Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Battlelog - błąd logowania


Budzio2010

Polecane posty

Mam taki problem:

Gdy próbuję się zalogować do usługi Battlelog gdy włączam grę wpisuję swój e-mail (do origin'a) i hasło i wyświetla mi: "Wrong email or password". Sprawdzałem wielokrotnie poprawność wpisywania. Poza tym zauważyłem że na origin po prawej stronie nie wyświetla mi się pasek znajomych ani mój awatar. Co z tym zrobić?

*Battlefielda 3 mogę uruchomić tylko w trybie offline

*zauważyłem również że grę mam przypisaną tylko do konta origin a nie do konta EA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcją jest chat live wejdźcie na help.ea.com i tam wybierzcie gre z która macie problem, potem zalogujcie się i kliknijcie live assistance i... już. Mi pracownicy EA wiele razy pomogli z czego bardzo ich polecam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

To nie wina hasła czy e-maila, nie bójcie się pisać do supportu EA na czacie, wystarczy minimalna znajomość angielskiego, lub nawet google translator, gdy ja pisałem do nich w sprawie battleloga był 3 pytania :

- imię i nazwisko

- login na origin

- e-mail

Potem jeszcze pytanie czy działa... działało. Byłbym wdzięczny EA za pomoc techniczną... Gdyby nie to że nie powinienem wcale to niej pisać z takiego powodu :klnie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 16? Przed chwilą rozmawiałem z supportem ea na live chacie (już 2 raz) i właściwie niczego się nie dowiedziałem. Pierwsza rozmowa była krótka - powinienem zmienić hasło - wtedy będę mógł zalogować się na battleloga. Śmieszne.

Druga rozmowa była jeszcze zabawniejsza.

-[...]age below 18 - is it problem?

-No age is not a problem

Dopiero po dobrych kilkunastu minutach w końcu zrozumiał/a że nie mogę się zalogować na battleloga a nie konto ea.

A później:

-Your game is in a underage account so you will not be able to login to battlelog

Moi znajomi mieli podobny problem z wiekiem - i bez problemu odblokowano im konta.

-I cant make any change to your this account, please provide me a account with date of birth more than 18

Prędzej, jeżeli dobrze go zrozumiałem (mój angielski nie jest idealny) chciał mi wcisnąć nowy kod, dzięki któremu mogłem po raz drugi kupić bf3 z jakąś śmieszną zniżką 18 zł..

na prawdę muszę sobie skombinować nowego bfa..? chyba będę pisał aż do skutku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie, musisz napisać do supportu, ale musisz wyjaśnić że pomyliłeś się przy podawaniu wieku podczas rejestracji w battlelog. Samemu nie można zmienić daty, ale zdaje się że oni mogą, inaczej będziesz musiał czekać jak Twoje konto ukończy 18 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się!

Dzisiaj znów napisałem do supportu przez live chat i wreszcie trafiłem na kogoś ogarniętego. Kazał mi zrobić nowe konto Origin z datą urodzenia - powyżej 18 lat, po czym po ponownej instalacji dał mi kod który wykorzystałem przy instalowaniu. Potem jeszcze miałem problem z aktywacją ale już na stronie ea znalazłem odpowiedź, i teraz wszystko działa jak powinno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Udało się!

Dzisiaj znów napisałem do supportu przez live chat i wreszcie trafiłem na kogoś ogarniętego. Kazał mi zrobić nowe konto Origin z datą urodzenia - powyżej 18 lat, po czym po ponownej instalacji dał mi kod który wykorzystałem przy instalowaniu. Potem jeszcze miałem problem z aktywacją ale już na stronie ea znalazłem odpowiedź, i teraz wszystko działa jak powinno.

Co im napisałeś na live chat jak wygladała rozmowa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...