Skocz do zawartości

Gothic 3 - nieoficjalny patch


LordRevan

Polecane posty

Po prostu zaatakuj ją. Najlepiej zacznij od zabicia wodza - wtedy będzie większa szansa na zwycięstwo.

Co do zbierania złota na zbroję, może pomóc umiejętność "targowanie się", który zmniejsza cenę zakupu i zwiększa cenę sprzedaży.

i tu się kryje błąd... Jak zaczniesz od Wodza to wszystkie orki się rzucą jak na mięso. Ja zaczynałem stopniowo, od bram. I NAWET LAGI MI NIE PRZESZKODZIŁY WYGRAĆ! Bo miałem kompa, na który g3 nie powinien wejść hehehe tera mam lepszego. zacznij stopniowo i graj na bugach, oto skuteczna recepta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Gdy zginie spora część orków i przywódca to reszta ucieknie (coś w stylu "efektu morale"). Dopóki żyje wódz nie zdobędziemy miasta.

Osobiście uważam, że gra "na bugach" jest równoznaczna z cheatowaniem. Ale to tylko MOJE zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim a teraz kolejne problemy

1.Gdzie jest ta jaskinia w której jest taki mag i on ma ognisty puchar, podobno jest gdzieś koło okary ale ja jej nie moge znaleść

2.Mam 70 tys i 50 % u buntowników opłaca się kupować ciężki pancerz buntownika czy uzbierać te 80 tys i kupić paladyna??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego pancerza Assasyna i tak nie kupisz jak nie będziesz miał 50% reputacji u Assasynów. Poza tym jest on gorszy od Pancerza Paladyna. Zresztą jest tylko jeden lepszy pancerz od Pancerza Paladyna ale jego da się zdobyć tylko pomagając "gupim" Orkom :tongue:.

A co do tej sztaby to napisz czy chodzi ci o zwykłą sztabę magicznej rudy czy o sztabę z czystej magicznej rudy. I jeszcze napisz po co ci ta sztaba :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki sztaba magicznej rudy (zwykłej) potrzebna jest do wykucia miecza(jakiego to już nie pamiętam :smile:)

Mam kolejny problem: w Mora Sul (tam gdzie jest Angar) jest arena i jak się zostanie mistrzem to się dostaje księżycowe ostrze (czy jakoś tak) ale ja współpracowałem z koczownikami, a Mora Sul to jest przedostatnie miasto jakie mi zostało w Varant i gdy weszłem do Mora Sul Assasini się na mnie rzucili ja ich pozabijałem i zostali tylko Angar, Paladyn, dwóch jakiś gości i niewolnicy więc można coś zrobić żeby mieć ten miecz??

a i czy miecz paladyna jest dobry i gdzie można go kupić a i tarcze paladyna gdzie można kupić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie dokładnie się da znaleźć sztabę magicznej rudy, wiem na pewno że da się ich przez całą grę trochę znaleźć. Możliwe, że da się kupić taką sztabę od kowali ale tego nie jestem pewien, jak już coś to spróbuj u kowali w Nordmarze.

Księżycowe Ostrze to i tak nic ciekawego, nie jest warte zachodu :wink:.

Miecz Paladyna jest naprawdę dobry, po zaostrzeniu ma 100 obrażeń, do tego świetnie wygląda. Nie da się go jednak kupić, możesz go tylko znaleźć w jednej z specjalnych skrzyń z bronią (lub obić mordę jakiemuś paladynowi i mu zabrać taki miecz, tylko wtedy będzie miał tylko 55 obrażeń po zaostrzeniu), takich skrzyń jest 48, rozmieszczone są one po całym świecie. Jednakże co w niej znajdziesz zależy od tego którą z kolei otwierasz. Te skrzynie oznaczone są jako Ciężkie Skrzynie. Dla przykładu jeżeli otworzysz Ciężką Skrzynię nr.1 to zawsze będzie tam Nóż Assasyna. Miecz Paladyna jest w Ciężkiej Skrzyni nr.15 (chyba, ale na pewno blisko tego). Tarczę Paladyna da się znaleźć, jest nie tak daleko od Trelis, troszkę na południe od niego jest wybrzeże, jak nim pójdziesz to w końcu dojdziesz do kamiennego kręgu i tam będzie szkielet leżał z tarczą na plecach. O ile się nie mylę można ją też kupić w Vengardzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne dzięki Pafcio, a wiesz gdzie można znaleźć projekt miecza El Bastardo

kurde i tak musze zaczynać Varant od początku bo w Mora Sul jest kupiec z ognistym pucharem i mi gdzieś zwiał jak atakowałem miasto :sad:

a i zna ktoś kupca który ma nieograniczoną liczbę kasy albo 90 tys

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien, że w Nordmarze da się kupić projekt El Bastardo.

Skoro zaczynasz Varrant od początku to nie wyzwalaj miast od razu. Poczekaj aż przejdziesz cały Varrant i wtedy się dopiero za wyzwalanie zabierz.

Nie kojarzę takiego kupca, kupowałeś może coś drogiego od jakiegoś? Jeżeli tak to wróć do niego, cały czas będzie miał przy sobie tą kasę więc możesz z nim pohandlować. Albo obejdź wszystkich kupców jakich pamiętasz i z nimi pohandluj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kupca u którego kupowałeś swój aktualny pancerz. Co od El Bastardo, tak jak napisał Pafcio, można kupić projekt u jednego z kowali z Klanie Młota. Jednak broń ta nie nadaje się do walki dwoma mieczami ze względu na swój mały zasięg. Lepszy jest własnoręcznie wykuty i naostrzony miecz półtora-ręczny, mimo iż ma 10 obrażeń mniej od analogicznego El Bastardo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak broń ta nie nadaje się do walki dwoma mieczami ze względu na swój mały zasięg.

Od Community patcha 1.73 El Bastardo ma zupełnie inny wygląd i model niż ze zwykłego Gothica 3. Miecz bardzo przypomina teraz El Bastardo z Gothica II. Jest on teraz znacznie dłuższy i ma zasięg taki jak Miecz Półtora-ręczny. Zresztą myślę, że w zwykłym Gothicu 3 był jakiś błąd związany z El Bastardo, bo wyglądał on dokładnie tak samo jak Miecz Nordmarczyka, zresztą na ikonce El Bastardo widzieliśmy zupełnie inny miecz a teraz wygląda on właśnie tak jak na ikonce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby jakoś strasznie dużo zmniejszyła się cena. Ja tam nigdy targowania w Gohicu 3 się nie uczyłem, bo wymaga ono aż 70 pkt. umiejętności złodziejskich, więc uznałem, że nie ma sensu marnować punktów umiejętności na szkolenie. I tak później nie miałem co robić z kasą, mimo że oprócz 150 tys. na Pancerz Paladyna wydałem też między innymi 120 tys. na Ciężki pancerz Nordmarczyka :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...