Skocz do zawartości

CD-Action 04/2011 zawartość


Smuggler

Polecane posty

Dopiero jednak przy 15 urodzinach zorientowaliście się, że prenumeratorom należy się od czasu do czasu jakiś gratis. Świetnie. I żeby nie był. Nie interesuje mnie ani Homefront, ani Shogun.

Swietnie. Zatem przejrzyj wszystkie numery CDA poczawszy od 12/10 i zobacz kiedy w prenuemeracie nie bylo CZEGOS jako bonusa do prenumeraty itd. Ale prosciej rzucac oskarzenia.

Tylko mógłby ktoś poprawić w newsie tą informację o zniżce, bo w tym momencie to jest zwykłe oszustwo,

Nie jest to oszustwo, bo znizka jest, a w newsie nigdzie nie pisze, ze dotyczy wszystkich albo ze jest to kupon rabatowy. Co wiecej jest to napisane na worku (na odwrocie, a na przedzie pisze ze "szczegoly z tylu" wiec nie wydaje mi sie, zeby swiadomy nabywca poczul sie wyrolowany), ze to dla prenumeratow, a ja sam jak widac tez nie sciemniam i o tym mowie.

Niemniej jednak numer świetny.

I tego sie trzymajmy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ach... Nie powiem, zawiodłem się lekko. Jak zobaczyłem, że będę mógł Shoguna 2 kupić za jakieś 50% ceny sklepowej to aż dostałem ślinotoku, a szczęki szukałem pod biurkiem. A tu kilka stron dalej czytam, że to tylko dla prenumeratorów... Buuu :(

Z pełniaków interesuje mnie tylko ten Snowboard (co nie zmienia faktu, że wszystkie są na bardzo wysokim poziomie - wręcz hity klasy światowej), dobre do odstresowania się. W strzelanki nie grywam (CoJ 1 mnie odrzucił), a BC pewnie sprawdzę z ciekawości.

Z zawartości numeru głownie interesuje mnie zapowiedź Wieśka, reszta tak średnio (niestety więcej gram na PS3), ale niemniej jeśli są jakieś recki CormaC'a to z chęcią je przeczytam (przykro mi, tylko jego recki czytam 4fun :P) :)

Choć nadal mam lekki niesmak po tym Shogunie (nie dość, że cholerni prenumeratorzy mniej płacą to jeszcze więcej dostają =( :P), to jednak na moje 17 zł możecie liczyć... ;)

Ale następnego numeru pewnie już nie kupię, skoro muszę full price na Shoguna szykować :(

PS Na worku W OGÓLE nie powinno być informacji o owej zniżce. Prenumerator i tak numer dostanie, więc CDA nie zdobędzie tym klienta, zatem prenumerator może mieć jeszcze miłą niespodziankę z tym kuponem, a takim nabywcom jak ja po co ta informacja? :P

Tylko po to, by się wpienić, że wygodniej jest kupić CDA z rańca w kiosku (niż czasem jeszcze czekać kilka dni po premierze) i poczytać w szkole? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale jak zaglądnąłem kiedyś do koncika prenumeratorów, to się przeraziłem, że takie incydenty i cyrki się z tą prenumeratą wyrabiają.

>>>Wiesz, ze zadowoelni milcza, a narzekaja poszkodowani? To rownie dobrze moglbys sie bac latac samolotem "bo tylko same informacje o katastrofach w telewizji sa". A przeciez nikt nie da newsa, ze "w ciagu ostatniego miesiaca 40.000 samolotow ladowalo bezpiecznie" za to naglosnia "awaryjne ladowanie awionetki na lotnisku w Pcimiu".

Najpierw należałoby poprawić jakość prenumerki, a później ją oferować.

Jesli dasz mi przyklad czegokolwiek, co dziala 100% sprawnie i nigdy nie bylo z tym zaciachow, to bede wdzieczny.

Sam bym się pewnie skusił, ale jakoś nie ciągnie mnie do połamanych pudełek/pozginanych podczas transportu egzemplarzów i choć akurat w tym przypadku to wina Poczty Polskiej, to niestety samo wydawnictwo też nie jest bez winy :dry:

Tak, czy siak pozdrawiam prenumeratorów ;)

Kto nie ryzykuje, nie wygrywa. :) Nie latasz samolotem, nie masz ryzyka, ze sie rozbijesz, ale tez nie dotrzesz do Nowego Jorku w 8 godzin...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie,świetnie,świetnie. Numer naprawdę (powiem po raz enty) świetny. Nie będę pisał jakie artykuły będę czytał ,ponieważ ... przeczytam wszystkie (oprócz testu grafik). Szczególnie interesuje mnie "Publicystyka" ,a tam wszystko co związane jest z tym okresem 15 lat oraz artykuł ,o którym marzyłem od bardzo dawna, o Jacku Karpińskim. Przynajmniej dużo ludzi się dowie ,że Gates nie był pierwszy. Dodatki przyjemne. Szczególnie stare cda i audiobooki. Dodatki do Rappelza może kiedyś użyje ,ale wątpię ,bo nie gram w to MMO. Duży plus za ten bon na koszulki i zniżkę na gry. O pełnych wersjach wypowiedziałem się w innym temacie ,ale scharakteryzuje je krótko - miodzio, szczególnie CoJ:BiB ,na którego ostrzyłem sobie apetyty od bardzo dawna ,ale jego cena była wysoka. Okładka jest świetna. Naprawdę. Jak dla mnie najlepsza ,w ciągu ostatnich miesięcy (i lat?). Woreczek też naprawdę fajny no i te trzy DVD. Oj,oj ciężki (wagowo) będzie chyba ten numer. Ja przed kupnem ten numer z czystym sumieniem mogę ocenić na 10+/10 :tongue: . Jak to czytałem: "

nie będzie płyty DVD. Nie będzie też ani 2 razy większej płyty DVD, ani nawet dwóch DVD.

" ,to myślałem ,że to będzie na pendrive :cool: albo blu-ray. :ohmy::dry: . Tylko boli do czekanie do wtorku ,ale coś za coś.

PS. Mam pytanie do redakcji. Czy płyty będą zapakowane w jedno pudełko czy każde osobna no i czy jedno będzie plastikowe ,a reszta z tekturki.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dariusxq nie strasz ludzi sygnaturką :P, patrze zajefajna sygna a tu bum headshot jakiś żółte coś wyskakuje znienacka, człowiek zawału może dostać :P.

A oczekiwałeś Pedobeara?? :cheesy:

A tak ogólnie spoko numer,ale będzie jakiś plakat?

Oraz czy te dodatki typu itemy do Rappelz i zniżki na koszulki , będzie można sprzedać na allegro?? To tak raczej z ciekawości, czy można opylić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, możesz mniej więcej wskazać ilość dodatków, o których jeszcze nie wiemy?I czy będą to jakieś drobiazgi czy może coś większego?

Pojecie "wielkosci" jest umowne, ale jakbysmy dorzucali megaplakat czy pendrajw 32 GB, to na pewno bym sie pochwalil. Widze to tak "male ale smaczne". Cos jak slone paluszki do piwa czy porcja sushi (o ile ktos lubi). Sie nie najesz, ale bedzie smakowita przekaska.

Oraz czy te dodatki typu itemy do Rappelz i zniżki na koszulki , będzie można sprzedać na allegro?? To tak raczej z ciekawości, czy można opylić. :)

Sie uprzesz to dasz rade, ale pewnie bedziesz mial spora konkurencje wiec majatku nie zrobisz. :P

Buuu:< a już myślałem, że kupie homefronta za pół ceny:<.

Nie trac nadziei, COS kombinujemy i dla NIEposiadaczy prenumeraty. Cierpliwosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trac nadziei, COS kombinujemy i dla NIEposiadaczy prenumeraty. Cierpliwosci.

Trzymam kciuki, bo Japonia czeka aż ją zjednoczę pod jedynym słusznym sztandarem :P

Ach, teraz widzę, że są jeszcze jakieś dodatki, o których prawie, że nie było mowy w zapowiedzi? Robi się co raz ciekawiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trac nadziei, COS kombinujemy i dla NIEposiadaczy prenumeraty. Cierpliwosci.

W nadchodzącym numerze?Czy w którymś z kolejnych?

No nie w kwietniowym na pewno, a reszte spowija mgla tajemnicy.

Nie trac nadziei, COS kombinujemy i dla NIEposiadaczy prenumeraty. Cierpliwosci.

Trzymam kciuki, bo Japonia czeka aż ją zjednoczę pod jedynym słusznym sztandarem :P

Ach, teraz widzę, że są jeszcze jakieś dodatki, o których prawie, że nie było mowy w zapowiedzi? Robi się co raz ciekawiej.

,,,Japonia? :huh:

Pare smaczkow w CDA jest ciagle ukrytych, niech to bedzie niespodzianka dla tych, co juz kupia numer - zawsze jakies mile zaskoczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mógłby ktoś poprawić w newsie tą informację o zniżce, bo w tym momencie to jest zwykłe oszustwo, a generalnie wydaje mi się, że CD-Action traktuje swoich czytelników poważnie, a tekie niedopatrzenie/pomyłka powinna zostać jak najszybciej poprawiona.

Popieram w 100%. Zapowiedź nowego numeru powinna zniknąć ze strony w tempie natychmiastowym. Jest to perfidne szalbierstwo. Cytuję autora:

''Po trzecie, będziecie też mogli nabyć Shoguna 2 lub Homefronta za jakieś 50% ceny sklepowej. Jak? Kupcie CDA i poczytajcie, tam jest wszystko wyjaśnione. :)''

Skoro ten rabat jest tylko dla prenumeratorów, to dlaczego jest napisane ''kupcie'' skoro bezpośrednio w punktach sprzedaży pismo kupują tylko Ci, którzy prenumeraty nie posiadają?

Sam Smuggler przecież często pisał, że oszustwem daleko nie zajedziesz. Jak dla mnie celowy epic fail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100%. Zapowiedź nowego numeru powinna zniknąć ze strony w tempie natychmiastowym. Jest to perfidne szalbierstwo. Cytuję autora:

''Po trzecie, będziecie też mogli nabyć Shoguna 2 lub Homefronta za jakieś 50% ceny sklepowej. Jak? Kupcie CDA i poczytajcie, tam jest wszystko wyjaśnione. :)''

Skoro ten rabat jest tylko dla prenumeratorów, to dlaczego jest napisane ''kupcie'' skoro bezpośrednio w punktach sprzedaży pismo kupują tylko Ci, którzy prenumeraty nie posiadają?

1. Ale moga zaprenumerowac i wtedy maja znizke. Po drugie WSZYSTKO jest wyjasnione NA WORKU, wiec nawet nie trzeba KUPIC i tu jest blad raczej.

Jak dla mnie celowy epic fail.

Marketingowa sztuczka raczej ale nie kant. jakbys kupil i dopiero wtedy sie dowiedzial, mialbys prawo czuc sie oszukanym. Ale wlasnie nieco zmodyfikowalem zapowiedz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Ha! Dobrze, Smuggler mówiłeś, że starczy mi jeszcze na piwo xD Ale na czipsy, to już nie bardzo... No, chyba że w Lidlu :laugh: Ale ja i tak nie piję, więc te trzy złote reszty zostawię sobie... na potem xD

Numer rewelacyjny! I kosztuje tyle, co zeszły numer urodzinowy, a zawartość jest duuuuużo bogatsza ;) Chociaż mnie i tak najbardziej interesuje recenzja Dragon Age II. Jakby nie było jestem w końcu obsesyjnym fanem kanadyjskiego BioWare'u :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że dawanie takich folii to strzał w 10, numer się wyróżnia czymś specjalnym, i nawet jak CDA wepchają w stertę jakiś magazynów to i tak go widać z daleka :) Ale jest jeden minus, aż żal taką folię później wyrzucić do śmieci, przynajmniej ja tak mam :( A przecież nie będę ich trzymał na półce, i tak już muszę szukać nowego miejsca na nowe numery CDA bo stare zajęły dużo miejsca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu ostatnio grałem w Splinter Cell Teoria Chaosu (kupiłem trylogię) i żałowałem, że nie wziąłem samą Teorię (skoro jedynka była w CDA) osobno i Bionic Commando, jak zobaczyłem 2 pełną wersję w CDA żal zamienił się w radość, to się nazywa zmiana nastroju z minuty na minutę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...