Skocz do zawartości

Rozwiązany: Knights of the Old Republic - zamrożone menu


Tartaglia

Polecane posty

Mam problem z jedną grą... Poniżej wycinek trzech moich postów z innego forum, naświetlających sytuację.

Witajcie! Mam następujący problem z grą. Udało mi się ją na Win 7 64-bit zainstalować, udało mi się ją nawet odpalić... ale menu startowe, to, w którym po lewej stronie stoi Malak, jest zamrożone. Domyślnie wybrana jest opcja Nowej gry, nie mogę kursorem zaznaczyć żadnej innej (choć mogę nim poruszać), nie mogę zmienić jej strzałkami ani WSAD'em, nawet ENTER na Nową grę nie działa. Menu jest zamrożone i pomaga tylko zamknięcie procesu. Powtarza się to na każdej rozdzielczości.

Poza tym, próba pominięcia filmików startowych gdy już się zaczną skutkuje wrzuceniem gry do paska i brakiem reakcji. Znów, pomaga tylko usunięcie procesu...

Od początku próbuję grać w trybie zgodności, nie pomaga. Gra była już kilka razy reinstalowana, nie sądzę, by akurat teraz pomogło...

Być może to ma znaczenie. Pod koniec instalacji instalator prosi o czwarty dysk CD. Zawsze. Nie ważne co zrobię, czy włożę tam dysk czwarty, czy jakikolwiek inny, czy przekieruje do katalogu ze skopiowaną zawartością płytki, czy zainstaluję obraz dysku - ciągle prosi o dysk czwarty. Wujek Google powiedział mi, że jeśli w tym momencie wyłączę proces to gra i tak chodzić będzie, inne osoby, z tego co wiem, nie oświadczają po tym "zamrożonego" menu.

Gra się zainstalowała poprawnie w całości, komputer uparcie prosi o dysk czwarty już PO instalacji. Tak jakby potrzebował go do uruchomienia gry.

Czy ktoś zna może odpowiedź na ten problem? Nie ukrywam, że bardzo mnie to irytuje, KotOR to jedna z moich ulubionych gier, a wygląda na to, że sobie w nią nie zagram... No bo skoro Planescape: Torment chodzi bez żadnych problemów, to czemu nie KotOR?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...