Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroku

Splinter Cell Pl

Polecane posty

Mam problem taki jak niektorzy z tematu, a mianowicie:]

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Intro ladnie wszystko idzie no i gra sie ma do menu wejsc i sru do windowsa wychodzi z tym wyzej napisanym komunikatem

Moj komp to:

Procek P4 1.5gh

Karta Nvidia GeForce 2 Ti 64mb

RAM 512

Direct 9.0c(chyba ale jak nie taki to inny 9.0)

Sterownik najowszy z mozliwych do mojej karty grafiki

Prosze o pomoc

Z gory dzieki

Pozdro KwiateK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem taki jak niektorzy z tematu, a mianowicie:]

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Intro ladnie wszystko idzie no i gra sie ma do menu wejsc i sru do windowsa wychodzi z tym wyzej napisanym komunikatem

Moj komp to:

Procek P4 1.5gh

Karta Nvidia GeForce 2 Ti 64mb

RAM 512

Direct 9.0c(chyba ale jak nie taki to inny 9.0)

Sterownik najowszy z mozliwych do mojej karty grafiki

Prosze o pomoc

Z gory dzieki

Pozdro KwiateK

:( znowu to samo, tzn ten sam błąd... Pozostaje pytanie, czy sprawdziłeś wszystkie porady, które były już do tej pory? A w szczególności porady Ghosta? Jak tak, a gra dalej nie działa to witaj w klubie! :wink: Mi też te porady nie pomogły i dalej sobie nie pogram :cry: No chyba że po formacie, ale to dla mnie ostateczność. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gra zadziała mi na:

Althlonie 1000

256 Ram

GeForce 2 MX 64MB

Windows 98SE

Dirext 9.0b

sterowniki do grafiki-domyślne, to znaczy te które mi do grafiki dali jak kupywałem kompa

karta dzwiękowa zintegrowana(ktoś pisał że ma błedy z powodu zintegrowanej karty dzwiękowej)

Z wymagań wiem że powinno ruszyć, ale widze na forum tyle rożnych perypetii, ze zaczołem się bać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak tylko na stronie CDA nie ma patcha do Splinter Cell'a, a ten z wp.pl (podkreślam wersja polecana-europejska) nie działa!!!. Co tu zrobić pograłbym a nie moge!!! pomocy :shock:

<u góry(2 posty wyżej) konfiguracja mojego kompa>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem z Splinter cell, że czasem dźięk się chrzani i nic nie slychac oprocz glosnego SSZZZZ które stopniowo sie wycisza i znowu SZZZZ.. no, mniej wiecej tak to wyglada. Z niektorymi grami też miałem ten samproblem i nie potrafie sobie z nim poradzić. Z góry dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w pierwszej misji w chinskiej ambasadzie. Dochodze do miejsca, gdzie mam podsluchac rozmowy przez okno. Wiec trzymam mikrofon, a na koncu rozmowy przegrywam;. Tak sie dzieje za kazdym razem. Z doswiadczenia z misji w CIA wiem, ze sa momenty, gdzie komp "skanuje" plansze w poszukiwaniu nieukrytych trupow (tam np nie moglem przejsc przez drzwi dopoki nie dalem starszego loada i nie poukrywalem cial). Zrobilem loada do autosave i przeszedlem bez obezwladniania NIKOGO. Mimo to problem jest nadal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam mam inny problem zaczołem misje i cały ekran szary widać tylko pasek :?: i prostokącik w którym powina być broń :!:

:idea: :arrow: Mój kumpel ma słabszego PieCyka a mu działa POMOCY :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie, gra chodzi mi w miarę płynnie i w ogóle jest cacy. Ale zaczyna POTWORNIE zamulać gdy włączam tryb termowizji. Po prostu potrwornie. Kompa mam dobrego, raczej nowe Catalysty, a w demku Splinter Cella 1, a nawet Chaos Teory, wszystko działało superpłynnie. What the hell is it!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem z Splinter cell, że czasem dźięk się chrzani i nic nie slychac oprocz glosnego SSZZZZ które stopniowo sie wycisza i znowu SZZZZ.. no, mniej wiecej tak to wyglada. Z niektorymi grami też miałem ten samproblem i nie potrafie sobie z nim poradzić. Z góry dzieki za pomoc.
Spróbuj pościągać sterowniki do dźwiękówki. Czasem pomaga.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale trzeba przyznać, że jak na dziesięciolecie to niezłą gre daliście. 3/4 ludzi się skarży na "General protection fault", szary ekran i słynny Kolorowy Pokój. Miejmy nadzieję, że to już się nie będzie powtarzać (zbyt często :? ).

Ciekawe czym CDA zaskoczy nas za niecały miesiąc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przechodze 2 misje i zawsze zatne sie przy tym podsłuchiwaniu tych pedałów... Próbowałem na swoje sposoby, na sposoby z 3 stron internetowych, aż wreszcie solucje z CDA iii... k***a h*j!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o niewiem co jest grane zadnego patcha nie moge zassać bo jakas zaś głupia wersja gry :x :x :x :x :x kurde niech mi ktos pomoze bo k***a niewiem co zrobie... wywołam alarm :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...