Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

??? Chyba nie rozumiem. W ogole legenda o wiedzmie z Blair to bujda, po prostu... legenda :P Nawet jak znalezli jakies tasmy w 1994 to nigdy sie nie dowiemy, czy to bylo naprawde. A podczas realizacji aktorzy naprawde mysleli, ze to prawda, gdyz tworcy sprytnie ich "wydymali" :wink: Czytalem, ze specjalnie napisali 35-cio stronnicowa broszurke o tej legendzie, rozdali aktorom i puscili w las. A potem na wszystkich festiwalach i w mediach trabili, ze to prawda. Do czasu. Wiec w tej warstwie jest naprawde odkrywczy, natomiast jesli chodzi o wykonanie to pewnie niejeden byl tak potrafil...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy to było by aż tak fajne. Ja wole żeby były horrory chocby jak wspomniany wcześniej van helsing lecz jeśli uważasz że horrorem jest

"Jak mija życie z wybuchowym Eldem lub w sypialni Czarnego Iwana"

to sie moge zgodzic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy powinny byc [najlepiej o jakości DVD ;)]-swietny pomysl co do zamieszczenia hitów "Godzilla 2000" i "Mortal Kombat" ;D

Ale ostatnio zero filmów-dajcie cos najlepiej na dodatkowym DVD (oczywiscie w miare waszych możliwosci, bo cena CDA jest idealna)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego? Tworzą pismo dla graczy, a ja pomimo tego, że jestem graczem interesuje się także filmami i masa innych rzeczy. Dla mnie mogliby i komiksy dołączać, bo także W tekstach literackich nie oraniczają się tylko do gier, a starają poszerzać horyzonty, dlaczego z doatkami do pisma miałoby nie być inaczej?

Filmy w CDA to bardzo dobra iinicjatywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego?

To z tego, że teraz film na DVD jest w prawie każdej gazecie. To jakiś chory chwyt marketingowy, na który łapią się ludzie. Jeśli CDA miałoby dołączać film podwyższając cenę pisma to dziękuję - nie skorzystam. Jeśli zaś cena miałaby zostać bez zmian, za to podniesionoby liczbę reklam (co jest równoznaczne ze zmniejszeniem ilości stron z tekstami) to również podziękuję.

Dla mnie mogliby i komiksy dołączać

Dla mnie również. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy od czasu do czasu- tak, komiksy od czasu do czasu- bardzo tak.

Generalnie się zgadzam ale : zależy jakie komiksy jak np. z Garfieldem to mogłyby być w każdym numerze ale jak manga :( to dziękuję, postoję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy owszem! Komiksy jak manga lub garfildek to bardzo tak tak samo asterix <rotfl> ale fajnie jak by mozna nabyc tez wersje bez komiksu lub filmu. Ale obie te rzeczy tak max 2-3 razy w roku zeby sie nie przejadlo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy... o nieee. Kupuje CDA bo jezt to hmm profesjonalny magazyn o grach. A jak pojawią się filmy, komiksy (?!) to zrobi się kaszana. Może jeszcze takie oddzielne wydanie dla dziewczyn z nową absolutnie odjazdową szminką czy torebką a dla facetów ee... krawaty. Za dużo niezdrowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelakiego rodzaju gadżety będą się przewalać po całym mieszkaniu i z czasem się zniszczą, a płytkę z filmem opakujesz w ładne pudełko i będzie i służyć przez długie lata.

PS. Z filmów polecam serię Cheech And Chong, stare, dobrę, ale jak stare to i tanie więc można troszkę zainwestować i dać w którymś z numrów CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...