmyślona funkcja) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie nie związane z sof'em - volt jeżeli jesteś tu moderatorem, i gdy tylko pojawi się jakiś (nawet drobny wulgaryzm) i od razu go kasujesz (przez co nie oddaje on treści i emocji które chciał wywołać autor :wink: ) to czemu nie możesz zająć się np. ortografią.

wiem że wydaje się to śmieszne ale skoro razi kogoś słowo na k, ch, p itd to na pewno są osoby które denerwują takie błedy, nie jest ich dużo ale kłują w oczy(potem ktoś przeczyta i będzie pisać tak na klasoowach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie nie związane z sof'em - volt jeżeli jesteś tu moderatorem, i gdy tylko pojawi się jakiś (nawet drobny wulgaryzm) i od razu go kasujesz (przez co nie oddaje on treści i emocji które chciał wywołać autor :wink: )

>>>Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem tutaj coś takiego:P Pamiętaj, że nie tylko ja tu moderuje...

to czemu nie możesz zająć się np. ortografią.

>>>Z wielką chęcią, kiedyś była nawet taka akcja. Przeczytaj "Uwagi do moderatorów". I tak czasami wam poprawiam orty...

wiem że wydaje się to śmieszne ale skoro razi kogoś słowo na k, ch, p itd to na pewno są osoby które denerwują takie błedy, nie jest ich dużo ale kłują w oczy(potem ktoś przeczyta i będzie pisać tak na klasoowach)

Masz racje, ale nie wszystkim się podoba takie coś i pojawiają się głosy typu "Forum to nie szkoła" itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pełna lista klanowiczów SOD:

- Volt, VETERAN (organizacja turniejów, meczów, nowi klanowicze, Rada Klanu, moderator forum CDA i SOD, relacje)

- Rets, VETERAN (prawo przyjmowania nowych rekrutów)

- Beier, Killer (Rada Klanu, moderator forum SOD)

- Rabbit, Killer (Rada Klanu, moderator forum SOD, strona SOD)

- Lord Wojtex, Soldier (strona SOD, moderator forum SOD, łowca rekrutów, relacje)

- Pigus, Soldier

- Weos, Killer

- Simo, Killer

- Mejste, Soldier (relacje)

- Czub, Killer

- Rox (webmaster strony SOD, moderator forum SOD)

- Paweł007, Soldier (relacje)

- Killus, Soldier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pierwsze słyszę że należę do SoD'u :D jak już to był klan RF :D ale jak tam chcecie - gram dla zabawy
Wszyscy grają dla zabawy, nie wiem dlaczego znalazłeś się na liście, ale jeśli się zgadzasz to bardzo fajnie, przyda się kolejny dobry zawodnik...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pierwsze słyszę że należę do SoD'u :D jak już to był klan RF :D ale jak tam chcecie - gram dla zabawy
nie wiem dlaczego znalazłeś się na liście

bo mnie wpisałeś hehe

Czuj się wyróżniony, normalnie żeby dostać się do SOD trzeba przejść testy:P - Volt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...