Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern warfare 2 - straszne ściny


Polecane posty

Witam!

Ostatnio doświadczam niemożności włączenia multi do mw2(ciągle łączy się z iwnetem), uważam, że doświadczam takich ścin z powodu zainstalowania service packa3, pozatym, wcześniej kiedy jeszcze mogłem włączyć mw2 to po meczu jak i między rundami doświadczałem zwiechy jakiej wcześniej nie doświadczałem, a więc proszę dopomóżcie.

P.S

Sprawdzałem spójność plików gry.

TEN PROBLEM WYGLĄDA BARDZO PODOBNIE

Wydaje mi się nawet, że singiel wolniej się ładuje, błagam proszę o jakąkolwiek pomocy!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sp3 wszystko było ok, pozatym chodziło mi o to, że nie mogłem wogóle wejść do przycisku graj, (nie łączyło z iwnetem) ale teraz jest jakby lepiej ściągam najnowsze stery do wszystkiego programem z cda.

Owszem z iwnetem mnie już łączy wchodzę do gry, ale mam(ściny z powodu kompa (a nie lagi z powodu neta) nigdy przed sp3 tego nie doświadczałem, nawet po przeżuceniu steama na inną partycję(wraz ze zmienieniem wpisów w rejestrze), doświadczam w grze nawet tego (lub tak mi się przynajmniej wydaje po sp3) że po wyborze klasykiedy już klikam wstecz wszystko na parę sekund się ścina, ścina się także w trakcie meczu między rundami a także po HELP

P.S

Na win7 przesiądę się bez 2 zdań (bf3 i upgrade kompa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...