Skocz do zawartości

Red Orchestra:Ostfront 41-45


D'artagnan

Polecane posty

Czy gra "Red Orchestra Ostfront 41-43" będzie działała na mojej konfiguracji?: AMD Sempron 2500+ (1743 MHz), 512 MB RAM, Karta graficzna Sapphire ATI Radeon 9600 Pro 128 MB, dysk twardy 40 Samsung 40 GB, płyta główna ECS KT600-A, pamięć wirtualna ustawiona na 768 MB. Proszę p pomoc! Pozdrawiam

Tak, niemal idealnie w med-hi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

czy ja wiem? silnik z urneala został tylko trzon dużo się zmieniło... ale gra Ci powinna chodzić dobrze na pudełku mam takie wymagania:

wymagania minimalne: 13,GHZ, pentium 4 lub odpowiednik AMD, 256ram, 64mb karta graficzna :)

mój komp to:

celereon 2,666ghz /512 ram/ geforce 6600

i co? mam prawie wsyzstko na high pare rzeczy na highest :) rozdziałke porządna mapa się długo czasem ładuje :D a rozwiązaniem na niezacinającą się grte jest poczekanie 30sek-60sek przed wybraniem klasy i buja wsyzstko cacy i grafa ładna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm może kupię tylko nie wiem czy CoD2 moze być lepsze.

grałem w CoD2 :) i RO jest lepsze

wejdź na www.youtube.com i wpisz "red orchestra" jak to do Ciebie nie przemówi to spójrz na to:

http://img235.imageshack.us/img235/9862/lolysn6.jpg

http://img111.imageshack.us/img111/1231/ziomskowm0.jpg

http://img110.imageshack.us/img110/1568/rozs0.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, zainstalowałem i wiecie co? Napisy na pudełku nie kłamią: ta gra faktycznie kończy ze "schematem płowych strzelanek"!!! Nie ma celownika (siejemy z biodra, lub muszka+szczerbinka), nie ma apteczek, nie ma paska życia (!!!). Oberwiemy w nogę - wolniej chodzimy, podczas biegu można dostać zadyszki, co kończy się pogorszeniem celności podczas oddawania strzałów. Wróg może nam celnym strzałem wybić broń z ręki. Bardzo ciekawe są walki czołgów: pociski odbijają się od pancerzy i uderzają dalej, zrywają się gąsienice, uszkodzeniom ulegają silniki. Co ciekawe można wyjrzeć z włazu i lustrować teren przez lornetkę, ale - co za tym idzie - jesteśmy łatwiejsi do trafienia. Wezwanie wsparcia artyleryjskiego również zostało ciekawie rozwiązane: najpierw (jako oficer, lub dowódca czołgu) przez lornetkę zaznaczamy obszar, który ma być poddany ostrzałowi, a następnie idziemy do radia (zaznaczonego na mapie) i prosimy o ostrzał.

Jak dla mnie jest to pretendent do FPS-a roku. Koniec z lataniem po mapie i waleniem do wszystkiego, co nawinie się pod krzyżyk krzycząc: "tratatatata". Wg mnie ta gra to ogromny postęp. Wnosi do gatunku nieprzeciętny realizm. Do minusów zaliczę to, że brakuje jako-takiego singla (jest walka z botami w trybie trening), oraz to że konieczna jest rejestracja przez ten (znienawidzony przeze mnie już) STEAM!!!!!! @$%&*$*#&*$!!!!!!!!!

Jeżeli ktoś w redakcji CDA już grał (lub gra) w "Ostfront", to chętnie poznam jego opinię na ten temat; wymienię się doświadczeniami. Pozdrawiam 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poprosisz o temat w komentarzach? będziesz już 2 osobą potrzeba nam jeszcze jedna!

no gra mnie powala... CoD2 wsyztkie MoHy padają na glebe :)

fizyka jest po prsotu bosska!!!

a tomciaz widziałeś już poodrywane kończyny od granatów? miodzio po prostu!!! :) poczytaj na www.redorchestra.pl pisze jak przyspieszyc ładowanie sie map bardzo przydatne ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poprosisz o temat w komentarzach? będziesz już 2 osobą potrzeba nam jeszcze jedna!

no gra mnie powala... CoD2 wsyztkie MoHy padają na glebe :)

fizyka jest po prsotu bosska!!!

a tomciaz widziałeś już poodrywane kończyny od granatów? miodzio po prostu!!! :) poczytaj na www.redorchestra.pl pisze jak przyspieszyc ładowanie sie map bardzo przydatne ;D

Widziałem, widziałem :). Ale ten link coś nie działa. To na pewno poprawny adres?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zakupilem gre,zainstalowalem bez większych problemów,z botami tez gram bez większych problemów ale gdy chce sie połączyc z jakims serverem to jest juz masakra,prawie zawsze próba połączenia konczy sie komunikatem "połączenie nieudane" po długim czekaniu na wczytanie sie mapy,raz gdy juz sie połączyłem przeszedlem sie kawałek i zaraz znowu połączenie nieudane noz kur*aaaaaaaaaaaaaaaaa,kurwi*a mnie zaraz strzeli,kupiłem gre tylko po to aby sobie pograc przez neta ale za cholere nie moge wejsc na zaden server prosze pomózcie mi!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem gre,zainstalowalem bez większych problemów,z botami tez gram bez większych problemów ale gdy chce sie połączyc z jakims serverem to jest juz masakra,prawie zawsze próba połączenia konczy sie komunikatem "połączenie nieudane" po długim czekaniu na wczytanie sie mapy,raz gdy juz sie połączyłem przeszedlem sie kawałek i zaraz znowu połączenie nieudane noz kur*aaaaaaaaaaaaaaaaa,pani*a mnie zaraz strzeli,kupiłem gre tylko po to aby sobie pograc przez neta ale za cholere nie moge wejsc na zaden server prosze pomózcie mi!!!

Coś mi się wydaje, że masz pecha :D

Bo: takie coś się dzieje zawsze, gdy mapka się kończy i ładuje sie inna :D:D:D , wię gdy tobie się ładowało to oni zmieniali mapkę i przez to cię wywalało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z tamtym sobie jakos poradzilem i sie juz łącze z serverami ale czasami mam tak ze jak sie połacze i wejde do gry to nie moge sie ruszyc prawie nic nie moge robic jak wybieram teamy to pokazuje mi ze teamy sa puste chociarz sa ludzie na servie niewiem dlaczego pomozecie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejde do gry to nie moge sie ruszyc

Konfig twojego kompa proszę :D:wink:

prawie nic nie moge robic jak wybieram teamy to pokazuje mi ze teamy sa puste chociarz sa ludzie na servie niewiem dlaczego pomozecie??

Chyba pełne :?: Albo nie popatrzałeś na ilu graczy jest gra :D

A czy tak się dzieje tylko przy mapach "czołgowych" :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komp:

Geforce 5600 128mb,768 ram,Pentium 4 2.4

NIewiem czy w czołgowych,nie znam map i niewiem które są do czego pozatym nie moge sie ruszacz wiec nie zbadałem terenu :P

A co do tych teamów,zauwazyłem wlasnie ze jak nie pokazuje mi liczby graczy w drózynach to wtedy nie moge sie ruszac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejde do gry to nie moge sie ruszyc

Więc:

Albo masz coś z netem, albo coś jest z serwerami, albo masz coś z kompem :wink:

Co zrobić: antyvir + nowe stery, albo pobaw się w ustawieniach konfiguracyjnych w ustawieniach RO, albo idź do dobrego zaufanego kumpla, zainstaluj u niego STEAMa zaloguj się na swoje konto i zainstaluj grę i zobacz czy u niego będzie działało :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...