Skocz do zawartości

konsola Amiga CD32


LaserGhost

Polecane posty

Z ciężkim sercem wystawiam na sprzedaż moją własną "przyjaciółkę" - wspaniałą konsolę Amiga CD32, wyprodukowaną przez zasłużoną firmę Commodore.

Znawcom tematu nie muszę tłumaczyć, z jakim sprzętem mamy do czynienia, jest to ozdoba każdej kolekcji, więc przejdę do opisu swojego egzemplarza.

Jest to konsola używana dość umiarkowanie. Wygląd fizyczny ma doby - brzydka rysa na "kopule" pokrywy CD psuje nieco widok. Wszystkie porty sprawne, tak samo wajcha zmiany regulacji głośności, diody świecą się bardzo ładnie, przyciski na obudowie chodzą bez oporów.

Pad w stanie bardzo dobrym. Zasilaczowi też nie można nic zarzucić, nie jest to żadna samoróbka ani przerobiony zasilacz od C64, piny są oryginalne, ale z tego co się orientuję, nie jest to oryginalny zasilacz do konsoli.

Konsola odczytuje poprawnie zarówno płyty z grami, jak i Audio CD. Płyt CD+G nie posiadam, więc nie jestem w stanie sprawdzić.

Jedyny mankament, to uszkodzony mechanizm podnoszenia klapki - wyrwany zawias nie utrzymuje klapki podniesionej i trzeba tą manualnie przytrzymywać przy zmianie płyty.

Myślę, że wycenienie tej uroczej maszynki na 200zł (+ przesyłka) jest uczciwe zarówno dla potencjalnego nabywcy, jak i dla mnie - tych konsol nie powstało za dużo i są ciekawym nabytkiem do kolekcji oraz fragmentem historii branży. Jeżeli ktoś jednak uważa inaczej (a ma szlify 16-bitowe i jest miłośnikiem tematu), to jestem w stanie spuścić nieco z ceny :)

Zdjęcia na życzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...