Skocz do zawartości

XBOX 360 [ 250 gb ] i jeszcze cos.


santorynxd

Polecane posty

Witam , posiadam XBOX'a 360 250 GB ( błyszczacy slim ) w stanie idealnym jedynie moze byc zakurzony. Do tego wszystko co w zestawie nie otwierany headset itp. Gwarancji jeszcze 2,5 roku. Ktos ja wygral w konkursie i sprzedal mi na allegro , jest zarejestrowana w Microsofcie i mam jakis papierek gwarancyjny chyba. Dodatkowo posiadam Forza 3 PL + Alan Wake PL ( bundle ) oraz Fable 2 ( pudelko po hiszpansku , w grze jezyk PL ). Oczywiscie jest pudelko itp.

Ile moge dostac za taki zestaw ? Konsola nie posiada juz golda , posiada za to dodatki do Fable 3 jakies ktore sa sciagniete juz na dysk ze zdrapki a gry samej nie mialem.

------------

Monitor z tunerem Samsung P2470HD ( 24 cale ) , monitor ma okolo 8 miesiecy , oczywiscie gwarancja itp. Wszystko w stanie idealnym , normalne slady uzytkowania czyli kurz i moze jakies mikro ryski na podstawce , sam ekran ok. Kupilem pod konsole i Cyfre+ , jednak chyba wolalbym jakies 32-37 cali.

-----------

Nokia e71 ( odblokowana ) z simlockiem na orange. Telefon posiada dwie ryski na wyswietlaczu , ogolnie stan bdb ( lekkie otarcia w rogach itp ). Gwarancji chyba jeszcze pare miesiecy musialbym dokladnie sprawdzic , wszystko smiga jak nowka , klawiatura w stanie idealnym oryginalna. Telefon posiadal problem z klawiszem W , pisalem sms mokrą dlonia i przestal poprostu dzialac oddalem do serwisu GSM i wyczyscili telefon i dziala idealnie. Jednak zle skrecili przod obudowy i lekko odstaje jest to do zrobienia dla kogos kto posiada odpowiedni srubokrecik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...