Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Neo jr.

Kupuję CDA dopiero pół roku tak więc na razie miałem tylk ojeden film, czyli MK i muszę przyznać, że nie był to film najwyższych lotów.

Wiem, że CDA to pismo zajmujące się grami komputerowymi i wszystkim co z komputerami związane, ale jeśli już dajecie film niech on będzie jakiś naprawdę dobry.

Ale w sumie z tego co widzę po wypowiedziach innych MK się podobał, a przecież nie tylko ja czytam CDA, więc nie będzie się ono dostosowywać do mnie tylko do większości czytelników.

Chociaż i tak mam nadzieję, że następny film będzie mi się podobał dużo bardziej niż MK. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemas

Co do filmów w CDA to Godzilla jak na razie obejrzałem 1CD a na drugi na razie nie moge się zebrać. Co do Mortal Kombat to tylko odpaliłem i po kilku minutach stwierdziłem, że szkoda czasu. No nie jest to film nawet ze średniej półki (oczywiście jest to moje sybiektywne zdanie). Chyba na TVN leci serial MK. Ten z CDA niewiele odbiega od serialu. Może mojego bratanka, który jest na etapie podniecania się Power Rangers by to poruszyło no ale chłopak ma dopiero 6 lat :). Osobiście nie jestem zwolennikiem dawania filmów w CDA, wolę aby się skupili na grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0

Ja mysle, ze filmy to dobry pomysl. Nie jestem tylko zdecydowany w jakiej czestotliwosci powinny sie pojawiac. Moze co pol roku... bo czesciej, to nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Ja jestem za filmami pod jednym warunkiem, a mianowicie żeby filmy były co rok, ewentualnie co 9 miesięcy, ale żeby było one dobre, nawet bardzo dobre. Bo jeżeli ktoś chce filmy w Akszynie co 3 miesiące, to ja już widze jakie on (film) będzie miał uznanie wśrób czytelników... Wolę poczekać na jakiś hit, niż odłożyć na półkę jakiś sh*t :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz

Mi tam wisi ile razy do roku będą. Mogą być i raz na rok, ale żeby film był dobry. Bo liczy sie jakość, a nie ilość :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr@gon

Filmy w CDA to w sumie nie taki zły pomysł, bo czasem nasza maszynka może się przydać do innych rzeczy niż głownie giercowanie. Jest jedno ale. Jeśli już wrzucacie do pisma filmm to pomyślcie czy on jest naprawdę dobry. Ja się załamałem jak w CDA był Mortal Combat Conqest. Niedość, że był to kawałek filmu to nie dostałem jego następnej części (jeśli takowa była), bo stan mojej kasiorki nie pozwala mi na regularne kupowanie CDA. Więc tak na przyszłość przemyślcie sobie zanim załączycie jakiś film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DoomGuy

A ja jestem na nie co do filmów.

Nie dość ,że większość filmów na podstawie gier to kaszany ,a nawet gorzej (rzadko są wyjątki). A to co na razie było dołączane do pisma woła o pomstę do nieba (godżilla, mordal wombat konkłest).

Na miejscu tych dwóch płytek video-cd wolałbym:

Parę stron więcej (stron nigdy za dużo)

lub płytkę/płytki z użytkami,demami......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
gdybyscie dali Matrix (1) to bylbym cholernie wdzieczny, a ta Godzilla to (IMHO) do pupci
Fajny pomysł! Matrix pomimo swojego wieku nie traci na wadze! tfuu co ja tu gadam nie traci na klimacie. Jak to się mówi... Stare (no nie takie stare ;P) ale jare :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadzie

jestem zdecydowanie przeciwny. dlaczego?

to jest o tyle droga zabawa w przypadku dobrych filmów, ze od razu wiadomo, iż jedyne na co może sobie CDA pozwolić, to filmy kichowate - a po co dawać kichę, jeśli można to miejsce czy te pieniądze spożytkować tak by powstało coś nie odstającego od oziomu pisma?

jestem na nie!

pomysł ze ściezkami dźwiękowymi z gier jest natomiast doskonały! rewelacja i obijawienie - tak tak tak - nie filmy tylko muzyka z gier! :D

(aż się podekscytowałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212

Pomysł ze ścieżkami dźwiękowymi z gier rzeczywiście jest świetny. A co do filmów - mogą być, ale nie za często. Albo jak mają byc kiepskie, to chyba lepiej wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość firelord
filmy w cda?

super!

często ?

ok

radze ci się poprawić za takie coś już parę osób wyleciało z forum a ja zostałem ostrzerzony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy w cda?

super!

często ?

ok

radze ci się poprawić za takie coś już parę osób wyleciało z forum a ja zostałem ostrzerzony

Tja .... przyganiał kocioł garnkowi :twisted:

Ile razy widzę Twój post to mi się przypomina skecz Rewińskiego:

"Skąd jesteście - Ze Swarzędza - Ja, ja nędza, nędza"

i dopowiedź do niego - nędza intelektualna :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zamieścić film z redakcją CDA, podczs pracy. Wszyscy się wtedy dowiedzą, że oni naprawdę tylko tam grają i grają, nieroby jedne :):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AtheiX
Proponuję zamieścić film z redakcją CDA, podczs pracy. Wszyscy się wtedy dowiedzą, że oni naprawdę tylko tam grają i grają, nieroby jedne :):):)

dobry pomysl. popieram. a ponadtow arto zamieswcic "gaunlet"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_knight

ja bym chcial raz na 3 miechy porzondny film w .Avi albo lepiej SVCD

a raz do roku (w kwietniu :)) na DVD:):) :lol: :P :D/

jest na to szansa [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudson
Proponuję zamieścić film z redakcją CDA, podczs pracy. Wszyscy się wtedy dowiedzą, że oni naprawdę tylko tam grają i grają, nieroby jedne :):):)

Popieram, popieram. Ten pomysł jest dużo lepszy niż normalne flimy. Możecie od czasu do czasu wrzycić jakiś takiś "dokument" o redakcji na sidika. A zwykłe filmy sobie moim zadniem powinniście odpuścić. Ludzi chcą filmy co 3 miechy......no tak tylko co to będą za filmy, typu "film niespodzianka klasy "B""?? Filmy za dużo miejsca zajmują, a na pewno wszystkich nie zadowolą. A jak dacie kilka demek o różnej tematyce to każdy będzie happy ^^. Zresztą kto by nie chciał poznać "prawdziwego" życia redakcji ( w ostateczności krótkie filmiki - biografie ekipy CDA =))??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_knight
Proponuję zamieścić film z redakcją CDA, podczs pracy. Wszyscy się wtedy dowiedzą, że oni naprawdę tylko tam grają i grają, nieroby jedne :):):)

Taa i do animal planet dac :):) :lol: tak co miecha z ukrytej kamery :) to dobry pomysl :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

Spoko pomysł. Ja bym chciał dostać w CDA jakiś fajny horror. Tylko czy to bedzie kosztem jakiejś innej płyty czy absolutnie "gratis" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...