Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroku

Splinter Cell Pl

Polecane posty

kurde cos mam zbombane:(:(:( jezdze tym tym mikrofonem caly czas jak jest czerwony a i tak ten pedal pieprzy ze zjebalem misje

P.S. sorry za przklenstwa ale jestem wqrwiony na to i na CDA...

Forum sie cos wlecze nie da sie przyspieszyc?? kazde forum chodzi mi normalnie to sie wlecze...;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde cos mam zbombane:(:(:( jezdze tym tym mikrofonem caly czas jak jest czerwony a i tak ten pedal pieprzy ze zjebalem misje

P.S. sorry za przklenstwa ale jestem wqrwiony na to i na CDA...

Forum sie cos wlecze nie da sie przyspieszyc?? kazde forum chodzi mi normalnie to sie wlecze...;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się jeden z dialogów 'zabrać jego ciało? - lepiej nie za dużo kłopotów z rodziną" czy coś takiego :lol:

Jak macie jakieś problemy to mówcie - dawno grałem w Splinter Cella ale chyba ze dwa razy go przeszłem :)

->> Jeżeli "przeszłeś" tę grę dwa razy, to boję się nawet o coś zapytać... Jeszcze źle mi powiesz :P :twisted: Apeluję o zaprzestanie kaleczenia pięknego języka polskiego :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej właśnie zacząłem ta misje z kwaterą CIA i mam taki problem (jestem na samym począsiu) ,dobrze jest jeśli sie przejdzie tym wentylatorem (zegarek tyka itd.) ale czy ktos mógłby mi powiedziec jak sie do niego dostać ? niby jest tam coś za siatką po lewej stronie kwatery ale nie wiem jak wejść do środka bo ma na wierzchu drut kolczasty...Póóżcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde cos mam zbombane:(:(:( jezdze tym tym mikrofonem caly czas jak jest czerwony a i tak ten pedal pieprzy ze zjebalem misje

P.S. sorry za przklenstwa ale jestem wqrwiony na to i na CDA...

Forum sie cos wlecze nie da sie przyspieszyc?? kazde forum chodzi mi normalnie to sie wlecze...;/

->> Mikrofon należy trzymać włączony DO KOŃCA, tzn jeszcze długo po tym, jak winda zatrzyma się na górze! A co do Twojego P.S. - mnóstwo ludzi odwiedza teraz forum, mnie też przeszkadza dłuuugie ładowanie ale cóż... :)

"Don't worry be happy" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten koles pieprzy o nie udanej misji po jakims czasie (1minuta liczylem:] ) i mam koniec misji;/nie wazne co zrobie czy ide odrazu do okna czy jade tym mikrofonem... "Misja nieudana"

MEKE... HELP ME :(:(

->> Ustalmy dokładnie problem... hmm.. słyszysz rozmowę, ona się konczy.. dopiero wtedy masz komunikat o niepowodzeniu?! Po zakończeniu rozmowy ( w windzie) powinny się pojawić "ziomki" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej właśnie zacząłem ta misje z kwaterą CIA i mam taki problem (jestem na samym począsiu) ,dobrze jest jeśli sie przejdzie tym wentylatorem (zegarek tyka itd.) ale czy ktos mógłby mi powiedziec jak sie do niego dostać ? niby jest tam coś za siatką po lewej stronie kwatery ale nie wiem jak wejść do środka bo ma na wierzchu drut kolczasty...Póóżcie

Drut nie jest rozciągnięty nad całą siatką, jest tam miejsce, przez które można przejść. Rozejrzyj się uważnie, nie sposób tego przeoczyć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojetnie co robie i tak wyskakuje komunikat ze jest misja nieudana

np. biore mikrofon slucham ich koncza rozmowe iiii.... ten glupi komunikat na ktory jestem jush uczulony;/

Hmmm... To może wystarczy jak spróbujesz przejść misję jeszcze raz? Albo zobacz sobie solucje, która była na płycie, prześledź po kolei co robiłeś w tej misji, ewentualnie co mogłeś zrobić źle (np zobaczyli trupa którego być może źle ukryłeś). Najlepiej zacznij misję od początku i przejdź ją z solucją jeśli nic innego nie zadziała. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, jeszcze zczaiłem (jestem w cieniu) ze oni sie odwracaja i wtedy jest koniec misji... moze mnie zczaili albo co...;/

Nigdy nic nie wiadomo, ja miałem takich problemów kilka, tzn. byłem BARDZO DOKŁANIE UKRYTY (wzkaźnik widzialności był maksymalnie w lewo) , stał sobie strażnik, odwrócił się.... koniec misji, zostałeś zauważony (a facet stał dobrych kilka metrów przedemną). Mi się wydaje, że sa w tej grze miejsca w których BYNAJMNIEJ nie jesteś na tyle dobrze ukryty na jakiego wyglądzasz. :(:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Mam geforce 2 mmx procek 1.5 athlon i 256 ramu i zadaje się że SPC chodzi na mmx-ach . Więc jakim cudem nie działa mi ta gra??????????? Może polska wersja ma większe wymaganie taknie? :evil:

Ps.Nie wiem może ja ma takiego zwalonego kompa ale i tak help me @? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Mam geforce 2 mmx procek 1.5 athlon i 256 ramu i zadaje się że SPC chodzi na mmx-ach . Więc jakim cudem nie działa mi ta gra??????????? Może polska wersja ma większe wymaganie taknie? :evil:

Ps.Nie wiem może ja ma takiego zwalonego kompa ale i tak help me @? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Mam geforce 2 mmx procek 1.5 athlon i 256 ramu i zadaje się że SPC chodzi na mmx-ach . Więc jakim cudem nie działa mi ta gra??????????? Może polska wersja ma większe wymaganie taknie? :evil:

Ps.Nie wiem może ja ma takiego zwalonego kompa ale i tak help me @? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarek10 załatw sobie lepszy internet, bo to na czym piszesz widać nie za szybko działa. :D Zresztą to forum też ostatnio coraz wolniej chodzi... nie żebym narzekał, ale moglibyście troszkę przyspieszyc otwieranie strony.

BTW: rekord w użytkownikach to coś koło 159 naraz, wyobrażam sobie jak wtedy działało forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za duplikacje postu ale to przez przypadek wyszło (bo wolno forum działa) a skasować nie moge bo mam tabliczke że niemozna usówać postów które uzyskały odpowiedź mimo ze w danej chwili nie było odpowiedzi...lol...schaede sie mówi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarek10 załatw sobie lepszy internet, bo to na czym piszesz widać nie za szybko działa. :D Zresztą to forum też ostatnio coraz wolniej chodzi... nie żebym narzekał, ale moglibyście troszkę przyspieszyc otwieranie strony.

BTW: rekord w użytkownikach to coś koło 159 naraz, wyobrażam sobie jak wtedy działało forum :)

->> Odp: W OGÓLE nie działało :D Na poważnie, myślę, że 160 użytkownikowi wyskoczył po prostu "MySQL fatal error" :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oger [W]aters]
czarek10 załatw sobie lepszy internet, bo to na czym piszesz widać nie za szybko działa. :D Zresztą to forum też ostatnio coraz wolniej chodzi... nie żebym narzekał, ale moglibyście troszkę przyspieszyc otwieranie strony.

BTW: rekord w użytkownikach to coś koło 159 naraz, wyobrażam sobie jak wtedy działało forum :)

->> Odp: W OGÓLE nie działało :D Na poważnie, myślę, że 160 użytkownikowi wyskoczył po prostu "MySQL fatal error" :twisted:

Heh, mi sie wydaje, że (przy prędkości z jaką działo aktualnie forum) to już 30 użytkownikowi by taki bład wyskoczył! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...