Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość garett

To niezły pomysł.Na przykład można by dać Tron.Miałoby się porównanie w stosunku do gry, która na podstawie tego filmu powstała.

A może zamiast filmów dawać jakieś fajne MP3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pharacz

Filmy? Hmmmmmmmmm. Mogą być, a raczej powinny. Mogli byście dawać ja do np. 13 numeru, urodziny itp. A jak już to jakieś takieś lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gromel88

jak juz to moze jakis film wojenny??

cos w stylu: "o jeden most za daleko".

moze tez byc komedia: monthy pathon

albo bajka: manga czy garfielda 8)

ale to juz sprawa gustu :!: :!: :twisted: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roven

O taaak! Bardzo chętnie bym zobaczył film Monty Pythonów... np. "A teraz coś z zupełnie innej beczki", był już w jakimś pismie na DVD, ale się nie załapałem...:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopa

już widze reakcje na film:

anime-"eee to dla dzieciaków", "kto by takie gnoty oglądał" (chociaż na hentai każdy by leciał :D )

wojenne-"nie lubie takich filmów", "wole gnagsterskie" itp.

np. ten Monthy Pathon- "eee to nie śmieszne"(bo nie zrozumiał :D ), "a po co mi jakaś tam komedia" itp. itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kietek

Jestem przeciw. Lepsze by byly jakies fajne gierasy. No chyba ze dacie Mony pythona albo Władce pierscieni III :D No co marzenia się spełniaja :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tangerine

Filmy w CDA? Tylko ze Smugglerem w roli głównej :wink:

A tak serio, to ja lubię komedię. Takiego Johny'ego Englisha by się obejrzało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy. Jeśli już to bardzo rzadko. takie małe urozmaicenie jak np. tipsomaniaki. bo to co się dzieje w np. pc świat kompów ;-) przerasta ludzkie pojęcie! muszę wam jednak w tajemnicy przyznać że drugiego filmu (mortal kombat) to nadal nie obejrzałem... a zacząłem. kiedyś :)

więc jeśli już to żeby tylko te filmy były dobre. akcja lub komedia (KACZA ZUPA THE BEST!!!) bo horrorki to nie mój typ. czyli ogólnie jestem na tak ale jest to tajk bardzo rzadkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas gadacie o tym tipsomaniaku, a ja bym właśnie film wolał. :P Zdania są podzielone. Mnie np. tipsomaniaki nie zadowalają (no, poza tym ostatnim, w końcu kompenium AR to skarb! :) ), bo w każdym są tipsy do gier, do których tipsy przecież już kiedyś były. Poza tym jaki mi bardzo zależy na tipsach (a to się nigdy nie zdarzyło :P ), to mogę na necie znaleźć, to nie problem. A jakie filmy? Może klasyki: Benny Hill? :) Albo Mr. Bean [vel Jaś Fasola]?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość matiquert
Stanowcze nie dla filmow w CDA :!:

Pismo jest o grach a nie o filmach i zamiast CD z filmem lepiej dac jakies dodatkowe CD z pelna wersja lub demami,bonusami.

Zaraz zaraz, ale film ma być albo na podstawie gry, lub ściśle z nią powiązana. Często zdarza się nawet, że film jest rozwinięciem fabuły znajdującej się w grze. Oraz oczywiście zawsze można zamieścić jakieś anime, tak izolowane w Polsce. Aż wreszcie nie musi to być pełnometrażowa produkcja, ale naprzykład animacje samych czytelników, no cóż możliwości jest dużo, więc temat ten na forum będzie długo kontynuowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie filmy w CDA są niepotrzebne. Chcesz dobry (i tani) film na DVD? Kup jeden z tych kobiecych tygodników - tam ostatnio dodawanie filmów jest obowiązkowe. Filmy jakoś tak nie pasują mi do CDA (choć to tylko moja opinia 8) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za filmem.

Mam taki pomysł: Smuggler mógłby na przykład wziąść kamerę cyfrową z działu sprzęt i nakręcić kilka fajnych filmów z redakcją w roli głównej.

Jeden z filmów mógłby mieć tytuł: "Jeden dzień z redakcji CD-A".

Według mnie to dobry pomysł - nie trzeba wykupywać licencji i płacić za opublikowanie 8)

Po nagraniu zrzucilibyście to na kompa, zmontowali, dodali śmieszne komentarze, napisy itp. poźniej do Divx-a, wysłali do tłoczni i gotowe.

Mogło by to być na urodziny albo 200 numer :lol:

Każdy byłby zadowolony bo nie byłoby smęcenia że jeden chciał to a drugi to.

Usprawiedliwieniem byłyby urodziny - i nikt nie miałby nic do gadania

Droga Redakcjo prosze o rozpatrzenie mojej decyzji :roll: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,niezły pomysł :D Tylko musieliby Jediego i jego kurczaka Barnabę(i innych członków rodziny ;) ) jeszcze zaangażować.To byłby kinowy hit!!!

PS:Czasem dają w tych pisemkach kobiecych fajne filmy,np. w Gali dali 2 komedie z Louisem de Funesem(Hibernatus i coś jeszcze...)!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam mieć związek grą to czemu nie dacie książki? Ileż jest opowiadań w światach Warcrafta (a to szczególnie bo 2 i 3 genialne!). nie sądzicie że to równie dobry pomysł:?::?:

Hmmm jestem za :!:

Mysle ze nie jeden gracz poczytalby sobie jakas ksiazke np o swiecie Forgotten Realms :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry w CDA są ciągle - i bardzo dobrze :) Filmy w CDA są rzadko - też bardzo dobrze :) Książek w CDA nie ma wcale - i bardzo źle :!: :)

Moim zdaniem książka w CDA jeśli już by się znalazła, to musiałaby być związana z jakąś grą. Jestem za, lecz powinny być one jeszcze zadziej niż filmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...