Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
NIeeeee tylko nie to, wy jestescie gazeta (tfu czasopismem)

>>>hahaha...

o grach(zaraz smuggler sie obrazi ze jest dla graczy) i chcecie dawac filmy???

A Pani Domu czy inne badziewia sa o...wlasciwie to nawet nie wiem o czym sa :) ale daja filmy...

To niedorzeczne.

<lol>

A co do twojego opisu...

Smugg to muj nauczyciel
To niech cie twÓj nauczyciel nauczy choc troche ortografii...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Filmy w CD-Action fajna rzecz tylko jakby byly na DVD i tak ze dwa razy w roku.

Niektóre "ciekawe" pisma jak Naj czy inne Na Żywo rzeczywiście dodają często filmy na DVD. Jednak robią to one deficytowo tzn. celowo nie podwyższają swojej ceny i mają stratę z takiego numeru, a robią to by przyciągnąć większą klientelę. CD-A na to nie stać, bo jest miesięcznikiem i w związku z tym uzupełnienie strat trwało by dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIeeeee tylko nie to, wy jestescie gazeta (tfu czasopismem)

>>>hahaha...

o grach(zaraz smuggler sie obrazi ze jest dla graczy) i chcecie dawac filmy???

A Pani Domu czy inne badziewia sa o...wlasciwie to nawet nie wiem o czym sa :) ale daja filmy...

To niedorzeczne.

<lol>

A co do twojego opisu...

Smugg to muj nauczyciel
To niech cie twÓj nauczyciel nauczy choc troche ortografii...

hmmmm ciekawe w czym popełniłem błąd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doctor_Andre

Jak dla mnie filmy mogłyby się pojawiać w CDA lecz nie częśćiej niż raz do roku (no może dwa razy) i najlepiej żeby to było w formie jakiegoś dodatku czy coś w tym stylu!!! Z tego co mnie się wydaje wychodzi jakiś dodatek w którym dajecie tylko gierki!!! Właśnie w takiej formie widziałbym filmy w CDA!!! Dziwną rzeczą jest też dla mnie porównywanie CDA do jakiejś pani domu.... Obraza dla narodu!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes
Dziwną rzeczą jest też dla mnie porównywanie CDA do jakiejś pani domu.... Obraza dla narodu!!!!

To nie bylo porownanie! Przyklad Mistrzu, przyklad! Podalem nazwe pisma ktore ma tematyke inna niz filmy a mimo wszystko daje filmy...

Kapujesz...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pomysł na filmy w CDA jest klapą bo :

:arrow: Są gusta i guściki, a więc trudno będzie trafić odpowiedni film

:arrow: Zamiast tracić kasę na filmy można wykupić licencje na niezłe gry

:arrow: CDA jest pismem o grach komputerowych a nie o filmach

Jednak gdyby pojawiały się w CDA takie perełki polskiego filmu jak np. Sami swoi czy Seksmisja, jestem absolutnie "za". Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vivek
Wg mnie pomysł na filmy w CDA jest klapą bo :

:arrow: Są gusta i guściki, a więc trudno będzie trafić odpowiedni film

Tak, ale ja dadzą hit, to większość i tak poogląda, a jak nie to zobaczą ci którym się nuuudzi, albo ten gatunek ich interesuje.

:arrow: Zamiast tracić kasę na filmy można wykupić licencje na niezłe gry

Tak, tu się zgadza, ale w grach też są gusta i guściki, jak dadzą gatunek którego nawet nie zainstalujesz, a nawet jak dadzą film o tematyce która cię nie interesuje, to chyba większa szansa niż z grą.

:arrow: CDA jest pismem o grach komputerowych a nie o filmach

CD-Action jest pismem dla graczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pomysł na filmy w CDA jest klapą bo :

:arrow: Są gusta i guściki, a więc trudno będzie trafić odpowiedni film

Tak, ale ja dadzą hit, to większość i tak poogląda, a jak nie to zobaczą ci którym się nuuudzi, albo ten gatunek ich interesuje.

:arrow: Zamiast tracić kasę na filmy można wykupić licencje na niezłe gry

Tak, tu się zgadza, ale w grach też są gusta i guściki, jak dadzą gatunek którego nawet nie zainstalujesz, a nawet jak dadzą film o tematyce która cię nie interesuje, to chyba większa szansa niż z grą.

:arrow: CDA jest pismem o grach komputerowych a nie o filmach

CD-Action jest pismem dla graczy :)

Filmy powinny być 2 razy na rok i to jakieś perełki np.WP Drużyna pierścienia lub dwie wieże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pomysł na filmy w CDA jest klapą bo :

:arrow: Są gusta i guściki, a więc trudno będzie trafić odpowiedni film

Tak, ale ja dadzą hit, to większość i tak poogląda, a jak nie to zobaczą ci którym się nuuudzi, albo ten gatunek ich interesuje.

:arrow: Zamiast tracić kasę na filmy można wykupić licencje na niezłe gry

Tak, tu się zgadza, ale w grach też są gusta i guściki, jak dadzą gatunek którego nawet nie zainstalujesz, a nawet jak dadzą film o tematyce która cię nie interesuje, to chyba większa szansa niż z grą.

:arrow: CDA jest pismem o grach komputerowych a nie o filmach

CD-Action jest pismem dla graczy :)

Filmy powinny być 2 razy na rok i to jakieś perełki np.WP Drużyna pierścienia lub dwie wieże

A może przeczytałeś co napisałem w swoim poście :?: Na samym dole :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bedzio
Wg mnie pomysł na filmy w CDA jest klapą bo :

:arrow: Są gusta i guściki, a więc trudno będzie trafić odpowiedni film

Tak, ale ja dadzą hit, to większość i tak poogląda, a jak nie to zobaczą ci którym się nuuudzi, albo ten gatunek ich interesuje.

:arrow: Zamiast tracić kasę na filmy można wykupić licencje na niezłe gry

Tak, tu się zgadza, ale w grach też są gusta i guściki, jak dadzą gatunek którego nawet nie zainstalujesz, a nawet jak dadzą film o tematyce która cię nie interesuje, to chyba większa szansa niż z grą.

:arrow: CDA jest pismem o grach komputerowych a nie o filmach

CD-Action jest pismem dla graczy :)

Filmy powinny być 2 razy na rok i to jakieś perełki np.WP Drużyna pierścienia lub dwie wieże

To są perełki? To są filmy, które każdy ma, bądź każdy oglądał je po 1000 razy. Po co mi to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Molasator

A ja bym się bardzo ucieszył, gdyby dali w CD-Action jakiś amatorski film zwiazany z redakcją np. jakiś kilka fajnych, jarcarskich scenek z redaktorami w rolach głównych w kolejnosci nie koniecznie chronologicznej, czy może nawet cały jeden dzień z jej życia. Żeby obniżyć koszty można by go kręcić choćby zwykłą kamerą (już sobie wyobrażam Elda w roli operatora tejże kamery krzyczączego: "... ustaw się, no ustaw się k...!" :) ). Moim zdaniem tak przygotowany materiał można by kiedyś do jakiegoś numeru jubileuszowego dołączyć - nie wiem jak wy, ale ja na pewno byłbym mile zaskoczony. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się bardzo ucieszył, gdyby dali w CD-Action jakiś amatorski film zwiazany z redakcją np. jakiś kilka fajnych, jarcarskich scenek z redaktorami w rolach głównych w kolejnosci nie koniecznie chronologicznej, czy może nawet cały jeden dzień z jej życia. Żeby obniżyć koszty można by go kręcić choćby zwykłą kamerą (już sobie wyobrażam Elda w roli operatora tejże kamery krzyczączego: "... ustaw się, no ustaw się k...!" :) ). Moim zdaniem tak przygotowany materiał można by kiedyś do jakiegoś numeru jubileuszowego dołączyć - nie wiem jak wy, ale ja na pewno byłbym mile zaskoczony. :)

popieram przydałoby się coś takiego na 100 numer tytuł mógłby być np. "jeden dzień z życia redakcji".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, reportażem z targów w formie video bym nie pogardził
calkiem dobry pomysl,ale by musieli dac jakies najlepsze scenki :P ,bo tak to nie przejdzie.A co do filmow danych w CDA to pamietam 2 powrot godzilli i mortal kombat:D,jak by dawali lepsze filmy to z checia ten pomysl przyjme!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość X-UNIT

Filmy w CDA to niezbyt dobry pomysł. Jak chcę obejrzeć film to ide do kina lub wypożyczalni video. W tymże <czasopiśmie> :wink: o grach komputerowych wolałbym zobaczyć ultra-cool-wypasioną-gierę niż film. Więc sorry Gregory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, reportażem z targów w formie video bym nie pogardził.

Ja też bym niepogardził ale boje się że po takim numerze odezwałybysię głosy że zamiast dać porządny film(lub gre) dali jakiś nudny reportarz.Wiesz jak to czytelnicy dla niekturych taki reportarz to strata cennego miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w CDA byłby MIŚ lub Hydrozagadka to musieliby nakład x5 wziąć :)

'Co jest?. Nic panie kierowniku, oczko mu się odlepiło, temu misiu'

'Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu kłaki rozrzucał! Panie! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk RUCH-u! Ja... Ja tu mięso mam! '

'Kierownik szatni: Niech pan nie krzyczy na naszego pracownika. Ja tutaj jestem kierownikiem tej szatni! Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?

Szatniarz (do kierownika szatni): Cham się uprze i mu daj. No skąd ja mu weznę, jak nie mam! '

'Wojna będzie, przed wojną tyz był!'

'Niech się pan z łaski swojej odchyli troszkę, bo ja nic nie widzę.

Paluch: To niech pan idzie do lekarza od oczu! '

'Jestem kwiaciarką, sprzedaje tu róże'

'Zostaw to, to alkohol - największy wróg mężczyzny'

Pozdrawiam

Maciek

P.S. Słyszeliście najnowszy dowcip?? 'Odbyt' :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doctor_Andre

Ten pomysł z reportażem z targów nie jest najlepszy!!! Wszystkie nowinki i tak pojawiają się wielu działach - "Kalejdoskop","W Produkcji" i "Za pięć dwunasta". Oczywiście co jakiś czas możemy poczytać o jakiś targach - ostatnio pojawił się reportaż z targów CeBIT-u.... Nie wiem jak wy ale mnie to nie zainteresowało :? Nie widzę sensu aby umieszczać coś takiego na CD - lepiej walnąć jakąś fajną gierę :D Bo przecież taką relację z targów obejrzysz raz i koniec. Natomiast gierka to rozrywka na dłuższy czas :twisted: Czyż nie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mazi
A ja bym się bardzo ucieszył, gdyby dali w CD-Action jakiś amatorski film zwiazany z redakcją np. jakiś kilka fajnych, jarcarskich scenek z redaktorami w rolach głównych w kolejnosci nie koniecznie chronologicznej, czy może nawet cały jeden dzień z jej życia. Żeby obniżyć koszty można by go kręcić choćby zwykłą kamerą (już sobie wyobrażam Elda w roli operatora tejże kamery krzyczączego: "... ustaw się, no ustaw się k...!" :) ). Moim zdaniem tak przygotowany materiał można by kiedyś do jakiegoś numeru jubileuszowego dołączyć - nie wiem jak wy, ale ja na pewno byłbym mile zaskoczony. :)

wydaje mi się, że to świetny pomysł zobaczyć, jak to nasi kochani rednacze "pracują". Mogliby nakręcić coś w stylu S.T.A.L.K.E.R. w redakcji - walka o ogień :) itp. ubaw lepszy niż w Na Luzie, a w scenach walki nie trzeba by nawet używać efektów specjalnych a la Matrix (np.bullet time) wyobraźcie sobie smugglera zdejmującego zielone skarpetki-pada Eld, chwilę potem Mr Jedi drze się kaaaameeee-chamieeeeee i...... a propo setki na KSM-ie w Kielcach wszyscy nie mogą się doczekać CD-A jak H-L 2, tacy jesteśmy "ekszynowcy" HOWGH!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo zle ze mialy byc filmy. jestescie czasopisemm o grach a nie filmach i trzymajcie sie tego. nie robcie jaj takich jak pani domu i inne czasopis,ma ktore chca w ten sposob zwiekszyc naklad. pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...