Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Mały Bóg Om

[-o< taaaaaaak Boze (albo redakcjo CDA :wink: ) zeslij nam filmy

my ich pragnieeeeeeeeeemmmmmmyyyy.....

'piekliszcza.tysiacletnia wskazowa i krewetki'

jak mi swiat dysku mily [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDA powinny być co jakieś 5-6 numerów jeśli nie częściej, ale należy pamiętać iż jest to magazyn o grach. Karzdy fajny obejrzę, a najbardziej ucieszę się z komedii, lub filmu szybkiej akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mik9999

Dajcie sobie spokuj z filmami, bo te, które dajecie to totalne dno (komu podobał się Mortal Kombat?). A jak będziecie mieli jakiegoś hita to wtedy bardzo chętnie, bo po co marnować dwie płytki, można my zamiast nich dać więcej stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat filmow w CDA?

Powinny byc?

A jesli tak, to jak czesto?

Moim zdaniem to dobrze, a powinny byc co 2 lub 3 numer. Mam naped DVD i sluzy on nie tylko zamiast napedu CD, ale rowniez wlasnie do ogladania flimow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Co powiecie na temat filmow w CDA?

Powinny byc?

A jesli tak, to jak czesto?

Moim zdaniem to dobrze, a powinny byc co 2 lub 3 numer. Mam naped DVD i sluzy on nie tylko zamiast napedu CD, ale rowniez wlasnie do ogladania flimow.

Nawet jesli filmy sa to nie na DVD ale na CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hellius

Filmy? Czemu nie. Chociaż taki MK był nieco spaprany bo to tylko pilot do serialu. A to trochę nie tego. Człowiek chce się dowiedzieć co dalej i jest zmuszony oglądać serial w televizji, a jak w TV'ku nie dali to cierpisz :)

Taka Gozilla była już lepsza. W końcu to klasyk! Chociaż i tak nie wszystkim pasuje. Prawda jes taka, że niezależnie jaki film dają to zawsze znajdzie się jakiś bluzgu, bluzgu, który będzie narzekać. No cóż takie jest życie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hellius
"po co marnować dwie płytki, można my zamiast nich dać więcej stron."

Oooo tak! Święta prawda! Więcej stron! Więcej stron! (za tę samą cenę oczywiście :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nemesis enforcer

jezeli filmy to:

a) rzadko, raz na pół roku góra... ew. tylko do trzynastego numeru;

B) na DVD!

c) nie kosztem gier!

d) DOBRE FILMY! (chocby nienajnowsze). te dwa co byly dotąd to - niestety - zenada :( pcwk ostatnio dali "Okręt". bierzcie z tego przykład!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja filmom mówie nie. CDAction jest pismem o komputerach i głównie dla graczy, a nie dla maniaków fimów. Z drugiej strony jak film jest fajny to każdy by chciał go obejrzeć. Ale takich filmów jest nie wiele i są zazwyczaj dużo warte co obniża poziom pozostałych części pisma (Pełnych wersji, ilości stron itd.). Więc wole mniec dalej CDAction z grami, demami, programami i tym podobnymi niż z filmem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
tak dajcie filmy ale na DVD :) najlepiej "Pi"

A nie pomyśleliście o tych co DVD nie mają ?! Można by pójść na takie coś, że w wersji CDA z DVD byłby film na DVD, a w wersji z CD film na CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestancie narzekąc, że nie macie DVD. Najtańszy taki napęd w Komputroniku kosztuje tylko 125 zł. Zamiast robić z siebie męczenników odkładajcie sobie złotówkę dziennie i po 3 miesiącach już nie będziecie mieli tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Ludzie przestancie narzekąc, że nie macie DVD. Najtańszy taki napęd w Komputroniku kosztuje tylko 125 zł. Zamiast robić z siebie męczenników odkładajcie sobie złotówkę dziennie i po 3 miesiącach już nie będziecie mieli tego problemu.

Nie wiem czy wiesz ale spośród czytelników napedu DVD nie ma więcej jak 75 % osób. A poza tym nie każdemu jest on potrzebny. Zatem przestań jęczeć żeby każdy od razu sobie DVD kupił :evil: . A jak tak bardzo ci na tym zalezy to możesz wszystkim taki napęd zafundować :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestancie narzekąc, że nie macie DVD. Najtańszy taki napęd w Komputroniku kosztuje tylko 125 zł. Zamiast robić z siebie męczenników odkładajcie sobie złotówkę dziennie i po 3 miesiącach już nie będziecie mieli tego problemu.

125 złoty widzisz tylko skąd wziąźć kase na to ??? ja wiem jest kieszonkowe itp ale to sie wydaje np na cda, kino, teatr ja zbieram na nowy komputer wi troche mam juz odłożone ale ne bedę kupował napędu ponieważ teraz jest mi on zbyteczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale spośród czytelników napedu DVD nie ma więcej jak 75 % osób.

Skąd masz takie informacje? Przeprowadzałeś badania wśród czytelników?

A poza tym nie każdemu jest on potrzebny.

Skoro nie jest Wam potrzebny to dlaczego lamentujecie, że w kupując edycję z CD nie macie tego co jest na DVD? Chyba jednak jest Wam potrzebny.

Zatem przestań jęczeć żeby każdy od razu sobie DVD kupił :evil: .

To nie ja jęczy tylko Wy, ja tylko poradziłem w jaki prosty sposób można napęd DVD zdobyć.

A jak tak bardzo ci na tym zalezy to możesz wszystkim taki napęd zafundować :twisted:

Mi na tym nie zależy. Dla mnie to możesz nawet napęd CD z kompa wyrzucić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Nie wiem czy wiesz ale spośród czytelników napedu DVD nie ma więcej jak 75 % osób.

Skąd masz takie informacje? Przeprowadzałeś badania wśród czytelników?

A poza tym nie każdemu jest on potrzebny.

Skoro nie jest Wam potrzebny to dlaczego lamentujecie, że w kupując edycję z CD nie macie tego co jest na DVD? Chyba jednak jest Wam potrzebny.

Po pierwsze nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak ankieta CDA i własnie tym się sugerowałem. Poza tym któryś z moderatorów pisał juz kiedyś ile wynosi sprzedarz CDA z DVD. A wogóle to gdzie ja napisałem że jęczę z tego powodu, iż na DVD jest więcej materiału !??!!??!?!!?

Chyba nie dokładnie czytałeś poprzednie posty. Chodziło mi o to że nagle niektórzy zaczęli wykrzykiwać żeby filmy były tylko na DVD. I o to właśnnie mi chodziło. A na przyszłość czytaj uważniej poprzednie posty zanim coś napiszesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: słowo "jęczę" użyłeś jako pierwszy Ty w stosunku do mnie, więc nie miej do mnie pretensji, że piłeczkę odbiłem.

Po drugie: ostatnia ankieta odbyła się rok temu, jej wyniki są już nieaktualne, szczególnie te dotyczące sytuacji sprzętowej czytelników.

Po czwarte: nie każdy kto ma napęd DVD kupuje edycję DVD, bo:

- nie jest ona tak łatwo dostępna jak wersja z CD,

- nie każdy ją potrzebuje, ja mam DVD, ale kupuję CDA z CD, bo z płytek prawie wogóle nie korzystam.

Po czwarte: pierwszego posta nie kierowałem bezpośrednio do Ciebie. To Ty podjąłeś dyskusję. Napisałem to, bo za każdym razem, gdy ukazuje się edycja z DVD (i nie tylko) to słychać narzekania czytelników na tworzenienie się jakichś sztucznych podziałów.

Po piąte: też jestem za tym, aby filmy (jeśli już) to ukazywały się na DVD (chociaż niekoniecznie tylko).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczycie bezsensowny spór bo prędzej czy później (a raczej prędzej) każdy wyposaży sie w napęd DVD (lub już niedługo DVD-RW, +- czy jeszcze jak im tam :P ). Ile jeszcze 2- 3 lata ?

Co do filmów to już niejednokrotnie padały tyu stwiedzenie że jakość VDC jest delikatnie mówiąc niedzisiejsza :), Więć jak już to na CD w DivX (XviD) lub DVD w mpg2.

A i jeszcze jedno - pado stwierdzeni, że jak już film to koniecznie dobry, nawet niech będzie starszy - co w pelni popieram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie o filmach jest proste. Ostatnio kupiłem DVD również z powodu obecności tego nośnika w CDA, ale moim głównym "olejem napędowym" były różnorakie filmym dodawane za grosze do gazet typu "Claudia", czy inna "Przyjaciółka". Tak więc filmów mamy ciut, ciut i jeszcze więcej w przeróżnych pismach dla pan, a CDA niech lepiej wydaje kasę na licencje na lepsze pełne wersje niż na wykupywanie filmów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie o filmach jest proste. Ostatnio kupiłem DVD również z powodu obecności tego nośnika w CDA, ale moim głównym "olejem napędowym" były różnorakie filmym dodawane za grosze do gazet typu "Claudia", czy inna "Przyjaciółka". Tak więc filmów mamy ciut, ciut i jeszcze więcej w przeróżnych pismach dla pan, a CDA niech lepiej wydaje kasę na licencje na lepsze pełne wersje niż na wykupywanie filmów.
No, masz rację zawsze byłem za filmamiw cda ale jeżeli full wersje by porównać z filmami to raczej gry bym wolał !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co filmy w cd-action to w sumie fajna rzecz, ale te filmy sa za malo zwiazane z komputerami i grami komputerowymi, a szkoda bo powinny

W sumie to możliwe, ale jak chcę oglądać film to go wypożyczm/ściągam

i oglądam, a CD-Action jest czasopismem o grach a nie o filmach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Moje zdanie o filmach jest proste. Ostatnio kupiłem DVD również z powodu obecności tego nośnika w CDA, ale moim głównym "olejem napędowym" były różnorakie filmym dodawane za grosze do gazet typu "Claudia", czy inna "Przyjaciółka". Tak więc filmów mamy ciut, ciut i jeszcze więcej w przeróżnych pismach dla pan, a CDA niech lepiej wydaje kasę na licencje na lepsze pełne wersje niż na wykupywanie filmów.
No, masz rację zawsze byłem za filmamiw cda ale jeżeli full wersje by porównać z filmami to raczej gry bym wolał !

To jeszcze zależy, bo licencja na grę kosztuje chyba dużo więcej niż na film :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mogą być o ile nie będą to filmy typu "Bolek i Lolek" lub "Reksio" :D

Ale mogły by to być jakieś seriale telewizyjne,(tylko [-o< błagam nie brazylijskie :D)

Ale mi się bardzo podobał (nie wiem czy to sie tak pisze) "Smalevile" :P i anime też mogłyby się znaleść czasem :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...