Skocz do zawartości

Splinter Cell Pl


mroku

Polecane posty

Witam, pisze ponieważ mam dośc osobliwy problem z grą. Chodzi konkretnie o misję na Platformie wiertniczej, wszystko jest w najlepszym porządku do czasu, aż nie dotrę do samej platformy. Siedzę wtedy w jakimś pomieszczeniu (tuż po loadzie nowej cześci lvlu) i mam śledzic technika-informatyka. Wychodze wiec po drabinie, otwieram klape, wychodze.. i zaczyna sie scenka liczona w ktorej ów informatyk idzie z teczka w kierunku kamery i... gra sie zacina! Od tak bez powodu, zadnego komunikatu o bledzie, nic, poprostu sie zacina i tyle. Zaczyna trzesczec po czym monitor mi sie wylacza albo wogole resetuje caly komp. Moja konfiguracja to Pentium 4 3.0 gHz, 1024 Mb DDR2, Radeon X1600Xt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 564
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Witam, pisze ponieważ mam dośc osobliwy problem z grą.

Jeżeli nie zdarzył Ci się ten bug we wcześniejszych etapach, to bardzo prawdopodobne, że grze brakuje jakiegoś pliku, dalszej części tej mapy. Próbowałeś reinstalki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już u mnie działa ok...ale chyba ta gra ma małe problemy z najnowszymi sterownikami NVIDII. Posiadam GeForce 7600 GS (SLI) i po napisie Ubisoft gra wyszła do pulpitu :| Musiałem zainstalować starsze sterowniki... ech. Gra działa super...ale nie podoba mi się, że polskie napisy tak szybko znikają.

Czy na nowszych sterownikach nie pogram sobie w Splinter Cella? Co mam robić?

Czy uzyskam odpowiedź na moje pytanie...? Czy ZAWSZE będę musiał grać na sterownikach sprzed pół roku? Na nich gry działają wolniej...i brzydziej wyglądają. Proszę o odpowiedź!

Ponawiam prośbę o odpowiedź !!!!!!!! Nie chcę grać w Splinter Cella na starych sterownikach :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ja się ostro wkurzyłem :/

zainstalowałem SC. włączam, leci coś w stylu trailerka(pokazy co gość umie i lot samolotem) i po skończeniu scenki komunikat:

scpl2ob.jpg

ocb?

myslałem ze to wina sprzętu ale SC wspópracuje z Geforce'm 4

Mój sprzęt:

Pentium IV 1,6 mhZ

384 MB ram

Ge force 4 MX 440 32 MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ja się ostro wkurzyłem :/

zainstalowałem SC. włączam, leci coś w stylu trailerka(pokazy co gość umie i lot samolotem) i po skończeniu scenki komunikat:

scpl2ob.jpg

ocb?

myslałem ze to wina sprzętu ale SC wspópracuje z Geforce'm 4

Mój sprzęt:

Pentium IV 1,6 mhZ

384 MB ram

Ge force 4 MX 440 32 MB

Nie jesteś sam, ale zobacz 10 pierwszych stron może tobie coś pomoże, ale mi nie pomogło :cry: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bambosz, Mikes==>Spróbujcie w pliki konfiguracyjnym gry zmienić rozdzielczość, a potem przeistalujcie drivery do karty. Myślę, że to rozwiąże problem.

Thenat==>Spróbuj powyłanczać bajery w stylu antyviry, firewalle, czyli krótko mówiąc zwolnij trochę pamięci, a póxniej zmień drivery do krty na starsze, bardziej kompatybilne z twoją kartą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam następujący problem, który został już tutaj poruszony, jednak odpowiedzi się nie doczekał. Chodzi o brak głosów postaci..efekty są, ale głosów nie słychać. Wszystko działa bez problemu, tylko to nie daje w pełni nacieszyć się tą grą. Karta dźwiekowa to Creative Audigy 2 ZS. Sterowniki uaktualnione do najnowszej możliwej wersji. W żadnej innej grze ten problem nie występuje. Mój przedmówca jest posiadaczem Audigy 4 wiec to może kwestia karty. Sprawdzałęm różne ustawienia dźwieku i na wszystkich ten błąd występuje. Jeśli się ktoś z tym spotkał i zna odpowiedź niech napisze:) Pozdto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji w której trzeba zniszczyć ciężarówki z bronią atomową

zaczynam misje przechodze bez zabijania przez park do drzwiczek potem zabijam jednego gostka i rozwalam kamere i dochodze do drzwi z panelem problem w tym że kuilka chwil i mówi mi gostek żebym sobie znalazł schron przeciwatomowy i koniec misji

Próbowałem z kodem ghost dojść do tych ciężarówe i uaktywnić filmik jak japoniec kończy tankować ale i tak po chwili mam komunikat.Spróbowałem wcześniej zniszczyć coiężarówki bez filmiku ale jak wchodze przez klape w podłodze to po chwili mi mówi szef coś oby bóg miał w opiece tajwan czy coś w tym stylu i klapa a przecież zniszczyłem ciężarówki prosze o pomoc jak to przejść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już tą gierkę 3 razy :) i zawsze mam radoche jak oddaje strzał prosto w główkę Nikoladzego :twisted: Swoją drogą...jak można nie zauwarzyć np. w siedzibie CIA, kiedy Sam wchodzi na lade oraz, że ktoś otwiera drzwi a strażnik jest od niego 1 metr??:| A do tego jest cicho jak makiem zasiał :) No ale tę sprawę zostawiam fanom umiarkowanego realizmu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dll-files.com/dllindex/download...nload0UGfSFWJeQ

Pobierz ten plik (to właśnie jest window.dll) i wrzuć go do katalogu z grą. Jeśli taki już tam jest, to go normalnie podmień, a jak nie, to po prostu go skopiuj. Następnie spróbuj ją uruchomić. Jeśli to nie poskutkuje, to przenieś ten plik do jakiegoś folderu system, czy bin o ile takowe są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już tą gierkę 3 razy :) i zawsze mam radoche jak oddaje strzał prosto w główkę Nikoladzego :twisted:

Wielkie dzięki :evil: Może jeszcze zdradzisz jak się kończy Oblivion?

Jak ja nie cierpie jak ktoś wypapla jak się kończy film/gra zanim jeszcze obejrze ten koniec :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "mały" problem z SC. W trzeciej misji ("Ministerstwo Obrony") gdy zbadam już piętro, przesłucham kierowcę i otworzę drzwi na balkon pokazuje się filmik - jakiś koleś otwiera okno obok. Dalej przechodzę po rynnie i w połowie drogi do okna misja się przerywa - "wywołałeś zbyt wiele alarmów"... ocb? :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...