Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ale RaDzik nie żartował, a on też jest adresatem mojego posta.
Przeciesz nie napisałem: "Dajcie grę XXX a niajlepiej to YYY!"
Smg wielokrotnie pisał, że czytelnicy nigdy nie będą decydować o fullach dołączanych do pisma. O to mi hosiło.

Przecież pisałem: WOLAŁBYM. Chciałbym, żeby tak było, ale tak być nie może, no i trudno :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem troche przeciwny filmom w CDA bo jak narazie mnie nie nie zaciekawiły w przeciwienstwie do filmu który dała w tym miechu konkurencja.Ale rozumiem że każdy ma inniy gust i może komuś podobają sie te filmy. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Ale RaDzik nie żartował, a on też jest adresatem mojego posta.
Przeciesz nie napisałem: "Dajcie grę XXX a niajlepiej to YYY!"
Smg wielokrotnie pisał, że czytelnicy nigdy nie będą decydować o fullach dołączanych do pisma. O to mi hosiło.

Przecież pisałem: WOLAŁBYM. Chciałbym, żeby tak było, ale tak być nie może, no i trudno :lol: :lol:

A ja bym WOLAŁ, żeby zamiast SoF dali prawdziwego Mercedesa. Chyba założę o tym specjalny temat na forum.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym WOLAŁ, żeby zamiast SoF dali prawdziwego Mercedesa. Chyba założę o tym specjalny temat na forum.

Co tam sie będziemy ograniczać! Ja bym wolał Maybacha, willę za miastem, że o pakiecie kontrolnym Microsoftu nie wspomnę... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek P.
Witka :!: :!:

Filmy w CDA - raz na jakiś czas , ale częściej niż raz na rok

PS :

Spójrzcie na obsadę "Mortal Kombat : Conquest" :

Taja : Kristanna Loken

a kto gra T-X w "Terminator 3" :wink:

:evil: :evil: :evil: AAAA!!!!!!!!! Może byś tak czytał poprzednie posty !!!!!!! Napisałem to jakieś 3 strony temu :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale RaDzik nie żartował, a on też jest adresatem mojego posta.
Przeciesz nie napisałem: "Dajcie grę XXX a niajlepiej to YYY!"
Smg wielokrotnie pisał, że czytelnicy nigdy nie będą decydować o fullach dołączanych do pisma. O to mi hosiło.

Przecież pisałem: WOLAŁBYM. Chciałbym, żeby tak było, ale tak być nie może, no i trudno :lol: :lol:

A ja bym WOLAŁ, żeby zamiast SoF dali prawdziwego Mercedesa. Chyba założę o tym specjalny temat na forum.

Dla mnie może być nawet Fiacik Punto :) To może już przestaniemy ciągnąć ten wątek? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chciałbym podziekować za film Mortal Kombrat: Conquest jest to naprawde bardzo fajny film dzięki niemu przeczekałem deszcz w domu i sprawił mi dużo radości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chciałbym podziekować za film Mortal Kombrat: Conquest jest to naprawde bardzo fajny film dzięki niemu przeczekałem deszcz w domu i sprawił mi dużo radości

nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, ta część Mortal Kombat ( Conquest ) jest lepsza od części pierwszej ( na początku tak myślałem ) ( drugiej części nie widziałem ) i oglądałem ją z nieskrywaną przyjemnością aż do momentu zakończenia :evil: Bo film kończy się jakby "w połowie" :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie widziałeś drugiej części akurat ci się chwali - masz teraz pare szarych komórek więcej - nie zgadzam się natomiast jeśli chodzi o stwierdzenie, że Conquest jest lepszy od jedynki.

Jak dla mnie to te wszystkie filmy MK są tak do siebie podobne, że praktycznie ich nie odróżniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Wolałbym aby te 2 CD zawierały coś innego ale jeżeli filmy są raz w roku to nie przeszkadza mi to(....)

Godzilla mnie nie zachwyciła, mortal kombat może być, ale wolałbym demka albo pełną wersję jakiejś gry(gdyby wam matrix wpadł w łapki to ja bardzo chętnie :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupywałem CDA myslałem że dajcie oryginalna czesc MK 1 a ta co daliscie <conquest> to kawalki serialu na TVN chyba bo to dawno było Ludzie gorszego chłamu nie mogliscie dac serio !! Bo ta gozzila była całkiem całkiem!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak byłem mały, ubóstwiałem Mortal Kombat, miałem nawet grę na grę telewizyjną, chodziłem na małe turnieje w mieście i wygrywałem moim ukochanym Sub-Zero :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy
Witka :!: :!:

Filmy w CDA - raz na jakiś czas , ale częściej niż raz na rok

PS :

Spójrzcie na obsadę "Mortal Kombat : Conquest" :

Taja : Kristanna Loken

a kto gra T-X w "Terminator 3" :wink:

:evil: :evil: :evil: AAAA!!!!!!!!! Może byś tak czytał poprzednie posty !!!!!!! Napisałem to jakieś 3 strony temu :evil:

Witka :!: :!:

Specjalnie przeczytałem jeszcze raz wcześniejsze posty - efekt :

nie znalazłem , więc nie gadaj bzdur , poza tym sam nie czytasz wcześniejszych postów - ktoś ci zwrócił za to uwagę i mścisz się na innych . Nieładnie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Co do baboli :

miałem ich długą listę i korygowałem ją przy czytaniu postów , a to z recką NfH po prostu przeoczyłem ( za co wielki sorki ) , poza tym nie wspomniałeś nic o demku . Peace :wink:

Co do filmów w CD-Action - może by tak jakiś horrorek , lub coś o hakerach ( byle nie "Hackers" - znam go na pamięć ) .

Ewentualnie może też być film instruktażowy "Jak zmontować komputer za pomocą gumowego qrczaka" lub jakiś dokument Discovery o Virusach , programistach itp.

co o tym sądzicie :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SER-JONES

Jestem przeciw, to pismo o grach więc niech będą gry. Jak będe chciał film to kupię sobie Galę albo Claudię. Wiem że jak dacie dobry film to sprzedaż rośnie, ale to co daliście do tej pory to żena, dziecinada. Lepiej filmów nie dawajcie, a jak już musicie to jakieś ambitniejsze dzieło, to może mnie przekonacie że nie piszecie dla 12 latków, ale to co zobaczyłem przy rejestracji trochę mnie zaszokowało.

To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw, to pismo o grach więc niech będ? gry.

>>>Wprawdzie juz pisalem, ze filmy - o ile beda - beda rzadko, gora 2x na rok, ale co tam, jeszcze raz powtorze :)

Jak będe chciał film to kupię sobie Galę albo Claudię. Wiem że jak dacie dobry film to sprzedaż ro?nie, ale to co dali?cie do tej pory to żena, dziecinada.

>>>No ja przepraszam, filmow Bergmana czy Herzoga nie oczekuj w CDA.

Lepiej filmów nie dawajcie, a jak już musicie to jakie? ambitniejsze dzieło, to może mnie przekonacie że nie piszecie dla 12 latków,

>>>"Ambitniejsze" to bardzo pojemne slowo.

ale to co zobaczyłem przy rejestracji trochę mnie zaszokowało.

To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiało?ć.

>>>A co cie zaszokowalo? Ten tekst o 13-latkach? Nie przesadzajmy. Wiemy, ze nie czytaja nas tylko nastolatki ale tez nie oczekuj, ze bedziemy ich olewac, bo sa mlodzi, a my mamy ambicje robic Powazne Pismo dla Doroslych Graczy. NTS to probowal (teoretycznie, bo jednoczesnie kokietowali malolatow) i sie przejechal. My po prostu robimy lekkie pismo (w znaczeniu ze lekkie tresci, a nie mala objetosc) bez zadecia i powagi. Co w tym zlego? Cesarzowi co cesarskie, Bogu co boskie. Ze film kiczowaty? Coz, mozna przezyc, o ile teksty w pismie trzymaja poziom... czyz nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co "przezywac" skoro mozna zamiescic cos ciekawszego. Cos czego zwiazek z tematyka pisma czyli grami jest wiekszy. Mam jeszcze jedno pytanie. Rozumiem ze mozliwe jest iz moje poprzednie posty dotyczace zawartosci CD i ewentualnych wariantow zastepczych mogly byc juz poruszane. NIe znaczy to ze ja piszac je o tym wiedzialem. Tak wiec, jesli to jest prawda wystarczy napisac:"sluchaj stary nie mecz tematu jest to tu i tu sa tam tez odpowiedzi". Mimo iz poruszalem ten temat tu i ostatnio (wczoraj) w "Uwagach do redakcji cz.2" nie pojawilo sie nawet zdanie komentarza...

CZy moglby wreszcie ktos z redakcji sie ustosunkowac do moich pytan?

Z gory dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie - zdecydowanie nie. Dlaczego? Jak ktoś zauważył, to czasopismo o grach. Jak będę chciał film, to qpię sobie coś o filmach, albo Galę :wink: :lol: :wink: . Poza tym, te co były, to nie są żadne arcydzieła. Szkoda płytki, już lepiej jakiś program, więcej dem, pełnych wersji, czy miejsca na kąciki. Jeżeli już, to niech to będzie jakiś film związany tematycznie z grami (wiem, że MK jest związany, ale to akurat jedyna jego obrona).

Jeśli już musi być, to jak najrzadziej (raz na pół roku, czy przy jakimś jubileuszu). Albo możecie dać film w numerze specjalnym (jak z Tony Hawkiem) :idea: . Kto będzie chciał, to kupi, a przy okazji będziecie wiedzieli, ile osób jest zainteresowanych (takie badanie rynku). Jak wam wyjdzie, że się opłaca, to walnijcie wtedy w piśmie, trudno, gdzieś tą zbędną płytkę upchnę (a miejsca dużo nie mam, CDA z 4lat do babci wywieźć musiałem, bo były zagrożone wywaleniem na maqlaturę :x ).

Chociaż jak byście się postarali i dali coś super... (wolę raz na rok super niż co 2miesiące złom).

Po namyśle - nawet coś super mnie nie urządza, wolałbym grę, która jest więcej niż na 1płycie.

A tak w ogóle, to myślę, że ZNACZNIE ciekawszym pomysłem byłoby cd z muzyką z gier (mam taki jeden, "Przyszłość jest teraz" i naprawdę go lubię) :idea: Niestety wiem, że pomysł jest bardzo trudny do realizacji :cry: . Nikt takich rzeczy nie wydaje, a przecież nie jesteście firmą muzyczną, tylko czasopismem komputerowym o (głównie) grach. A nie filmach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

NIENIENIENIE. i jeszcze raz NIE. dla filmów w CDA mówię zdecydowane NIE. jeśli ktoś ma ochotę na film - ma od tego wypożyczalnię. nie ma wypożyczalni gier, ani bonusów, ani demek, ani gażetów... CDA powinno IMO pozostać w aspekcie filmów wierne tradycji i nie świrować 8) Choć z 2 strony, jeśli miałaby się pojawić Drużyna Pierścienia 4 DVD, to jestem za :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...