Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Gość the_Stranger

Definytywnie nie jestem pierwszą osobą która to pisze, ale jestem na nie. Niepotrzebny szum o te filmy. Godzilla to był kicz kompletny (może jakbym oglądał w kinie....), mk conquest też. Wiem że trudno jest dobrać film który pasowałby wszystkim- ale hej ja tylko wyrażam opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Hmmm. Jak b dali Hero, Matrix 2 , Terminator 3, D&D (najlepiej wszystko naraz... :) ) to bym kupił , hehe. Co prawda, to prawda. Filmy nie za bardzo pasują do pisma o grach...chyba, że bdb lub związane z temat, ale ogoolnie jestem na nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk dla mnie filmy moga byc jak na razie nie ogladalem ani gozilli ani mortala (choc kiedys pewnie bym sie na niego rzucil od razu) ale są to są

Choć lepszym pomysłem w czasopismie o grach byloby dać filmy np o produkcji gier od kuchni np wywiad z Billem Roperem tego typu rzeczy ewentualnie filmy na podstawie gier :) (MK sie kwalifikuje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy kinowe to nie jest dobry pomysł, pełno ich teraz w różnych gazetech, za to mogłyby się pojawiać trailery gier jakieś intra albo co lepsze filmiki kończące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Macienko
Na filmy w formacie Videoc CD szkoda płytek. Może by lepiej wydania specjalne DVD ;) z filmem....

no mi sie osobiscie wydaje ze pomysl jest godny uwagi.... chociaz moglo by byc tak ze normalne wydanie by bylo z 2 lub 3 CDkami a wydanie z DVD mialoby 1 cd i DVD. N dvd bylyby programy ktore sa na jednym z CD normalnego numeru i film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a po co tracić kasę na wykupywanie praw do publikacji kiepskich filmów ?(dla mnie zdecydowanie kiepski był Mortal Kombat sprzed paru numerów) Na dobre produkcje raczej nie ma co liczyć i w sumie się nie dziwie bo to pewnie drogi interes

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Manigham

nudze sie na inforamtyce to se weszłem na forum i mam lco do filmówtaką myśl :

Czy CDA zostało stworzone dla graczy czy dla filmowców i kinomanów ??

bo jeśli dla filmowców to go njie kupuje

ale jeśli dla graczy to filmy won a kinomani do innych czasopism, bp graczom powinnywystarczać jako filmy najróżniejsze trajlery i zapowiedzi króre jak nie patrzeć sa tylko filmami czyli tym o co właśnie chodzi.

i na koniec słowo do Smg : jak chcesz to walnij to w panopticum (przynajmniej ktoś to przeczyta)

to napisał gracz, który wie czego chce !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudze sie na inforamtyce to se weszłem na forum i mam lco do filmówtaką myśl :

Czy CDA zostało stworzone dla graczy czy dla filmowców i kinomanów ??

bo jeśli dla filmowców to go njie kupuje

ale jeśli dla graczy to filmy won a kinomani do innych czasopism, bp graczom powinnywystarczać jako filmy najróżniejsze trajlery i zapowiedzi króre jak nie patrzeć sa tylko filmami czyli tym o co właśnie chodzi.

a taka gazeta wyborcza dla kogo zostala stworzona ona trafia do duzej grupy luda

a czy jesli jestem graczem to nie wolno mi filmow ogladac a co z filmami ktore nawiazuja do gier albo gry do nich ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jesli jestem graczem to nie wolno mi filmow ogladac a co z filmami ktore nawiazuja do gier albo gry do nich ??

Ależ wolno ci oglądaćfilmy...w kinie w telewizji gdzie chcesz :P A co do produkcji nawiązujących do gier to raczej nie licz na to. To są tzw. "superprodukcje" co oznacza, że ich twórcy chcą na nich jak najwięcej zarobić, z czego z kolei można wnioskować, że za prawo publikacji zażądają duuuużo pieniedzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł moze jest niezły, bo zawsze to jakieś urozmaicenie, ale te dwa co były... No cóż mi nie przypadły do gustu. Ale jak trafi sie cos porządnego to jak najbardziej powinno znalezć sie na CD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDA to całkiem dobry pomysł, ale nie w takim wydaniu jak do tej pory. Wartość artystyczna/merytoryczna MK i Godzilli jest (przynajmniej dla mnie) znikoma. Jakość obrazu też pozostawia dużo do życzenia... Widziałbym to tak: filmy na DVD, które niekoniecznie muszą się jakoś wiązać ze światem gier, komputerów (to tylko dodatek). Ucieszyłbym się widząc tam kino niezależne - filmy (np.) z różnych festiwali, które często nawet nie wchodzą do kina. Są to produkcje mało znane (nie wiem czy to idzie w parze, ale pewnie przez to licencja będzie tania), a często bardzo wartościowe. Wiem, że wielu czytelników się ze mną nie zgodzi, może nawet oburzy, ale wydaje mi się, że jest to pomysł godny przemyślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni by chcieli najnowsze produkcje w świetnej jakości, innym się maży kino ambitne i mało znane... Ludzie przeżućcie się na jakiś magazyn filmowy pełno ich na rynku. Jeśli CDA jest czasopismem o grach to powinno być nim w 100%. Jeśli mają być zamieszczane jakieś fimy niech to będą trailery ew. cut scenki z gier a nie produkcie kinowe czy telewizyjne bo to chyba nie ta bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni by chcieli najnowsze produkcje w świetnej jakości, innym się maży kino ambitne i mało znane... Ludzie przeżućcie się na jakiś magazyn filmowy pełno ich na rynku. Jeśli CDA jest czasopismem o grach to powinno być nim w 100%. Jeśli mają być zamieszczane jakieś fimy niech to będą trailery ew. cut scenki z gier a nie produkcie kinowe czy telewizyjne bo to chyba nie ta bajka.

CDA nie jest pismem 100% o grach są też recki sprzętu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra źle się wyraziłem. Tak czy siak jest to czasopismo o tematyce komputerowej a nie filmowej. I choć na komputerze można treż oglądać filmy to jednak myślę że nie powinny one być dodawane do CDA bo to strata miejsca (zwłaszcza w przypadku takich filmów jak MK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ty to posłuchaj mnie teraz (eee! nie dłub w nosie! :P )

FILMY POWINNY BYĆ MAXIMUM CO 6 MIESIĘCY (czyli co najmniej 2 razy w roku) I POWINNY BYĆ DOBRE (np.: MORTAL KOMBAT) SŁUCHAJ MOICH RAD A BĘDZIESZ REDAKTOREM NACZELNYM! :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł zacznijcie dawać filmy reklamowane wCDA proponuje zacząć od ZAPOMNIANYCH OPOWIEŚCI:)

Chodziło ci o "Zakazane opowieści" - pamiętacie reklamę "Forbidden Tales" z Tarą Patrick? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
FILMY POWINNY BYĆ MAXIMUM CO 6 MIESIĘCY

Na razie tak jak jest, czyli jeden film na rok, w zupełności wystarcza, jeśli miało by być częściej to jakieś megahity :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sturmvogel

Filmy - minimum 1 na pół roku, Godzilla była wyeana :D czyli Wspaniała, ale MK to dla mnie Power Rangers :lol: pomieszane z polsatowskim herkulesiem. Film dobry, nie tak mocno znany, powiązany z kompem (w pewnym sensie) to "Pi" Polecam wszystkim :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...