Skocz do zawartości

Call of Duty Deluxe Edition - nie działa !


Polecane posty

Witam

Otóż zainstalowałem grę (oryginał) kiedy odpaliłem wyświetlił się komunikat configure.csv i poszukałem na jakimś forum że płyta może być uszkodzona i nie skopiował podczas instalacji pliku pak0.pk3 próbowałem też skopiować plik z płyty ale nie da się.Więc gdyby ktoś mógł by wrzucić plik pak0.pk3 byłbym ogromnie wdzięczny.

PS. szukałem tego pliku po różnych stronach ale nie ma naprawdę wysilałem swoje cztery litery nad wujkiem google.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzisz ja nie bo płyta jest uszkodzona dawałem na najwolniejsze nagrywanie ale tyle błedów wywalało płyta jest uszkodzona i sie nie da.

A i mam pytanko czy Activision przymuje gwarancje bez paragonu jak np cdprojekt że cokolwiek sie stanie możesz podesłać tylko musisz zaplacic za kuriera czy co ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa na innym napędzie też na DVD co ciekawe nawet u mojego brata też nie instalowało i błąd czy coś wywaliło brat wypróbował na innym napedzie a gra ma pare rys i działa wielki żal.pl mam zwalony napęd a ta płyta to cd oczywiście orginał heh i brat zainstalował w pracy i działa też sądziłem że to nie możliwe żeby przez pare rys nawet nie aż tak mocnych nie działała płyta.

A morał jest taki zawsze sprawdzaj czy napędem coś jest nie tak ;D

A najlepsze jest to że inne płyty też porysowane chodziły w tym napędzie.

Wielkie dzięki temat do zamknięcia kupie se nowy napęd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...