Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja tam uważam że ciekawym pomysłem na wykorzystanie takich dwóch cedeków jest zamieszczanie na nich jakiś bajerowatych reportaży z targów/turnieji/firm komputerowych (niepotrzebne skreślić ) które zainteresowały by znacznie bardziej niż przykładowo Godzilla ( mimo iż nic konkretnego do tego filmu nie mam ) czy też MK ( nie tak straszne jak mówią :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy to według mnie nie najlepszy pomysł. Przyjemność z oglądania ich na ekranie nie jest zbyt duża, kina domowego nie ma prawie nikt (oczywiście z wyjątkami), a poza tym ile razy można obejrzeć film? 2? Nawet najgorsza gra starcza na ponad 4 godziny. Nie jestem zwolennikiem ani gier, ani filmów, ale wole już gry (szczególnie, że ostatnio fajne były :D ). Filmy - raz na pół roku. Kropka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rincewind

Biorąc pod uwagę te filmy które ostatnio daliście to wolałbym żeby dać jeszcze jedną pełną grę/demo/kącik/zwiastun/patch/dodatek(niepotrzebne skreślić :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę spore grono czytelników nie ma nic przeciwko filmom w CDA , ale biorąc pod uwagę że faktycznie duży filmów wychodzi dzisiaj w zwyczajnych gazetach i szmatławkach różego pokroju ( a filmy te nie zawsze są najgorsze) to sama idea dawania ich na CD nie jest najgorsza . Nie widzę innego pomysłu na wykorzystanie 2 cd :(:(:( Chyba że ktoś ma ?????? Targi czy turnieje jak już wspominałem są pomysłem o.k ale na dłuższą metę to nie pójdzie ( może warto spróbować coś nakręcić amatorsko w stylu "TYPOWY DZIEŃ W CDA REDAKSZYN ? " :D:D:D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechoo

Moim zdaniem to szkoda miejsca na filmy tego poziomu jakie były już w CDA. Nie chce obrazić ludzi, którym się takie filmy podobają, ale ja nie trawie kosmiczno-sciencefictionowo-plastykowych klimatów. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jest pomysł, walnąć na Cd kilka odcinków Garfielda :P

To rzeczywiscie Genialny pomysł!!!Ja na niego bym nie wpadł :).Garfield to sie nadaje jak nikt!(ew. mozna dac DVD z "happy tree friends" :):):) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli filmy mają podnosić cenę czasopisma to po co one ? Zresztą to i tak przesada, bo zaraz z CDA z robimy "Panią Domu" czy "Galę". Bez jaj. Gra komputerowa to jest !!! Trailery spoko. Filmy jak powstają gry itp. itd. też spoko. To jest pismo o grach a nie o filmach !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dobry filmik od czasu do czasu moze byc, tylko zeby nie byl to film godzillopodobny bo do dzis pamietam jak kuzynek pozyczyl odemnie plytke z godzilla ktora dali w cdactionie a potem jak mi ja oddal to byla tak zasyfiona ze szkoda mowic :evil: :) . Poza tym japonskie filmy nie sa zbyt ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... gdy zobaczyłem Mortal Kombat jako film ucieszyłem się :). Uważam że filmy powinny być np. 2 razy w roku to dobre rozwiązanie można odpocząć od tych wymiatających gier. Zamiast Wizard & Warrior wolałbym już Pokemon film pierwszy :P. nie to że lubie pokemony, ale zawsze jakiemuś dziecku można sprzedać :P. Fajnie by było gdybyście jakieś anime zamieścili, ale to by niebyło już CD-Action tylko CD-Anime :P. Więc o anime raczej zapomne :). Podsumowując filmy to świetna żecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA

Ale żeby to były dobre filmy a nie jakieś ze śmietnika

Ze śmietnika ??? Chyba cię główka boli. A co zasze brałeś filmy ze śmietnika ?? Ciekawe :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PookyKiller
Jestem ZA

Ale żeby to były dobre filmy a nie jakieś ze śmietnika

Ze śmietnika ??? Chyba cię główka boli. A co zasze brałeś filmy ze śmietnika ?? Ciekawe :D

Nio jakiś ty bystry i "modry" Blaster, dziwie się że gostek Ci się nie zrewanżował...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio jakiś ty bystry i "modry" Blaster, dziwie się że gostek Ci się nie zrewanżował...

Hm... tak sobie patrzę na Twoje posty i jak nic wychodzi mi że są przeważnie bezwartościowe - zmień się póki masz jeszcze czas, a nie masz ostrzeżenia.

Popieram! Zaczynasz mi działać na nerwach Pooky. I z tego co widzę, innym modkom też.DION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio jakiś ty bystry i "modry" Blaster, dziwie się że gostek Ci się nie zrewanżował...

Hm... tak sobie patrzę na Twoje posty i jak nic wychodzi mi że są przeważnie bezwartościowe - zmień się póki masz jeszcze czas, a nie masz ostrzeżenia.

Popieram! Zaczynasz mi działać na nerwach Pooky. I z tego co widzę, innym modkom też.DION

Pooky jest lekko sfrustrowanym 14-latkiem, który potrafi się tylko żalić i wypytywać na Gg o datę nowego CDA, podczas gdy ma to podane na stornie głownej. Ogólnie biorąc, gość jest raczej "nurzący" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstaje nadal przy zdaniu, żeby nie robić z CDA pisma z filmami. Wszystko co związane z grami ok, ale nie róbmy (na własne życzenie) z tego jakiejś "gazeciny" A jak już (bo pewnie i tak ludzię będą chcieli filmy) to wg. mnie góra 2 razy do roku !!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...