Skocz do zawartości

Darkstar One- układ poza zasięgiem


alijons

Polecane posty

Witam :)

Mam problem w grze z tytułu. Dostałam misję, żeby lecieć i uratować Eonę porwaną przez Karbona (albo jakoś podobnie). Dowiedziałam się, że jest w ukłądzie Mostarg (Montag... trudno mi zapamiętać, ci co grali raczej wiedzą gdzie). W opisie misji pisało, że muszę zmodernizować napęd, więc okej, kupiłam napęd 5lś. Tylko, że dalej ten układ jest poza zasięgiem. Przed nim są jeszcze cztery inne, ale wszystkie są "?" i nie wiem jak dostać do nich klucze, bo wlecenie do tych w pobliżu ich nic nie daje. Co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałam już ten problem, coś musiało się zaciąć i dopiero jak czwarty raz wleciałam do tego samego układu to dostałam klucze. Niestety teraz mam kolejny problem. Mam przechwycić cztery kontenery, mam komputer załadunkowy który ma trzy roboty. A to misja głównego wątku. Nie mogę też ulepszyć statku, bo musiałąbym wykonać misje poboczną. A coś tam jest nie tak i gra zacina się tak okropnie, że nie mogę nawet jednego statku zestrzelić , jak piraci niszczą cały konwój. Nie wiem co dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tej misji przypadkiem nie musisz zniszczyć tych kontenerów? Pamiętam, że gdy kiedyś przechodziłem to próbowałem zebrać jakieś kontenery a trzeba było je zniszczyć. (i była to misja z głównego wątku) Czytałeś dokładnie cele misji, czy zbierasz je, ponieważ są zaznaczone jako cele misji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... To teraz nie jestem pewna... Ale mam takie wrażenie, że mi mówili, że mam je gdzieś zawieść do innego układu. Może to efekt grania do północy i zrozumienia zadania na swój własny sposób :) Dopiero po świętach będę mogła sprawdzić.

EDIT: I teraz to mam już takie wrażenie, że kiedyś jak tylko gra była w CDA to zakladałam już temat z tym pytaniem... Tylko już go nie ma. Więc pewnie to jest rozwiązanie :) Ale tematu proszę nie zamykać, lepiej się upewnić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...