Skocz do zawartości

CM 2010, NBA 2k10 oraz Fallout 3: GOTY


Veldrash

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich bywalców (i nie-bywalców...) Targowiska! To moja pierwsza inicjatywa w tym dziale forum - mam nadzieję, że będzie udana. ;)

Jak w temacie - do sprzedania posiadam trzy gry:

- Championship Manager 2010 Edycja Specjalna: całkowicie NOWA, nieużywana gra z pełną zawartością specjalną (CM Season Live za free - 6 wydawanych co miesiąc od premiery gry aktualizacji wprowadzających dane z rzeczywistych "zawirowań" sezonowych; notes i ołówek menadżera; "gigantyczny" - tak pisze z tyłu pudełka - plakat ze strukturą lig w grze). Jedynym odejściem od wersji sklepowej jest brak folii - zwykłem sprawdzać własnoręcznie zawartość tego typu pudełek. Tak na wszelki wypadek.

Cena: TYLKO 50 PLN! Z tego co widziałem na internecie - to naprawdę atrakcyjna cena!

- NBA 2k10 (wersja premierowa): znakomity "kosz" na komputer z rewelacyjną oprawą graficzną... zresztą - w CDA była recenzja. ;) Używana, ale w bardzo dobrym stanie IMO. Sprzedaję, bo do gry bardzo pomocny jest PAD, który w moim wypadku niestety się zepsuł był, a nowego nie zamierzam kupować... hohohoho... jeszcze długo. Gra jest w języku angielskim - uwzględnijcie to przy decydowaniu się na zakup.

Cena: 50 PLN

- Fallout 3 - Game of the Year Edition: wedle recenzji świetna, bardzo dobra i w ogóle znakomita gra. Po raz kolejny zawiodłem się szczerze na dziele Bethesdy, co nastawia mnie do owej firmy na tyle negatywnie, że na ich nowe dzieła nie zamierzam wydać choćby grosza. Zawiodłem się, mówiąc krótko. Gra ma jednak całkiem "niekiepskie" wyniki sprzedaży, ma dobre oceny... Krótko mówiąc - mi się nie podoba, ale podoba się innym. Gra została odpalona kilka razy, płyta nr 1 ma zatem kilka maciupkich rysek (które, zaręczam, nie odbijają się na funkcjonalności płyty w żaden sposób - nic takiego nie spostrzegłem). Płyta numer dwa wygląda na nietkniętą - zero widocznych śladów użytkowania. Instrukcja i pudełko w stanie "sklepowym".

Cena: 80 PLN

I to by było na tyle. Być może w najbliższym czasie dojdzie jeszcze jakiś tytuł do sprzedania - za każdym razem gra będzie w bardzo dobrym stanie "fizycznym" - dbam o gry odkąd tylko sięgam pamięcią. A wyjątki (o których w przyszłych, ewentualnych "aukcjach" będę informował) potwierdzają regułę. ;) Wszystkie ceny są cenami wstępnymi - jestem skłonny negocjować - bez uwzględnienia kosztów przesyłki, które ponosi KUPUJĄCY. To tak gwoli ścisłości.

Cena całego "pakietu" wynosi 165 PLN. W przypadku kupna całości wynosić będzie jednak 150 PLN - taka "oferta specjalna". Niewielka to obniżka, ale zawsze to coś...

Dodam jeszcze na zakończenie, że jestem całkiem nieopierzony w temacie - ogromnym ułatwieniem dla mnie byłoby przekierowywanie transakcji na Allegro i tam ich finalizowanie. W przeciwnym razie... hmm... myślę, że standardowy przelew bankowy i przesyłka pocztowa polecona byłyby wystarczające. Ewentualnie jestem też otwarty na insze propozycje realizacji zakupu/sprzedaży. :)

Z góry dziękuję za zainteresowanie i czekam na pierwsze pytania/oferty.

EDIT: Nie wiem, skąd mi się wzięły te ceny podsumowujące na końcu... za dużo matmy mam chyba ostatnio... Rzecz jasna - podstawa to 180... powiedzmy, że całość sprzedam za 160 złotych. O! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Odświeżam temat - trochę "po czasie", ale nie było mnie ostatnio dosyć... długo.

Dodam tylko dla jasności, że ceny są do negocjacji w DÓŁ - jestem skory do pewnych upustów.

Dla zachęcenia do kupowania opuszczę ceny podstawowe: NBA i CM po 40 PLN, Fallout za 65 złociszy.

Liczę na jakieś większe zainteresowanie teraz... lub choćby pytania...?

PS: Jeśli ktoś ma wątpliwości co do mojej osoby i sprzedawanych przeze mnie gier - jak najbardziej mogę zamieścić zdjęcia produktów. Na wasze życzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...