Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Popieram. Pi to super film. Tylko zastanawiam się w jaki sposób doszedłeś do wniosku, że jest on związany z kompami. Dlatego, że głowny bohater (sorki, ale zapomniałem jak się nazywał) miał komputer i prowadził na nim badania nad tajemniczą liczbą? W ten sposób z kompami można powiązać co drugi współczesny film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Pi to swietny film, ale jest strasznie trudny do zrozumienia. Film polecil mi kolega filozof i dzieki mu za to. Sam obejrzalem ten film raz i stwierdzam ze musze obejrzec go jeszcze kilka razy aby go pojac.

Co do filmow to w obecnej wersji ( ok 1 na rok ) to jest to calkiem ciekawe, ot takie oderwanie sie od "gierkowej rzeczywistosci"

Dobra, wiem ze to nic nie zmieni, ale pomazyc zawsze mozna. Gdyby redakcja dala "Odyseje" 2001 i 2010 to byl by wypas :D/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

Ja tam żadnego Pi nie znam ( takie coś to mi się z matmą kojarzy.... LUDZIE!!!! JAK JA MATMY NIENAWIDZĘ!!!) ale z chęcią bym zobaczył w CDA jakiś nowszy film..... Może Lord of the Rings :D:D ??? Nie no tak na serio to mogliby tak przy okazji dać "Szybcy i wściekli".... Ale każdy film co zamieszczą w CDA to kupię ( No chyba że to będzie naprawdę szajs.................)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-ACTION, tak? Magazyn o komputerach, ze szczegolnym uwzglednieniem gier komputerowych? Dla graczy? O grach i sprzecie?

Jesli odpowiedzi sa tak, to po co FILMY w magazynie o grach?

Kiedys redakcja (chyba Smuggler) narzekala, ze czytelnicy glupieja itd. A potem zmniejszyli objetosc o 50 stron... Moze zamiast ekstra filmow czy innych [beeep] (czasem fajne rzeczy sie trafia, to fakt, ale jest to raz na jakis czas...) moglibyscie wrocic do 200 stron czy nawet przekroczyc te magiczna granice?? Mysle, ze znalezliby sie ludzie, ktorzy doceniliby wieksza objetosc magazynu. No chyba, ze teraz wiekszosc czytelnikow stanowia ludzie (niekoniecznie 11-15lat), dla ktorych magazyn i to co jest extra dodatkiem jest rowno wazne, zas redakcja pod ich katem dobiera wyglad i ksztalt CD-ACTION jako calosci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rotten79

Jestem za filmami w CDA. Co do częstotliwości ich ukazywania się, to najwyżej dwa w roku. Rzecz jasna filmy powinny być jakoś związane z grami, w przeciwnym razie nie ma to sensu w piśmie o wiadomej tematyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belli'Mar Juraviel

Najlepiej by było, jakby jedną z płytek z pełną wersją zastapiono jakimś filmem. Wystarczy jeden CD z Gra, jeden z jaikims Filmem, no i drugi z programami i demami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było, jakby jedną z płytek z pełną wersją zastapiono jakimś filmem. Wystarczy jeden CD z Gra, jeden z jaikims Filmem, no i drugi z programami i demami.

Film w każdym wydaniu CDA to chyba lekka przesada. Mimo iż jestem zwolennikiem filmów pojawiających się okazjonalnie, to nie chcę aby CDA zmieniło się w magazyn filmowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zeby dawali 2 razy w roku filmy,ale dobre.A jak juz pisze ,wprawdzie to sie tyczy starszego cda.No wiec kiedys uznali czytelnicy za kaszanke roku gre "Daikatana" (czy jakos tak),a pozniej ta gre CDA zamiescilo jako pelna wersja ! Rozumiem ze to najlepsza gra jaka mieliscie (redakcja) do wyboru ,ale to jest przeczenie samemu sobie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M
Byłoby genialnie jak by dali Gwiezdne Wojny : Nowa nadzieja lub inny odcinek

Popieram!!! POPIERAMPOPIERAMIJESZCZERAZPOPIERAM!!!

SW rządzi!!! A najlepiej jakby wszystkie odcinki dawali. Zaczynającod "Nowej Nadziej"....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M
Lepiej zeby dawali 2 razy w roku filmy,ale dobre.A jak juz pisze ,wprawdzie to sie tyczy starszego cda.No wiec kiedys uznali czytelnicy za kaszanke roku gre "Daikatana" (czy jakos tak),a pozniej ta gre CDA zamiescilo jako pelna wersja ! Rozumiem ze to najlepsza gra jaka mieliscie (redakcja) do wyboru ,ale to jest przeczenie samemu sobie :/

To też popieram. I muszę przyznać że miałem pewne opory przed kupnem tamtego CDA (z Daikataną) ale że mi sie nudziło i dali film z moim ulubionym potforem z dzieciństwa... :D

A w dajkaszanę i tak nie gram...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

Wymyśliłem coś co by się przydało redakcji :wink:

Nie dawajcie filmów, które zostały uznane za OLBRZYMIE badziewia!!! :D

No chyba sami rozumiecie... Jak dacie takiego Street Fightera no to na serio stracę do was (redakcji..a co!) szacunek.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko błagam: nie dawajcie żadnego filmu w 100 numerze!! (no chyba, że byłby to Matrix: Revolutions :D ) A tak serio: zamiast filmu, mogłyby się pojawić 2CD (po co więcej?) i powiedzmy +50 stron pisma więcej :D [oczywiscie mówię o numerze 100]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adzimierz

Nieeeeeee filmy zdecydowanie nie no chyba że w jakimś specjanym numerze. mógł by się ukazywać co pół roku. I te filmy na podstawie gier może, żeby cd- action nie stało się jakimś films- action. [-X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M
Tylko błagam: nie dawajcie żadnego filmu w 100 numerze!! (no chyba, że byłby to Matrix: Revolutions :D ) A tak serio: zamiast filmu, mogłyby się pojawić 2CD (po co więcej?) i powiedzmy +50 stron pisma więcej :D [oczywiscie mówię o numerze 100]

No a tera sobie pomysl co by miało się na tych dodatkowych 50 stronach znaleźć??? Ja tam jestem za filmami w CDA, ale na nr. 100 to dla mnie film odpada. Jakąś grę na 2 CD mogliby dać (ale zeby jakaś dobra to była gra....) albo Deus Ex :D . Jak dadzą DE to filmy też przetrawię 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord of the fire

filmy są swietne (może Godzilla zbyt konsolowa a mortal zbyt Filozoficzny ale i tak ogłądałem :shock: z przyjemnością :twisted: . Ja propnuje w: styczniu, kwietniu, lipcu i w grudniu. Oraz, żeby miesiąc przed była jakaś reklama wywołująca domysły(z grami też tak można)

p.s. u konkurencji działa to zaje****** (mimo, że sama gazeta nadaje się tylko do wycierania d**y to jak napisali, że: "mamy się przygotować na czerwony październik"; od razu skapowałem, że chodzi o Red Faction i zacząłem odkładać szmalec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,ale RF przy premierze kosztowalo 50 zl,wiec az dziwie sie ,ze nie msa tego (a wnioskuje z twego posta,ze jestes fanem tego gatunku).A co do czerwonego miesiaca ,to moga dac Bloodmana :DDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M
No,ale RF przy premierze kosztowalo 50 zl,wiec az dziwie sie ,ze nie msa tego (a wnioskuje z twego posta,ze jestes fanem tego gatunku).A co do czerwonego miesiaca ,to moga dac Bloodmana :DDD

Co tam Bloodman.... Lepsza BloodRayne!!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...