Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Filmy - dobrze. Shity - le.

Bez obrazy, ale jestem fanem MK, a Conquest to NIEDORÓBA.

Nie mieli?cie jak zapełnić 4 CD w tym miechu.

>>>Mielismy. Ale CHCIELISMY dac film. Sam fakt, ze tobie nie przypadl do gustu nie daje ci ZADNYCH podstaw do wyciagania takich wnioskow

Nie kupiłem CDA. Nie mogłem się przełamać jak zobaczyłem taki Cover-CD.

>>>No coz, skoro dla ciebie najwazniejsze jest Cover CD, to prosze bardzo. Sa ogladacze i czytelnicy...

:cry: :arrow: :wink::wink::wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość childK
Filmy - dobrze. Shity - le.

Bez obrazy, ale jestem fanem MK, a Conquest to NIEDORÓBA.

Nie mieli?cie jak zapełnić 4 CD w tym miechu.

>>>Mielismy. Ale CHCIELISMY dac film. Sam fakt, ze tobie nie przypadl do gustu nie daje ci ZADNYCH podstaw do wyciagania takich wnioskow

Nie kupiłem CDA. Nie mogłem się przełamać jak zobaczyłem taki Cover-CD.

>>>No coz, skoro dla ciebie najwazniejsze jest Cover CD, to prosze bardzo. Sa ogladacze i czytelnicy...

Trululu. Ja jestem czytelnikiem. Ale zrozum. Nie wydam 20 zł na samą gazetę. I tak większość gier na moim flaczaku nie pójdzie. Wystarczy mi jedna dobra gra. Takiej w 8 nie znalazłem. Conquesta ogladałem, jak byłem młodszy - szedł na Polsacie. W Turoka grałem. Jest Milion lepszych - a reszta. No comment. Następnym razem proszę o 1 DOBRĄ GRĘ. Zaoszczędzone pieniądze wydałem na Metallice.

Więcej grzechów nie pamiętam :lol:

:cry: :arrow: :wink::wink::wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

Szkoda CD na filmy. Chyba że dobre. Chociaż:

Dobre i tak prawie każdy oglądał, a słabe - no comment.

Za dobry pomysl uważam dawanie filmow związanych z grami (the thing czy coś w tym stylu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak Brasil (ulubiony film Smugglera) jak Smuggler lubi to nie moze byc byle co a pozatym film malo znany czyli pewnie malo osob ogladalo :D;););)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak Brasil (ulubiony film Smugglera) jak Smuggler lubi to nie moze byc byle co a pozatym film malo znany czyli pewnie malo osob ogladalo :D;););)

Z rozkosza, gdybym wiedzial skad go wziac :)

Ale zaloze sie, ze dostalbym potem straszne bluzgi, bo ja (szczerze mowiac) zalapalem zakonczenie dopiero po drugim obejrzeniu. Co nie zmienia faktu, iz juz podczas pierwszego siedzialem (podobnie jak kilakset innych ludzi na Polconie) z opadnieta szczeka podczas seansu i oczom nie wierzylem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO film moze byc ale nie czesciej niz raz w roku, traktuje to jako gadzet. Wiele bym dal zeby obejzec jeszcze raz "Jabberwacky" Monty Phytona czy "Kung Fu Soccer" i na przyklad filmy Tromy takie jak "Sierzant Kabukimen", "Zemsta toksycznego mutanta" Ale tych ostatnich raczej nie dawajcie bo wtedy by dopiero o was pisali ze demoralizujecie mlodziez.

Stopiony od slonca, znikajacy z goraca. Pozdrawia LuMi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie tajemniczo gadasz. O czym tak ogólnie jest. To horror czy obyczaj czy co?

chyba komedia ;) zobacz na jakims serwisie filmowym wpisujac Brazil (kiedys tez chcialem sie dowiedziec czym sie tak Smuggler zachwyca ) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie tajemniczo gadasz. O czym tak ogólnie jest. To horror czy obyczaj czy co?

No wiec wlasnie to jest totalnie pop... film. I komedia i horror i fantasy (!) i Bog wie co jeszcze. Zaczyna sie jak Rok 1984 w konwencji czarnego humoru, a potem... a potem nastepuje totalny odjazd. Patrzysz, patrzysz - i nagle orientujesz sie, ze to co sie dzieje na ekranie, nie ma prawa sie dziac, ze to jakies schizo... ale juz jest za pozno, bo to schizo nabiera rozpedu! I kiedu juz NIC nie wiesz, nastepuje zakonczenie, ktore wyjasnia WSZYSTKO. I okazuje sie, ze to sie moglo dziac. A ty siedzic z klapnieta na kolana szczena. Facet, ogladalem go z 10x i za kazdym razem mialem ciarki. Szok. A przy okazji kupa znanych aktorow w epizodycznych rolach (np. DeNiro) + sporo MontyPythonizmu. Powiem ci tylko, ze cala intryga zaczela sie od tego, ze koles zabil muche, ta wpadla do drukarki i rozbryznela sie na wlasnei drukowanym nazwisku, w zwiazku z czym zle je odczytano i policja shaltowala niewinna osobe. A nasz bohater, skromny urzednik, ma wyjasnic rodzinie to male nieporozumienie. I tu sie zaczyna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

Czyli nie ma nic wspolnego z Brazylią. Poza tym myslę, że skoro jest DeNiro to gdzieś powinien ten film być! Jets jakaś stronka o nim itp.???????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma nic wspolnego z Brazyli?. Poza tym myslę, że skoro jest DeNiro to gdzie? powinien ten film być! Jets jaka? stronka o nim itp.???????????

rezyseria teryy g. -> ten z montych, co widac. Szukaj jako Brasil i Brazil,

sam film nie ma nic wspolnego z Brazylia, Terry uzyl tytulu jako przenosni - bo to mialo byc takie panstwo/miasto (stolica Brazyli jest Brazylia), a akcja w sumie mogla jak w wypadku Krola Ubu toczyc sie "w Polsce, czyli nigdzie". CHodzilo o metafore totalnego ustroju w nieokreslonym miejscu.

Stad np. kolesie pracuja na kompuetrach osobistych ale wygladaja one jakby stworzono je w np. 1935 - monitorki chyba 8-calowe za szklem powiekszajacym.

Najbardziej podobala mi sie taka kpina - koles jedzie przez miasto, a my widzimy, ze to makieta - no ale akceptujemy to (bo film w sumie JEST tez sf), bowiemy ze tak naprawde nie ma TEGO miasta Brazil. I co sie okazuje - gosc faktycznie przejzdzal przez makiete - nowego osiedla :)))).

Czyli ze jednak to miast tak naprawde JEST.

Tam jest mnostwo takich smaczkow. A rola deNiro jako hydraulika/anarchisty jest wrecz niesamowita. Caly film jest niesamowity. Ech,. chyba go sobie znowu obejrze - mam na video :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

A ja się uwazalem za wielkiego znawce filmów. Ach. Z poczatku nawet myslalem zego sobie wymysliłeś. Skopiuj tą kasetę - wysle ci kasę a ty kopie - proste nie? :D

PS - Skad go masz na kasecie??? Ha?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez go chce Smuggler ja tez :) co chcesz żone? zaden problem samochod ? ktorego merca sobie zyczysz a moze mala wyspe np. Kube ??:D bedziesz drugim Fidelem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

Nie słuchaj tego heretyka!!!! On jest w zmowie z Castrowanym!!!

Ja jestem szczery. SmaguśÓ daj mi tę kasetę. Bo zabije zakladników!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...