Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Przed chwilą graliśmy z Lordem Wojtexem mały sparing na platinum. Miał z nami grać też Rabbit ale stchórzył i nie przyszedł :lol: Bo to cienias z niego itd. :P Graliśmy na 3 mapkach, a w zasadzie to 2 :) Nazw map nie znam ale nazwałem je po swojemu :)

A oto wyniki:

mapa wielopoziomowiec z żółtymi światełkami :P

1. Lord Wojtex - 30

2. Mejste - 15

mapa fajny budynek z dużą ilością skrzyń na dole :P

1. Lord Wojtex - 82

2. Mejste - 57

I na tym koniec :P

P.S. Krótko nie ?? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł O.

Mejste, nie pozwalaj sobie. Za takie oszczerstwa mozesz wyleciec z klanu. Zarty zartami, ale forum to powazna sprawa.

PS. Ty jestes cienias, Lord Wojtex zrownal cie z gownem. Poza tym jakos ze mna jeszcze nie wygrales "mistrzu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno gralem mecz z Mejste.Zaskoczyła mnie gra Mejste który grał znakomicie,ale przejdzmy do rzeczy.

Pierwszy mecz był taki:

Gralismy na mapce ze ściekami i spawarą:)

Wyniki tego meczu były pikne dla nasze go klanu.

Oto wyniki:

Pierwszy byłem ja i miałem ponad 40 fragów(chyba)

Drugi (chyba) był Mejste który miał ponad 24 fragi(to bardzo dużo-patrząc na to że graliśmy na tej mapie z 10 minut.

I paró zagranicznych :twisted: na dalszych miejscach :twisted:

W drudgiej mapie pokazałem kalse :twisted: zajełem 2 miejsce i jednocześnie osiągając chyba 80 pare fragów.

Mejste niestety był 4,a szkoda bo przez chwile byl trzeci.

GrATULACJE NALEŻA SIĘ JAKIEMUŚ ZAGRANICZNEMU KTÓRY ZDOBYŁ PONAD 100 FRAGÓW TYM SAMYM POBIJAJĄC NAS I 9 INNYCH GOŚCI!!!Ogólnie chyba nikt nie nażekał na lagi,ale mósze powiedzieć że SoD żądzi :twisted: Już nie moge sie doczekać meczu o żlote gacie po moim tacie z diamentowymi guziokami który odbędzie się jutro o godzinie 18.00 na serwerze Platinum,a i bym zapomniał to dziś SoD żadził na tym serwerze.A i jescze jedno gacie sponsoruje hipermarket BIEDRONKA :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą graliśmy z Lordem Wojtexem mały sparing na platinum. Miał z nami grać też Rabbit ale stchórzył i nie przyszedł :lol: Bo to cienias z niego itd. :P Graliśmy na 3 mapkach, a w zasadzie to 2 :) Nazw map nie znam ale nazwałem je po swojemu :)

A oto wyniki:

mapa wielopoziomowiec z żółtymi światełkami :P

1. Lord Wojtex - 30

2. Mejste - 15

mapa fajny budynek z dużą ilością skrzyń na dole :P

1. Lord Wojtex - 82

2. Mejste - 57

I na tym koniec :P

P.S. Krótko nie ?? :P

He,he ale namieszałem w mojej relacji :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejste, nie pozwalaj sobie. Za takie oszczerstwa mozesz wyleciec z klanu. Zarty zartami, ale forum to powazna sprawa.

PS. Ty jestes cienias, Lord Wojtex zrownal cie z gownem. Poza tym jakos ze mna jeszcze nie wygrales "mistrzu".

Ja sobie pozwalam :?: za jakie oszczerstwa :?: To są oszczerstwa :?: :!: To czym są te bluzgi które nałogowo mi na gg przysyłasz :?: Od Lorda się odwal fakt że grał lepiej niż ja i co z tego :?: Ja grę w Sofa traktuję jako rozrywkę a nie żebym 24 h trenował żeby być w tym najlepszym. Dla mnie to jest gra nie sport. A poza tym jakoś nie miałem okazjii w ogole z Tobą pograć bo co proponuję mecz nigdy nie masz czasu. Za tchórza i cieniasa przepraszam chociaż nie powinienem ze względu na bluzgi do mnie kierowane na gg. Jeśli chcesz możemy kiedy zagrać tak dla rozrywki, a nie dlatego żeby pokazać kto jest lepszy.

I jeszcze jedno: nie nazywaj mnie mistrzem bo do mistrza jest mi bardzo bardzo daleko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejste, nie pozwalaj sobie. Za takie oszczerstwa mozesz wyleciec z klanu. Zarty zartami, ale forum to powazna sprawa.

PS. Ty jestes cienias, Lord Wojtex zrownal cie z gownem. Poza tym jakos ze mna jeszcze nie wygrales "mistrzu".

Mejste grał świetnie i nie stchórzył tak jak ty Rabbit :D Widzisz argument nie do odrzucenia.A tak przy okazji to mnie zrównał zagraniczny a ja innego zagraNICZNEGI,i zagraniczny Mejszte zrownal a Mejste innego zagranicznego..... :twisted: :P :lol: :D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł O.

Zle mnie rozumiesz Mejste. Ja na GG na ciebie nie bluzgam, ja sie z ciebie smieje, a ty ze mnie. To sa zarty. Ale jesli nie chcesz, to nie bedziemy sie "wyzywac". A forum to cos innego niz GG.

PS. Ja tez sie nie uwazam za mistrza. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może.hmmmmm............
Ja raczej nie będe mógł sobie z wami pograć, o 11 wyjeżdżam i nie wiem o które wróce... Ale życzę miłej zabawy, mam nadzieję że mój partner z turnieju "parowego" nieźle się spisze:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to mnie zrównał zagraniczny a ja innego zagraNICZNEGI,i zagraniczny Mejszte zrownal a Mejste innego zagranicznego..... :twisted: :P :lol: :D:)

Chodzi o to że pierwszy był jakiś gostek z zagranicy drugi lord trzeci kolejny gostek z zagranicy czwarty ja no i po mnie z 6 gostków z zagranicy :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle mnie rozumiesz Mejste. Ja na GG na ciebie nie bluzgam, ja sie z ciebie smieje, a ty ze mnie. To sa zarty. Ale jesli nie chcesz, to nie bedziemy sie "wyzywac". A forum to cos innego niz GG.

PS. Ja tez sie nie uwazam za mistrza. :D

Dobra żarty żartami ale są żarty śmieszne i mniej śmieszne, a Twoje należą do tej drugiej kategorii :( Zróbmy tak: skończmy z tymi "żartami" i dajmy sobie z tym spokój. Zacznijmy normalnie (w miare :P) gadać bez bluzgania na siebie. I po problemie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, spokojnie! Po co ta kłótnia? Chcecie żeby to było na szkodę klanu?! Już koniec tego. :lol:

A co do strony przed chwilą odwiedziłem (3 raz)

Ja też mam nadzieję że już koniec tego :)

A co do strony zaglądajcie tam częściej i dajcie Roxowi namiary żeby was do sqadu dopisał bo na razie wpisanych jest chyba 5. Jeśli już daliście to powiedzmy że tego nie napisałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo naszej oficjalnej strony :) Załóżcie sobie subskrypcje to wtedy będziecie na bieżąco powiadamiani o zmianach zachądzących na stronie drogą e-mailową. Subskrypcja jest darmowa wystarczy podać swój adres e-mail i być na bieżąco :) Apeluję też aby odwiedzać nie tylko forum CDA, ale także nasze klanowe forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo naszej oficjalnej strony :) Załóżcie sobie subskrypcje to wtedy będziecie na bieżąco powiadamiani o zmianach zachądzących na stronie drogą e-mailową. Subskrypcja jest darmowa wystarczy podać swój adres e-mail i być na bieżąco :) Apeluję też aby odwiedzać nie tylko forum CDA, ale także nasze klanowe forum.

No dorze gadasz!!!! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde 24.06 i nie ma z kim pograć.Pusto na forum.Kurcze w takim razie idę lulu.he,he dobranoc!!! :lol:W sumie to moge powiedzieć dzień dobry.Wam wszystkim :lol:

fajna godzina/data/samniewiemcotojest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde 24.06 i nie ma z kim pograć.Pusto na forum.Kurcze w takim razie idę lulu.he,he dobranoc!!! :lol:W sumie to moge powiedzieć dzień dobry.Wam wszystkim :lol:

fajna godzina/data/samniewiemcotojest :)

serio,może dziś też tak bede

heh, chyba nie skumałeś - chodzi mi o to że nie można powiedzieć że jest 24.06, jak juz to 0.06. powiesz że się czepiam? wczoraj dowiedziałem się jak będzie wyglądać nowa (czyli moja, pierwszego rocznika) matura i wolę "tępić" "przyzwyczajenia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...