Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Mam pomysł aby następnym filmem jaki redakcja doda do numeru był............................................................................

.................................Film o redakcji CD-Action :D:D:D

tym sposobem dowiemy się wreszcie jak wyglada to życie po drugriej stronie okładki

Ciekawy pomysł w sam raz na nr 100. Smg oczywiście stałby "za kamerą" (i oczywiście niczym u wampira nie zobaczylibyśmy jego odbicia w redakcyjnym lustrze). :lol:

smuggler by filmował wszystkich :lol: (wiec wogóle bysmy go nie zobaczyli ^_^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

"Jeden dzien w redakcji CDA" to bylby fajny prezent na setny numer albo na urodziny CDA... A bedzie dozwolone od 21 lat z powodu wyjatkowo brutalnych, obrzydliwych, niecenzuralnych, niekulturalnych i chorych pod wieloma wzgledami scen, ktorych ogladanie spowoduje u nas trwaly uraz mozgu, paraliz, dziwne fobie oraz moczenie noce.... Drżyjmy..... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PookyKiller

Mortal Kombat to był film tak kiczowaty, że aż szok!

Ale jakieś filmy powinni dawać (niekoniecznie zwiazane z grami).

Tak co 3 miesiące...

Smuggler (dobrze napisałem?:)) wiesz, że Smuggler znaczy przemytnik?

(Hehe napisałem to, żeby cię wkurzyć...). Mógłbyś mnie zbluzgać fajnie by było 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precz z filmami (przynajmniej z takimi jakie były do tej pory). Oczywiście można czasem dać jakiś ciekawy- mam tu na myśli taki w którym zamiast ciągłej walki (Mortal Kombat) i wybuchów(Godzilla) jest raczej przewaga dialogów (inteligentnych :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co 3 miesiące...
Co 3 miesiące nie za dużo ? Ja myślę że co 5, 6 to już by było dobrze :) Ale nie mam pomysłu na film ... :( Ciekawe czy na 100 dadzą film jakiś ? :) Fajnie by było co nie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie ze filmy byc powinne ale to tak z czestoscia 1 na 4miechy czesciej nie trzeba a co do propozycji to hmm... :roll: maybe szeregowiec rayan,badz tez dzien swira,ale nie wzgardzil bym tez ewolucja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.

Filmy nie są złym pomysłem, jeśli byłyby to produkcje naprawde wysokiej klasy(choć mogą być stare)- mogłyby pojawić się filmy takie jak Polowanie na Czerwony Październik, Czas Patriotów-kocham wszystko co pobłogosławił Tom Clancy- a najbardziej książki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Raczej nie już był jeden :) Ja zawsze uważałem że filmy to świetny pomysł .. ej slipmosz ja zauważałem że niektóre posty iszesz krócej odemnie :)

Przesaaaaaaaadzasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat to był film tak kiczowaty, że aż szok!

Ale jakieś filmy powinni dawać (niekoniecznie zwiazane z grami).

Dokladnie, zalezy jakie filmy. Jak taki "serialowy" Mortal Kombat to mozecie se wsadzic w...

Od czasu do czasu dajdzie jakis film ( w dobrej jakosci!). Teraz proponuje Matrixa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...