Skocz do zawartości

Gothic 2 NK - problem z działaniem gry


Ardeth711

Polecane posty

Nie dawno postanowiłem ponownie zagrać w grę Gothic 2 wraz z dodatkiem Noc Kruka. Instalacja przebiega pomyślnie natomiast problem pojawia się przy wychodzeniu z gry. Przy wybraniu opcji "wyjdź z gry" na jakąś sekundę pojawia się niebieski ekran i następuje restart komputera. Po uruchomieniu gry każdy save jest uważany za uszkodzony. Sprawdziłem czy podobna sytuacja pojawia się na innych komputerach ale nic takiego się nie stało. Dodam, że jakiś czas temu (6 albo 8 miesięcy temu) gra działała bezproblemowo. Konfiguracja mojego komputera to:

Windows XP (service pack 3)

GeForce 8600GTS

2GB RAM

Procesor AMD Athlon dwurdzeniowy po 2,21 na rdzeń

Sterowniki to karty graficznej mam zaktualizowane. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu podanego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinstalacja nie pomogła ani uruchomienie gry jako administrator. Znalazłem jednak sposób na poprawne działanie gry. Wystarczy skopiować save (zrobiony po rozmowie z Xardasem na początku gry) z komputera na którym gra działa poprawnie i wkleić go na swoim komputerze. Wtedy gra działa poprawnie i nie występuje problem z wychodzeniem z gry a i savy pozostają nieuszkodzone. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...