Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WitcherPL

Battlefield 3 - PunkBuster wyrzyca mnie po dwóch minutach z gry

Polecane posty

U mnie wyskakuje dość podobny problem. Jak chcę uruchomić BF3 Multiplayer wyskakuje coś takiego:

"Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'corcornel' (for 0 minutes) ... No Packet Flow"

Co ciekawe CO-OP działa ^^. Punkbustera przeinstalowywałem. W innych grach nie ma żadnych problemów (BFBC2).

Specyfikacja mojego kompa:

Pentium Dual Core E5200 2.5 GHz

4GB Ram

Windows 7 x64

ATI/AMD Radeon HD 4850

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram się pomóc, jeśli jutrzejszy patch nie zlikwiduje problemu to pisz w temacie.

Jezeli patch nic nie da ( albo mozesz zrobic to teraz jak nie chce ci sie czekac ) to:

1. Sciagamy Punka z orginalnej stronki -> http://www.evenbalance.com/

2. Otwieramy menadżer zadan ( alt + ctrl + del ) tam wchodzimy w procesy i wylaczamy pnkbuster A i B.

3. Wchodzimy w dodaj/usuń programy i szukamy punkbastera. Usuwamy, restart kompa.

4. Instalujemy nowego punka, i znow reset kompa.

Mi zadziałało mam nadzieje ze tobie tez zadziała ^^

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota. Włączyłem Singeplayer, wchodzę w opcje. Klikam rozgrywka i mam do wyboru opcję "Użyj Punkbastera" (coś takiego chyba) i zaznaczone NIE. No nie wiem jakim cudem coś takiego mogło mieć miejsce. Włączyłem (no dobra, zmieniłem na TAK) i działa.

Dzięki za chęci w pomocy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie,

mam dokładnie taki sam problem, już od samego początku jak ta gra (BF3) wyszła, w pewnym momencie udało mi się to pokonać, kopiując pliki pb z Bad Company 2 do BF3 (dokładnie te z appdata). Hulało śmigało super było, do aktualizacji PB -,- w tej chwili jak próbuje wejść na serwer z włączonym PB status na game manager pozostaje na connecting, lecz po kilku sekundach od tego jest tak jakbym wgl nie próbował dostać się do rozgrywki, tj. kumpel też ma tą grę i na com center widzi, że próbuję się dostać na serwer ale po chwili tak jakbym zrezygnował, baaaaaaaaaaaardzo rzadko udaje się dojść na tym game manager do statusu loading level (wtedy to jest normalnie święto) po czym po prostu się zwiesza i nic się nie dzieje... Korzystałem z pomocy feedback (live chat) i gościu mi wmawiał żebym zaktualizował pb potem jak się nie udało żebym odinstalował i zainstalował, następnie stwierdził że dziękuje mi za moje starania, ale nie jest w stanie nic zrobić <sciana> podpowiedział żebym na nowym koncie administratorskim spróbował odpalić "it's a last chance"....

Oczywiście KAPA...

Opisuję to Wam tak dokładnie bo już mam wodę z mózgu zrobioną i myślę że najdrobniejszy szczegół może być ważny...

Baardzo proszę o jakąkolwiek pomoc, gra na serwerach bez pb jest do niczego, mało ich jest, i są tam cheaterzy..............

Mam win 7 home 64b

Intel® Core i5 CPU 750 @2.67 GHz

6GB RAM

Asus EAH5770 Series

ogólnie komp nawet nie pierdnie przy tej grze, więc na bank nie przez sprzęt...

WIELKI TROLL na microsoft....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem, po tej operacji albo wchodzi do gry i po 20 słynnych już sekundach wywala mnie admin za punkbustera właśnie, albo pluje się game manager że potrzebuje mieć zainstalowanego pb:P

Przesrany motyw nie??:D

jeszcze wyczytałem kajś w necie że podobno punkbuster kickuje za posiadanie komunikatora tlen na kompie... <sciana> jest to możliwe ?? Jeżeli tak to jest to największy w świecie bullshit...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Kicked by administrator <-- progress:P raz mnie w ten sposób wywalił, późniejsze próby już standartowo connecting do usranej śmierci:P, a jak na feedbaku live chata wczoraj wykonałem z nimi, to koleś mi kazał ściągnać UOtrace;d i po wynikach stwierdził że to przez moje łącze....

Tylko go zatkało jak mu powiedziałem, że na drugim kompie (lapsie) gra mi chodzi, mimo że też jest podpięta do tego samego neta. Tyle że na lapie grać się nie za bardzo da bo tak przymula że masakra... Na lapsie też mam win 7 64 bitowy i normalnie się uruchamiają serwery z pb, jak coś to przekopiowałem z lapa na stacjonarkę tego pb ale nic to nie dało, nie mam pomysłu kompletnie.... Na lapie ani nie pierdnął ten pb wszystko ok a na stacjonarce w kulki leci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Również miałem problem z BF3 z wyrzucaniem z serwera. W końcu (można rzec że samo) się naprawiło. Opiszę co zrobiłem i jak, może tobie coś to pomoże.

Z początku BF3, instalowałem na partycji D (nie jest to systemowa) Przy próbie odpalenia jakiego kol wiek serwera wyskakiwały błędy typu: Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Darkness1611' (for 0 minutes) ... No Packet Flow

Robiłem wszelkie zmiany w PB, według instrukcji z:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/ne...54773952043053/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/fo...54489422536365/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/fo...654489419777330

https://help.ea.com/article/battlefield-3-p...r?showhome=true

Nic z tego nie pomagało. Ostatnia rzecz jaką zrobiłem, to usunąłem z dysku wszelkie BFy jakie miałem. A miałem zainstalowane Bad Company 2, BF 2142 i BF P4F. Odinstalowałem i usunąłem z dysku wszelkie pliki związane z PB.

Później przeskanowałem cały komputer programem Wise Registry Cleaner, i zrobiłem nim defragmentacje rejestru. Potem standardowo uruchomienie ponowne pc i zabrałem się za ostatnią próbę instalowania BF3.

BF3 tym razem zainstalowałem na dysk C (systemowy) (wcześniej instalowałem na D), tak samo aplikacje Origin na ten sam dysk. (PB i wszelkie jego składniki instalowały się wraz z grą) Później po instalacji, gra zaczęła pobierać patcha. Po tym wszystkim, standardowe uruchomienie ponowne PC, a potem odpalenie gry. I tu moje zdziwienie, gra działała bez szwanku. Nie było wyżej wymienionych problemów.

Szczerze mówiąc nie wiem co pomogło. Czy to w jaki sposób zainstalowałem? Czy nowy patch który się ściągnął? (Poprzednie instalacje robiłem to patch który się ściągał warzył jakieś 3GB. Ostatni patch przy owej opisanej instalacji warzył lekko ponad 5GB) Może pomogło usunięcie innych gier z serii BF? Szczerze ci powiem że sam nie wiem, zwłaszcza że nie mam takiej wiedzy. "

To część mojej wiadomości z forum EA. Tak to mój post dla tego przeniosłem go też tu, bo być może komuś coś tu pomoże, lub, podsunie jakiś pomysł, co do problemu w temacie. W BF3 gram pod nickiem Darkness1611 w BF P4F gram jako FreeFragRUS.

W razie jakiś problemów z PB, polecam jeszcze ten wątek:

http://forum.ea.com/pl/posts/list/15/191309.page#220243

Co do pomocy technicznej. Udało się komuś wogule z nimi skontaktować? :O

Od 6 grudnia do tej chwili nie odpisali na żadne moje zgłoszenie problemu. Stwierdzam, że w polskim oddziale EA pracują nie douczone tępaki, które psują opinię firmy EA, bo nawet głupiej prostej odpowiedzi nie potrafią sklecić.

Tak czy inaczej opis wyżej mi pomógł z problemami z PB, i mam nadzieje że i wam ruszy. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pozostawioną wiadomość mi nie odpowiedzieli, ale na live chat w feedbacku się już 4 razy z nimi łączyłem, za każdym razem inny człowiek był oczywiście, jeden rzeczywiście próbował pomóc, a reszta kazała mi UOtrace ściągnąć i im przesłać jak pakiety mi chodzą, no i stwierdzili że to na bank przez mojego neta mi się tak dzieje.... Tylko im szczena opadła jak im powiedziałem że do tego samego neta mam podpiętego lapa na którym normalnie chodzi bf3:P tylko że lap jest za słaby żeby się dało grać, ale nie kickuje nic się nie zwiesza:P, a tam tez mam win 7 home 64 bitowy:P

Jak na razie z takich pomocy to na poważnie się wzięli z evanbalance, tam nawet im pisałem no i już ostro poszli, mam podczytane logi z pb, jak ktoś chce wiedzieć jak to zrobić niech pisze, teraz mi się nie chce bez sensu tego szukać:P Następnie im te logi wysłałem i czekam na odpowiedź. Jak na tę chwilę to jedynie evanbalance zasługuje na wielki szacun.

A to co pisał mój poprzednik to wykonam na bank jak eb mi nie pomoże;p chce zobaczyć co oni wymyślą przy tym co obecnie mam:P

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota. Włączyłem Singeplayer, wchodzę w opcje. Klikam rozgrywka i mam do wyboru opcję "Użyj Punkbastera" (coś takiego chyba) i zaznaczone NIE. No nie wiem jakim cudem coś takiego mogło mieć miejsce. Włączyłem (no dobra, zmieniłem na TAK) i działa.

Dzięki za chęci w pomocy :D

Siemka Panowie.

Cor nie rozumiem dlaczego ale jak ja wchodze w ustawienia - rozgrywka to nie mam czegoś takiego jak opcja użyj pb. Grę kupiłem tydzień temy. Pb najnowszye i wszystekie aktualizajce też. Mowa oczywiście jest o Singeplayer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...