Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SMTrzyMaj

Czy warto kupić używanego samsunga t220 z pewnego źródła?

Polecane posty

Tak jak w temacie, mogę kupić używany monitor LCD samsung syncmaster t220 od dobrego znajomego.

Używany od nowości dwa lata do teraz. Do oglądania filmów napisania czegoś od czasu do czasu, sporadycznie do gier (przeważnie przez jego brata do grania w metina)

Zastanawiam się czy warto kupić ten model monitora i za ile? Proszę o pomoc i z góry dziękuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem monitor jest w dobrym stanie, większych rys nie widziałem, martwych pikseli również nie dostrzegłem jedynie na ramce drobne ryski i wytarty znaczek power. Tak jak już powiedziałem nie był używany intensywnie. Tylko przez człowieka pracującego i spędzającego mało czasu w domu.

Wstępna cena to 300 zł a waszym zdaniem ile jest warty? I czy nie lepiej dołożyć parę złotych na nowy niekoniecznie samsunga ale tez 22 calowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe są po ok 600zł

Ja bym sprawdził, czy nie ma martwych pixeli specjalnym programem (google Ci drogę wskaże)

Na Allegro ceny oscylują w okolicach 300zł, jak nie będzie żadnych bad pixeli, to bym się choć trochę potargował ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google nie gryzie tylko trzeba się nagrzebac żeby znaleźć program warty uwagi hehe ;D

A powiedz mi co byś wolał kupić ten monitor czy może jakiś Iiyama della czy coś innego za powiedzmy 400-500 zł?

Bo zależy mi tez na opinii czy to dobry monitor dla kogoś komu PC nie jest obcy na codzien czy lepiej wybrać coś innego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300 PLN to dobra cena. Szczególnie, że jest ci sporadycznie potrzebny. Ale lepiej kup coś 16-18", bo ja mam 22,5" to teraz żałuję - strasznie wyblakła czerń, męczące się oczy przez zbyt szybkie przesuwanie się pasków wczytywania na panoramicznym. Mówię ci - kiedyś miałem ok. 16" 4:3 i było git. Teraz mam 22,5" 16:9 i nie jest dobrze. Tamten mi się po 6 latach popsuł i miał tzw. d*pę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...