Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

BTW Volt statsiarzem .. hmmm ... kto by pomyślał trzy razy pod rząd to samo hehe ... ale wiesz jak się posty kasuje (swoje oczywiście bo innych to nie wątpię :lol: )

Czasami jest tak, że w momencie wysyłania postów, forum właśnie przestaje pracować poprawnie, tak więc zdążyłem skasować 2 z 4 dubli...

A potem to już sobie mogłem czekać pare godzin zanim by się strona otworzyła... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Widze że masz podobny gust w grach jak ja.Mie nie podobają się zbytnio gry w których chodzi wyłącznie o zabijanie.Natomiast co do filmów to mogło by być tak, że w jednym numerze mógłby być film i gra.A naprzykład można by pominąć płytkę z demami.Moim zdaniem tak by mogło być przynajmniej raz na kwartł. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wężyca
Widze że masz podobny gust w grach jak ja.Mie nie podobają się zbytnio gry w których chodzi wyłącznie o zabijanie.Natomiast co do filmów to mogło by być tak, że w jednym numerze mógłby być film i gra.A naprzykład można by pominąć płytkę z demami.Moim zdaniem tak by mogło być przynajmniej raz na kwartł. :)

O co to to nie. płytka z demami ma zostać. Bez bonusów nie da się żyć.

W jednym bonusie mnie zaskoczyło to ,że w NL był plik z textem z forum.

Czytam, patrzę ,a to mój :o :shock: Ale zgas !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na halloween mogli by dać jakis fajny horror (the Ring RULEZ!!!!)

Albo film dokumentalny pt. " Z życia redakcji". Albo nie. Bo by napewno była wersja ocenzurowana :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Morat Kombat to za dobry nie był, ale zawsze można sobie cos obejżeć. Tylko jestem ciekaw jak te wszystkie pisemka typy Pani Domu czy Tina mogą do numeru za 4-5 zł dodawać płyty DVD z (czasami bardzo dobrymi) filmami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wężyca
No Morat Kombat to za dobry nie był, ale zawsze można sobie cos obejżeć. Tylko jestem ciekaw jak te wszystkie pisemka typy Pani Domu czy Tina mogą do numeru za 4-5 zł dodawać płyty DVD z (czasami bardzo dobrymi) filmami...

Bo to sa gazety które sie baaaardzo dobrze sprzedawają.

Taka bravo girl wśród dziewczyn tez sie sprzedaje nienajgorzej. I kosmetyki do tego dodają. Ja tego własciwie nie czytam. i pewnie dlatego tak ubogo w "pierdułki" w moim pokoju. Gdybym to powiedziała koleżankom to by mnie z*&^%$#@ i j!@#$%^& tak ,że bym nie wstała...

Dlatego siedze cicho. Ałaaaaaaaa!!!! :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Morat Kombat to za dobry nie był, ale zawsze można sobie cos obejżeć. Tylko jestem ciekaw jak te wszystkie pisemka typy Pani Domu czy Tina mogą do numeru za 4-5 zł dodawać płyty DVD z (czasami bardzo dobrymi) filmami...

Bo to sa gazety które sie baaaardzo dobrze sprzedawają.

Taka bravo girl wśród dziewczyn tez sie sprzedaje nienajgorzej. I kosmetyki do tego dodają. Ja tego własciwie nie czytam. i pewnie dlatego tak ubogo w "pierdułki" w moim pokoju. Gdybym to powiedziała koleżankom to by mnie z*&^%$#@ i j!@#$%^& tak ,że bym nie wstała...

Dlatego siedze cicho. Ałaaaaaaaa!!!! :x

no widzisz cda tez ma duza popularnosc i daja i jako full gun metala i angel vs devils

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo!

Bardzo mi się podobały filmy które zostały zamieszczone w cda! Bardzo bym prosił kogoś z wyższych swer o to żebyście dali film Matrix! Było by super! Ja i moi koledzy bardzo lubimy Matrixa i cda! Więc bardzo was prosze! 8)8)8)8)8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo!

Bardzo mi się podobały filmy które zostały zamieszczone w cda! Bardzo bym prosił kogoś z wyższych swer o to żebyście dali film Matrix! Było by super! Ja i moi koledzy bardzo lubimy Matrixa i cda! Więc bardzo was prosze! 8)8)8)8)8)

arghh !!! moze jeszcze Władce pierscieni i Hulka na dokladke sa jakies granice!!! ech ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmom nie!!!!!!!! Płytki można by było przeznaczyć na jakieś nowe demka czy dodatki do różnych gierek no i oczywiście na poszerzenie kącików :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arghh !!! moze jeszcze Władce pierscieni i Hulka na dokladke sa jakies granice!!! ech ...

Prawdopodobnie takiego matrixa (1), dało by się załatwić łatwiej niż Angels vs Devil (PL!). Wjęc nie ma żadnych granic! Kaine granze!!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkim fanem filmów w CDA to nie jestem jak już pisałem wcześniej. Ostatnio jednak długo zajęlo mi odłożenie GS na półkę (Stalingrad na DVD w zestawie)

Filmy w CDA - tak! Seria pelnometrazowek Monty Pythona w CDA - TAK!!!!!!!!!!!!! :)

Takie propozycje to popieram :) tylko koniecznie w DviX lub na DVD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że filmy powinny być co jakieś 4 - 5 miesięcy.

Wiesz czemu filmów nie powinno być wcale ponieważ jak dadzą film to wtedy:

Po pierwsze - film nie bedzie jakimś super hitem (boli to nawet mnie ale to jednak prawda).

Po drugie - jak zwykle malkontenci będą sie rzucać.

A po trzecie - CDA jest pismem o grach i komputerach, a nie o filmach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...