Skocz do zawartości

CD-Action 04/2011 zawartość


Smuggler

Polecane posty

Mam pytanie czy promocja na T-shirty od level77 też jest tylko dla prenumeratorów ?

Nie, dla kazdego - wszystkie poza owa znizka na gierki sa dostepne DLA KAZDEGO. Bez zadnych hakow, gwiazdek i dopiskow "jak zrobisz przedtem to i to". CHcesz - masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Mam pytanie czy promocja na T-shirty od level77 też jest tylko dla prenumeratorów ?

Nie, dla kazdego - wszystkie poza owa znizka na gierki sa dostepne DLA KAZDEGO. Bez zadnych hakow, gwiazdek i dopiskow "jak zrobisz przedtem to i to". CHcesz - masz.

DLA KAŻDEGO, kto zakupił prenumerate. Czyli według Smg każdy ma prenumerate...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell Yeah!

Jak to dobrze mieć prenumeratę od kilku lat ;) (No i Shoguna za 50%)

Zapewne jednak ci, którzy jej nie mają muszą być "lekko" wkurzeni.

Dobrze, że zedytowałeś swoją wypowiedź, i napisałeś aby wcześniej obczaili worek.

"Byle do wtorku"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy promocja na T-shirty od level77 też jest tylko dla prenumeratorów ?

Nie, dla kazdego - wszystkie poza owa znizka na gierki sa dostepne DLA KAZDEGO. Bez zadnych hakow, gwiazdek i dopiskow "jak zrobisz przedtem to i to". CHcesz - masz.

DLA KAŻDEGO, kto zakupił prenumerate. Czyli według Smg każdy ma prenumerate...

K***, czlowieku, po LUCKU nie rozumiesz? DLA KAZDEGO, kto chce to sobie kupic. Nie wiem czy to zla wola, czy po prostu czytanie ze zrozumieniem cie tak przerasta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, jak caly numer to caly numer. Kazda strona, kazda reklama (nieliczna :P).

Stopki redakcyjne też?

Czy ja mowie po chinsku? :ohmy: KAZDA STRONE. WSZYSTKO.

Czy to, że "graliście w pecetową wersje Brotherhood'a" oznacza kolejną zapowiedź zamiast recenzji?

Wystarczy zobaczyc w zapowiedzial co sie znajduje w dziale RECENZJE. :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

No i wkurzyliście Smugglera. Jeszcze się przez Was wrzodów nabawi i nici ze świętowania :P

Swoją drogą chciałbym zapytać (jeśli oczywiście można wiedzieć, bo nie chciałbym, aby Pan Smuggler musiał się zdenerwować przeze mnie xD), czy z okazji urodzinowego wydania zrecenzowałeś w końcu jakąś grę? Bo dawno nie widziałem recki w Twoim wykonaniu ;) Oczywiście mógłbym poczekać do wtorku i wtedy się przekonać, ale tak jakoś ciekawi mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wkurzyliście Smugglera. Jeszcze się przez Was wrzodów nabawi i nici ze świętowania :P

Swoją drogą chciałbym zapytać (jeśli oczywiście można wiedzieć, bo nie chciałbym, aby Pan Smuggler musiał się zdenerwować przeze mnie xD), czy z okazji urodzinowego wydania zrecenzowałeś w końcu jakąś grę? Bo dawno nie widziałem recki w Twoim wykonaniu ;) Oczywiście mógłbym poczekać do wtorku i wtedy się przekonać, ale tak jakoś ciekawi mnie ;)

Nie, ale napisalem kolejny tekst "historyczny". Z recenzjami gier jest ten bol, ze jest coraz mniej takich, w ktore chcialbym pograc, a jak sa, to chetnych do recenzji tez duzo.

Moze sie uda Wieska 2 wyciagnac dla mnie, ale czy moj komp pociagnie? No i wteyd musialbym grac dosc szybko, a ja sie lubie gra podelektowac, wiec pewnie skonczy sie na tym, ze zrobi to ktos inny a ja dopisze minirecenzje na 3-4 dni przed zlozeniem pisma do druku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...