Skocz do zawartości

Grand Theft Auto 4 - Spadek płynności obrazu


Polecane posty

Witam mam problem chodzi o że gta 4 ścina mi się nawet na najmniejszych detalach a komputer mam nawet dobry : Windows 7 64 bit 2Gb ram 2.90 duo ghz Geforce 9600gt 512mb

powinno iść płynnie a nie idzie o co chodzi?

Mam problemy też z innymi grami np call 4 i painkiller -jak gram to albo wyskakuje mi bluescrren <20 min grania> albo pojawiają się piksele i mrugaja i ratuje tylko reset żeby znikły.

A w mass effect zaś mi co jakiś czas przycina takie czkawki a powinno iść płynnie i nie wiem o co chodzi pomocy.:(

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz uszkodzony sprzęt, albo wirusa.

Blue Screen zazwyczaj wskazuje na te przyczyny.

Ale spróbuj aktualizacji sterowników (wgraj nowsze, ew. Starsze), tylko sprawdź czy będą zgodne z Twoją kartą, bo tez może być konflikt między sterownikami a sprzętem.

Windows 64 bitowe obsługują większość gier bez problemu z tego co wiem, chociaż też z tego powodu możesz mieć błąd.

Oraz przeskanuj dyski Antywirusem.

PoZdRo. :)

P.S

Warto też wstawić lepszą kartę, bo GTA IV nawet potrafi sprawiać problemy posiadaczom Ge-Force 9800.

Sam posiadam ATI Radeon HD 2400 XT i tak jak na tę kartę, GTA IV dosyć dobrze chodzi i nie miałem większych problemów. :)

Propozycja wgrania Patcha jest oczywista, bo gra sama się aktualizuje po logowaniu do Games For Windows Live i odrzucenie jej oznacza brak dostępu do Multiplayer. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...